21 ŞUBAT 2017 SALI KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: İstanbul’da yarış hayatına başlayıp tabela diplerinde dolaşan daha sonra 2 ay aranın ardından İzmir pistinde iki yarış gören bu yarış için yaptığı hazırlıklarında  600/37,2 24,7 R dereceli galobuyla istenilen kıvama geldiğini belli eden 7-RICH FIRE ve yarış hayatına İzmir’de şartlı-1 yarışla başlayan o yarışında da otoriteler tarafından favori gösterilen ama binicisi tarafından pek üzülmeyen 6-MY DAUGHTER HEJA gördüğü yarış sonrası arttırdığı kondisyonuyla diğer şanslı gördüğüm isim.

2.AYAK: Bir çok isimi şanslı gördüğüm bu ayakta sıralamam şablondadır.

3.AYAK: Sürekli iyi koşup tabelada yer alan ama müzmin maiden olan isimlerden dolayı çok ters bir at gelebilir diye düşünüyorum tercihim HEPSİ.

4.AYAK: Son yarışını çok beğendiğim bir sonraki koşusunda tek yaz diye not aldığım bir isimin muhtemelen AGF kalesi çıkacak başka bir isimin yanında koşuyor olması iştahımı daha da arttırdı. Son yarışında starttan 1 boy geç çıkan yarışa adapte konusunda da sorun yaşayan daha sonra yavaş tempoda giden yarışta tempoyu beğenmeyip erken ön tarafa gelen, son virajda içinden ve dışından gelen kaliteli rakipleriyle bitişe kadar verdiği mücadele ve yediği tampona rağmen yakın aralıklarla üçüncülük yapan ama çekilen protesto sonucu ikinciliğe getirilen 2-DOLUDİZGİN‘in ben bugün bu rakiplerinin yanında çok iyi koşmasını bekliyorum ve kuponuma tek yazıyorum.

5.AYAK: Dayı Mevlüt, Ildır Beyi ve Rüzgar Gold gibi önde tempo yapmayı seven isimlerin bir araya geldiği ve çok süratli gitmesini beklediğim bu koşuda ben son yarışında müthiş bir sprint atan 2-MAGRİP‘in bugünde sonlarda yapacağı etkili ataklar ile rakiplerini avlamasını bekliyorum. BANKOM.

6.AYAK: Son ayağa kendime göre sermayeli geldiğim için riske girmeden bütün isimleri yazacağım sıralamam şablondadır, HEPSİ.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 7-6

2.AYAK: 9-5-2-4-6-7-12-11

3.AYAK: 1-2-9-8-7-6-4-5-3

4.AYAK: 2

5.AYAK: 2

6.AYAK: 4-3-2-1

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.
efe
Ziyaretçi
efe

Günaydın usta bolşanslar yazdığın ganyan olsun

efe
Ziyaretçi
efe

3.ayak hepsi yapmana gerek yok (PAN VICTORY) kazandı bile tek at gitsin

admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Arda

silivrili
Üye
silivrili

Bol şanslar.

ERTANBEY
Üye
ERTANBEY

Helal olsun arda süper başlangıç tebrik ediyorum..tekler gelsin dört köşe olalım 😎

silivrili
Üye
silivrili

Hoş bulduk kardeşim sağol