kocaeli altili tahminleri barisci

21 ŞUBAT 2017 SALI KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (BARIŞÇI)

1.Ayak: Her zaman korktuğum maiden koşulara dikkat diyorum. LHAZEREN(5), DARK QUEEN(3), MY DAUGHTER HEJA(6), RICH FIRE(7) ve YILDIRIMKIZ(9) sırasıyla şans verdiğim safkanlar.

2.Ayak: Son dönemdeki iyi formuyla KAVZAN(9) çıktığı gibi bitirebilir. İyi formuna rağmen bir türlü kazanamayan KONGO(7) ilk rakibidir. Son koşularını kazanan AKÇEŞME(4) ile YILDIZABAKAN(11) kuponlarda bulunmalı. ORMANCIDAYI(5) ve TUNCAGÜN(8) daha sonraki ihtimaller.

Not: MUSON RÜZGARI(6) eklenmiştir.

3.Ayak: Bu koşuda bir süpriz çıkabilir, tercihim hepsi.

4.Ayak: Bursa’daki son koşusunu daha uygun rakipler yanında kolay kazanan KORALAY(5) devam eden iyi formuyla favorim. Tek rakibi Kocaeli’de koştuğu 13 koşuda sadece iki defa tabeladan düşen BAŞKAYNAK(3) olur.

5.Ayak: Kocaeli pistinde adeta sınıf atlayan bu mesafeyi çok iyi koşan MAGRİB(2) pilotunu da bulmuş, bankom.

6.Ayak: Bu koşuda ayırım yapmak çok zor. ŞÜKRÜ(4) ve AHMİN(1)‘i ön planda tutmakla beraber diğer iki safkanı da yazıp rahat bir yarış izlemek gerekiyor.

Altılı Şablonum

1.ayak:5,3,6,7,9

2.ayak:9,7,4,11,5,8,6

3.ayak:hepsi

4.ayak:5,3

5.ayak:2 tek

6.ayak:4,1,2,3

Herkese bol şans…

 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Barışçı

Barışçı
1981 doğumluyum yaklaşık 17 senedir at yarışlarını takip ederim ve bahis yaparım. İzmir'de ikamet etmekteyim. herkese bol kazançlar diliyorum...
admin
Yönetici
admin

Hoşgeldin Barış, Bol şanslar

silivrili
Üye
silivrili

Bol şanslar Barış

COMMANDANTE
Üye
COMMANDANTE

madem çektin kılıcını koru kendini geldik burası kapalı geldik 4. ayağa :)