Ana Sayfa / Tahminler / 21 OCAK 2016 PERŞEMBE İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (ErtanBEY)

21 OCAK 2016 PERŞEMBE İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (ErtanBEY)

1.AYAK : Son koşusu kesinlikle ölçü olmayan devameden güzel formuyla ve sevdiği mesafede koşacak olan son (4)SOYLU KRAL kazanmaya en yakın safkan olup alternatif BANKOMDUR.ilk ayakta risk almak istemeyenler için en yakın rakip olarak (1)MUHRİP önerebilirim.Salı idman pistindeki 800/53 400/27 süper galobuyla (3)NEVVARE binicisi iyi idare ederse süpriz yapabilir.

2.AYAK : Son yarışında favorim olan ama o yarışını pek önemsemediğim pazartesi sabah yaptığı 1000/1.03 400/24 galobunda toparlandığını gösteren ve bu yarışa ciddi işlerle giren (6)POUR TOİ kazanabilir tek rakip olarak ilk yarışında ÇARINOĞLU gibi klas bir tayın arkasında güzel bir ikincilik elde eden ve iyi hazırlıklarıyla (7)ULTRASTAR olacaktır.

3.AYAK : Geçen yarışında tüm erkek rakiplerine diş geçirerek kazanan ve Ogün benim tekim olan bugün ise yine iyi galoplarla yarışa girecek olan  (5)BADE HANIM bu defa hemcinslerine daha rahat hakim olabilir fakat ben bu mesafede iyi yarışları olan sırasıyla (4)SAYDA, (3)ROKSANA, (1)LADY TİFFANY ve (2)PRİNCESS ADA yazacağım.imkanı olanlar hepsi diyerek rahat bir yarış seyretmeli.

4.AYAK : Türk Atçılığında derin izler bırakan yavrular yetiştirmiş BIRADER Anısına düzenlenen bu yarışta bu kez jokeyini bulan ve iyi hazırlıklarıyla bu mesafenin ATI olduğuna inandığım (2)BÜREBEY kazanabilir.Son yarışını fiyakalı kazanan ve form durumu artarak devam eden (3)GÖKBAKIR ve A.Kurşun ile start aldığı son yarışında Yolbulan ve Kurtçabey arkasında güzel bir üçüncülük elde eden (5)KORALAY arasında Kıyasıya bir mücadele olacak.Bu pist ve mesafede kolay bir yarış kazanan (4)KAÇIN GELİYOR ve eküri avantajıyla bu gruptan aşağı kalıt bir yanı olmayan (6)KUTLUERİNOĞLU yazılınca daha rahat bir yarış izleyebiliriz.

5.AYAK : Yaklaşık iki aylık bir ara vermiş olmasına rağmen itinayla hazırlandığı galoplarından belli olan son yaptığı 100/1.03 işiyle ve daha önceki koştuğu gruplara göre daha uygun sayılabilecek rakiplerinin yanında (4)PINK DIAMOND alternatif BANKOMDUR. Rakip olarak formda 2 ekürisi ile start alacak olan son yarışını önemsemediğim ileride daha iyi yerlerde Olmasını beklediğim (2)KIZIL GÜNEŞ ve başarılı ikinciliklerinden sonra kusursuz formunu koruyan (5)PRİNCESS SIRENA en yakın rakipleridir.Kumcu pedigrisinin Hakkını koştukça daha çok vermeye Başlayan (3)NAME HER NAME süpriz yapabilir.

6.AYAK : BUgüne kadar start aldığı 9koşudan 7sini tabela içerisinde bitiren ve bir defa kazanabilen galoplarında Pırıl Pırıl dereceler yapan (3)SINABUNG, son koştuğu tabela dışı yarışını bile güzel bulduğum 1200/1.16 galobuyla (9)APRİL BABE, son üç yarışında 2 boy 4 boy ve 8boy startta kalan bu yarışların ikisinde üçüncü ve dördüncü olan mesafe kısa gelecek olsada (7)DEMİRAĞA ön planda düşündüğüm safkanlardır.Tecrübe kazandıkça gelecek vaat eden anne orjiniyle farklı koşmasını beklediğim (11)BABAGÜR ve uygun kilosu ile son yarışlarında hep iyi Koşan (8)YOUR TIME favorilerden sonra yazılması gereken safkanlardır.

Altılı Kuponum

4   /  1,3

6,7

5,4,3,1,2

2,3,5,4,6

4  /  2,5,3

3,9,7,11,8

Normal Şablon 15 TL

Birinci ayaktaki tek ile 45 TL,Beşinci ayaktaki tek ile 60 TL

Tek tercihinizi bütçeleriniz ölçüsünde takdirinize bırakıyorum.Herkese Bol Şanslar dilerim.

 

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Reco
Ziyaretçi
Reco

Benim altılı şablonum 1,4,3 / 6,7,8,4 / 5 / 5,2,4 / 3,6,4,5 / 1,2,17,11,7,9

cihan
Ziyaretçi
cihan

emeğine sağlık ertanbey.bolşanslar.
son ayakta tek tuttuğum ghost of darkness a şans vermemeniz beni şaşırttı gerçekten.ben gözden birşey mi kaçırdım acaba ?

George Thomas
Ziyaretçi
George Thomas

Bol şanslar Ertan.

can911
Üye
can911

Şimdiden bol şanslar Ertanbey kardeşim

Yazar: ERTANBEY

Avatar
1978 yılında doğup Turkiyede büyüyen at yarışını hobi olarak gören ve eğlenmek için oynayan birisiyim.Özel bir şirkette çalışıyorum.amacım bilgi ve birikimlerimi sizlerle paylaşmak.umarım karşılıklı etkileşim ile bunu sağlarız.