Ana Sayfa / Sizden Gelenler / 21 OCAK 2016 İZMİR AT YARIŞLARI OKUYUCU TAHMİNLERİ

21 OCAK 2016 İZMİR AT YARIŞLARI OKUYUCU TAHMİNLERİ

Bu sayfada takipçilerimizin tahminlerini yer veriyoruz. Tahminlerinizi çok kısa olmayacak şekilde erken saatlerde info@bankotahminler.com adresine mailinizi gönderebilirsiniz. Tahminler farklı sitelerden alınmamalıdır. Kupon limiti 150 TL'dir.

GÖNDEREN: BOMBACI

21 OCAK İZMİR ALTILI TAHMİNİM

1. ayak ilk atım 3 numara NEVVARE 2. atım 8 numara MONDİNİN OĞLU DAYI DAYI VE ZAMAN YOLCUSU, NEVVARE İLE MONDİNİN OĞLUNUN HATA YAPMALARINI BEKLEYECEKLER

2. ayakta süratli sitili ile ilk bankom 7 numara ULTRASTAR dır FAKAT BU ATINDA tek sıkıntısı JOKEYİ akın sözendir akın sözenin dikkat ederseniz gelecek atı getirmeme yada getirememe gibi özelliği mevcut süprize 2 numara EYE CANDY 8 WILD CHERRY düşünüyorum

3. AYAK ilk atım 5 numara BADE HANIM 2. atım 7 numara SINEMIS buranın süprizini 6 numara FANCYCHANCY bırakıyorum FANCYCHANCY bu yarısta tek hatada cıldırabilir

4.ayak 4 numara KAÇIN GELİYOR ve 2 numara BÜREBEY arasında biter

5. ayak 8 numara YAĞIZ KIZ takibimde ben bu ayakta bu atı tutuyorum burda bu kadar ekürinin arasından en önemlisi 3 numara NAME HER NAME ve 5 numara PRINCESS SIRENA birbirleri ile kapışırken bu safkanı unutabilirler kuponlarımızda ekürileriden 6 numara ROHAN ı yazmakta yarar var diye düşünüyorum

6.ayak ilk atım 7 numara DEMİRAĞA sonraki atlarım 1 numara GHOST OF DARKNESS 3 numara SINABUNG 8 numara YOUR TIME 11 numara BABA GÜR

altılım

1.ayak – 3,5,8,9
2.ayak – 7,2,8
3.ayak – 5,7,6
4.ayak – 4,2
5.ayak – 8,3,5,6
6.ayak – 7,1,3,8,11

kupon bedeli 86,40 tl dir bol sanslar unutmayın at koşmaz baht koşar..

GÖNDEREN: ESKAVATÖR

21 OCAK İZMİR YORUMLARIM

1.AYAK
Kadir Abimizin 1 MUHRİP koşuda hedef yapan isim banko adayı olabilir ancak 4 SOYLU KRAL için iyi duyumlar kulağıma geldi daha sonra 9 ZAMAN YOLCUSU dan heran bir patlama yarışı gelebilir dikkatetmenizde fayda görüyorum deyip geçiyorum diğer ayağa
SIRALAMA1//4-9

2.AYAK
Bu koşuya özenle hazırlanan 1 BEAUTİFUL LİFE bankomdur..

3.AYAK
4 SAYDA,5 BADE HANIM şans verdiğim isimler

4.AYAK
Güzel îzmirin safkanı Ekürili 6 KUTLUERİNOĞLU İlk şanlı isim olup 2 BÜREBEY en sert rakibi konumunda

5.AYAK
4 PİNK DİAMOND bir diğer bankomdur Anneden Alman orjine sahip olan bu safkan kumda birçok birincilikler eldeetmiş yavrulara sahip istikrarlı muhteşem pedigrisi ile yarışı kazanacaktır.

6. AYAK
6 SLEVEN çok şanslı 9 APRİL BABE için bizim çocuk kazanır diyor

Altılımız
1-4-9
1 TEK
4-5
6//2
4 TEK
6-9
Kupon bedeli 1.44 krş
HERKESE BOL ŞANSLAR DİLERİM

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Bombaci
Ziyaretçi
Bombaci

Simdi o bombaci ben degilim. Bilen tarzdan cok rahat anlarda. Boyle bir durum icin ne yapilabilir? Bende ayni nicke tahmin gondersem ne olacak. Ortalik bombacidan gecilmeyecek:))))

cihan
Ziyaretçi
cihan

bolşanslar arkadaşlar kısa yorumlarla kuponumu paylaşayım;

1.ayak: muhrip ve soylukralı en önce yazmalı.dayı dayı a.sözenle temposunu kabul ettirecektir.abjarkaya tekrar uzuna çıkıyor.yaz yaz yaz kalemde mürekkep bırakmayan mondininoğlu en sonunda kazandı.tekrarlayabilir.nevvarenin galoplarında ayaklarına kum deymemiş.dikkat.
2.ayak:yarış gören ultrastar usta jokeyiyle kazanır.banko.
3.ayak:kafamda en az 10 kere koşturduğum yarışta hep farklı bir at kazandı.sizi bilmem ben hepsi diyip bacak bacak üstüne atıyorum.
4.ayak:yarışı koşturuyorum.altınyelinoğlu startla numarayı alacak.hemen arkasında gökbakır,bürebey bu ikilinin arkasında koralay ve kutluerinoğlu.en sonda kaçın geliyor şeklinde son viraja kadar gelinir.son virajla gökbakır ve bürebey ataklarını arttırıp altınyelinoğlundan sıyrılırken koralay ve kutluerinoğlu ataklara başlarlar.bu dörtlü birbirlerini yerken son üçyüzde ataklarına başlayıp güzel bir sprintle kaçıngeliyor hepsini avlar.4-kaçıngeliyor bankom.yazdık bir seneryo bakalım tutacak mı ?
5.ayak:erdölek ekürisi jokeylere bakınca hedef yapmış.bu sefer a.sözen rohanda.name her name,pınk dıamond,prıncess sırena hata kollayacaklar.
6. ghost of darkness için uygun bir grup.bankom.
kuponum:
1.ayak:1-4-5-2-8-3
2.ayak:7-ultrastar
3.ayak:H
4.ayak:4-kaçın geliyor
5.ayak:6-3-4-5
6.ayak:1- ghost of darkness
kupon bedeli:10,08 tl

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.