21 MART 2018 ÇARŞAMBA BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Bursa’da çok yüksek potansiyelli bir ikramiye programıyla karşı karşıyayız. Oldukça zorlu programda bütün Yarış severlerimize Bol şanslar dilerim.

1.AYAK : Dişilere ait şartlı mücadele zorlu ve çekişmeyle başlıyor. Koşuda ilk şansı hazırlıkları oldukça iyi olan koşu içerisinde şans bulabilecek forma sahip olan 4 AYÇANAZ’a veriyorum. Grup içerisinde muhtemelen agf tablosunda yarışın favori konumundaki rakiplerinin yanında şansının fazla olduğunu düşündüğüm 2 MALAKKA , Ara sonrası koşacak olmasına rağmen yarış hazırlıkları etkili olan 5 BALBURCU, Son startıyla maidene veda eden formda isim 8 SAMBERKHAN, yarış içerisinde ismini sık sık duyacağımızı tahmin ettiğim idman görüntüsü etkili olan 7 NURŞİNECE zorlu mücadele de şans verdiğim isimlerdir.

2.AYAK : Dişilere ait maiden mücadele de son ikinciliğiyle formunun ileri düzeyde geliştiren ve hazırlıkları oldukça etkili olan 4 HAŞİMİYELİ koşuyu kazanmaya yakın gördüğüm isim olup , Aracı ekürisinin yarışa hazırladığı ve agf tablosunda üst sıralarda yer alacak olan güzel bir pedigriye sahip uzun süredir idmanlarla hazırlanan 3 COUNT ON ME, Kahraman ekürisine ait olan idman görüntüsü oldukça iyi olan potansiyel barındıran 8 OVER ALL ve yarış içerisinde en ufak hatayı affetmeyecek hazırlıklara sahip üzerindeki aprantisinin hata yapmaması durumda yarışa ortak olabilecek 11 STORM OF THE CITY sıralaması şans verdiğim isimlerdir.

3.AYAK : Neredeyse her hafta artık ezberlediğimiz isimler arasında yer alan aşikar olduğumuz isimlerin start aldığı ve zorluk derecesi sürprize müsait bir koşu imkanlar doğrultusunda kalabalık tutulmasını tavsiye ediyorum. Zorlu koşuda ki sıralamam ; 1 GEDİZKAYA , 2 REŞİTBEY , 3 ELLİBEŞ , 4 BABAURAL , 5 ÇOŞKUN ÜSTAD , 6 TEKMUTLU , 9 SERRACEM.

4.AYAK : Araplara ait kısavadeli koşuda son startında beklentilerin altında kalmasına rağmen bugün ki rakipleri içerisinde oldukça şansının yüksek olduğunu düşündüğüm muhtemelen agf tablosunun birinci sırasında üstleri zorlayacak hazırlıkları ve rakipleri yanında şansının yüksek olduğunu düşündüğüm 6 KIRDENİZ koşunun çok önde ismi olsa da, bu koşu için yapmış olduğu hazırlıkları oldukça etkili olan rakiplerinin en ufak hatasını affetmeyecek formda olan 7 NİNOŞUN OĞLU ve bu tip mesafelerin etkili ismi 1 BİLDENHAN koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

5.AYAK : Bu tip mesafelerde etkili koşabilen isimlerin bir araya geldiği koşuda sürpriz bir ismin çıkma olasılığı yüksek. Kalabalık tutulması gereken bir koşu olarak değerlendirdiğim bu koşuda ilk şansı, ara sonrası koşu koşan ve çok fazla sıkıştırılmadan koşturulan bu tip mesafelerde etkili yarışları bulunup yarış için yapmış olduğu hazırlıklarında etkili işler ortaya koyan 11 AK KATMER ilk şans verdiğim isim olup, bu yarış için iyi işler ortaya koyan rakipleri yanında söz sahibi olabilecek 6 YOLAŞAN, son yarışlarında performans olarak geri kalmış gözüksede bugün için çok farklı koşabilecek hazırlıklara sahip sevdiği mesafede şans arayacak olan 3 ZAMANIN YOLCUSU, son yarışlarıyla formunu geliştirdiğini gösteren 2 PİLEVNELİ, seri birincilikleriyle güzel form yakalayıp son iki yarışında istenilen sonuca ulaşamasada bugün ki hazırlıkları yarış için yeterli gözüken eküri isimlerden 5 BABA İLHAMİ, bomboş kilosuyla yarışa ortak olabilecek hazırlıklar içerisinde bulunan 12 CANIM CİGERİM, zaman zaman bu rakiplerini geride bırakma başarısı gösteren 8 RABAT GÜZELİ, eküri isimlerden hazırlıkları oldukça iyi olan 13 GALAPAGOS, bu isimlerin yanında muhtemelen agf tablosunda favori konumunda çıkacak olan formda isim 1 KOLAÇAN ve sevdiği mesafede şans arayacak olan etkili isim 9 KIZGINÖFKE kalabalık tuttuğum koşuda şans verdiğim isimlerdir.

6.AYAK : Açıkçası çok korktuğum bir ayak olmasına rağmen diğer ayaklardaki zorlukları da göze aldığımızda tek geçmeye mecbur kaldığım bir koşu açıkçası imkan dahilinde bu koşuda sürpriz bir sonucun çıkmasının çok büyük ihtimal olduğunu düşünsemde son hazırlıkları ve ara sonrası koştuğu koşuda güzel bir görüntü sergileyen 3 BAD GIRL ‘u kuponumda tek geçme tercihini kullanıyorum. (Diğer ayakları az geçen yarışseverlerimize önereceğim  isimler ; 5 MOI JIZNI, 11 ERŞEN , 9 ENE , 2 LADY CARINA kalabalık tutanların değerlendirmesinde fayda olduğunu düşünüyorum.)

BURSA ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 4,2,5,8,7

2.AYAK : 4,3,8,11

3.AYAK : 1,2,3,4,5,6,9

4.AYAK : 6 // 7,1 

5.AYAK : 11,6,3,2,5,12,8,13,1,9

6.AYAK : 3

Çizgi sonrası kupon tutarı kendi kuponumu oluşturmaktadır. Bol şanslar dilerim.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Yavuz

Ali
Ziyaretçi
Ali

Bol şanslar üstad

admin
Yönetici
admin

1.Ayak : 4
2.Ayak : 1,3,4,7,8
3.Ayak : 1,2,6,9
4.Ayak : 1,5,6,9
5.Ayak : 1,2,5,6,8,9,11
6.Ayak : 3

admin
Yönetici
admin

Tek Mutluyu gözüme kestirmiştim ilk ayaktan yattığıma üzüldüm şimdi.

Mine
Üye
Mine

Bu koşuda 10/2 çifte alınmıştır
3.8.10.11.12
2
1.3.6.7
2.3.5.6.7.9
3
5li ganyan