20 MART 2018 SALI ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Günün ilk ayağında beş isimi birbirinden ayıramadım sıralamam şablondadır.

2.AYAK: Genelde böyle dişilere ait handikap yarışlarında aşağıdan oynarım yani hafif kilolu isimler ama bugün tam tersi bir tahminim olacak. Sebebine gelirsek, ara sonrası start aldığı yarışta önde tempo kurmakta hiç zorlanmayan son virajı da önde dönen ama verdiği aradan kaynaklı nefessizlikten etkilenip son 200’den sonra temposu düşen 1-LİLYANTUS, bugün yine önde çok rahat bir şekilde temposunu verebileceği bir grupta koşuyor kendisinden başka kaçak at yok bunun kendisine çok büyük avantaj sağlayacağını düşünüyorum eğer sürpriz bir isim çıkıp da liderliği almakta ısrar edip pres yapmaz ise ki ben hiç sanmıyorum, son viraja kadar kendi temposunda gelir sonlarda da kuvvetli gelecek olan rakiplerine ağır kilosuna rağmen direnir. BANKOM.

3.AYAK: Açık yarışlarda ve KV yarışlarda boy gösteren kazanmışlığı da bulunan WONDER önde gitmeyi seven bir isim yarışa baktığımda iki tane rakibi gözüküyor ikisininde ortak özelliği her yarış ne yapıp edip sprintlerinde geç kalmaları. WONDER’a gelecek olursak, bu isimin geçtiği rakipler arasında sınıf isimler olup ara sonrası sıkıştırılmadan bir yarış gördü o yarışında acemi bir aprantiyle start almış olup yarışta etliye sütlüye bulaşmadı bugün Müslüm Çelik ile start alacak olan isim önde temposunu verecek çekip gidecek, rakipleri de hazır her yarış sprintlerinde geç kalan isimler olunca ben bu riski alıyorum ve beyaz bayrak ayna yarışı yapmasını bekliyorum 4-WONDER BANKOM.

4.AYAK: Dört isim bu yarış için yeterli görüyorum sıralamam şablondadır.

5.AYAK: Aslında yarışa baktığımızda 3-BAY EMİR ekürisinin de desteğiyle çok şanslı gözükmekte ama İstanbul’daki son yarışında ben çok hırpalandığını düşünüyorum buna rağmen bu grupta tabi ki benim de favorim. Bence özellikle atlanmaması gereken isim 1-AKAĞAÇ bu isim için DİLİRAN kadar iyi olacak at gözüyle bakılan bir isimdi. Yarış hayatına başladığında istenileni verememiş olmasına rağmen aradan sonraki ikinci startında adeta gövde gösterisi yaparak kazandı ben çimi daha çok koşacağını düşünüyorum ilk rakibi. 9-SORGUNASLANI ise üç aylık bir aranın ardından start alacak olsa da G3 yarış kazanmışlığı bulunan bir isim ve çalışmaları da fena gözükmüyor ben bu üç isimle bu ayağı geçiyorum.

6.AYAK: Günün en zorlu yarışı her sonuca açık tercihim HEPSİ.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 4-1-7-8-12

2.AYAK: 1

3.AYAK: 4

4.AYAK: 5-2-1-3

5.AYAK: 3-1-9

6.AYAK: HEPSİ

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.
Ferhat
Ziyaretçi
Ferhat

Kafada tekin kim olur abi

efe
Ziyaretçi
efe

Emeğine sağlık bolşanslar

efe
Ziyaretçi
efe

Daha cok 1 numara tekmi yoksa 4 numara tekmi sna daha yakin üstadım

Mehmet28
Üye
Mehmet28

bol şans

efe
Ziyaretçi
efe

Teşekkür ederim