Ana Sayfa / Tahminler / 21 EYLÜL PAZAR İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

21 EYLÜL PAZAR İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

21 EYLÜL PAZAR İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ, TAHMİNLER VE YORUMLAR
 • 1. AYAK

  8 - LAVANTA kilo avantajı ile bu yarışı kazanmasını bekliyorum. 2 - SEVDACAN ve 1 - SONYAĞMUR kilo altında ezilmezlerse sert rakip olurlar.

 • 2. AYAK

  İlk defa koşacak olan 3 yaşlı arap taylarının koşusunda 1 - DORUKEFE, 2 - ESKİ KÖYLÜ, 5 - NECATİHAN ve 7 - TURBOJET başta olmak üzere HEPSİ uygun tercih.

 • 3. AYAK

  1 - CALYPSO SEA, İstanbul pistinde BİCİBİCİ gibi bir rakibi geçmeyi başardıktan sonra Ankara pistinde beklenen yarışını yapamamıştı. Yine İstanbul pistine dönen safkanın kazanmasını bekliyorum. 4 - SHE IS MINE rakibidir. 5 - TÜRÜTCAN plase.

 • 4. AYAK

  1 - BAŞSEKLAVİ yeterli forma ulaşmış gözüküyor, favorim. Yaklaşan kış mevsimi ile 6 - KURTÇABEY'in artık yavaş yavaş zamanı geliyor, mutlaka yazılmalı.

 • 5. AYAK

  6 - SKY HERO ve 3 - GÜNGÖR BABA favorilerim. 4 - KEJO BABA plase.

 • 6. AYAK

  2 - DECOLTE formuna göre uygun rakipleri yanında favorim. 8 - AZEROTH sert rakibidir. 9 - BERKAYHAN plase. Bütçeye göre at eklenebilir.

  BOL ŞANSLAR
GÜNÜN KUPONU
7.92 TL
1. Ayak2. Ayak3. Ayak4. Ayak5. Ayak6. Ayak
8
H
1
1
6
3
6
2
8
9

Hakkında admin

At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.

Yorum Gönderin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir