21 EYLÜL PAZAR İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

21 EYLÜL PAZAR İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ, TAHMİNLER VE YORUMLAR
 • 1. AYAK

  8 – LAVANTA kilo avantajı ile bu yarışı kazanmasını bekliyorum. 2 – SEVDACAN ve 1 – SONYAĞMUR kilo altında ezilmezlerse sert rakip olurlar.

 • 2. AYAK

  İlk defa koşacak olan 3 yaşlı arap taylarının koşusunda 1 – DORUKEFE, 2 – ESKİ KÖYLÜ, 5 – NECATİHAN ve 7 – TURBOJET başta olmak üzere HEPSİ uygun tercih.

 • 3. AYAK

  1 – CALYPSO SEA, İstanbul pistinde BİCİBİCİ gibi bir rakibi geçmeyi başardıktan sonra Ankara pistinde beklenen yarışını yapamamıştı. Yine İstanbul pistine dönen safkanın kazanmasını bekliyorum. 4 – SHE IS MINE rakibidir. 5 – TÜRÜTCAN plase.

 • 4. AYAK

  1 – BAŞSEKLAVİ yeterli forma ulaşmış gözüküyor, favorim. Yaklaşan kış mevsimi ile 6 – KURTÇABEY’in artık yavaş yavaş zamanı geliyor, mutlaka yazılmalı.

 • 5. AYAK

  6 – SKY HERO ve 3 – GÜNGÖR BABA favorilerim. 4 – KEJO BABA plase.

 • 6. AYAK

  2 – DECOLTE formuna göre uygun rakipleri yanında favorim. 8 – AZEROTH sert rakibidir. 9 – BERKAYHAN plase. Bütçeye göre at eklenebilir.

  BOL ŞANSLAR
GÜNÜN KUPONU
7.92 TL
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
8
H
1
1
6
3
6
2
8
9
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.