21 EYLÜL PAZAR İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

Boğaz enfeksiyonu dolayısı ile iki günlük ara verdiğim yorumlarıma kaldığım yerden devam ediyorum..

1.AYAK: Yarışa başladığı gibi kafayı alıp gideceğini düşündüğüm 5 PAMUK NİNE rakipleri avans verir, sıkıştırmazlarsa çıktığı gibi bitirebilir. Son yarışında Ankara da kazanarak moral bulan formda 6 ZENGİN KIZ ciddi rakibidir. Hazırlıkları ile 3 ALARAP , eküri destekli 2 SEVDACAN koşunun diğer şanslı isimleridir.

2.AYAK: İlk yarış deneyimlerinde tüm tayların ayaklarının yere düz basmalarını diliyorum. Çalışmalarında hayli istekli görünen 7 TURBOJET öncelikle olmak üzere ; 1 DORUKEFE ve 5 NECATİHAN yeterli olur diye düşünüyorum.

3.AYAK: Tay deneme koşusunu aynı pist ve mesafede kazanan 3 LION WIND formda ekürisi Calypso Sea nin yardımları ile kazanacak güçte. Günün bankosudur.

4.AYAK:  1200/1.23.2 – 1000/1.08.5 – 400/27 R çalışması ile oldukça istekli görünen 1 BAŞSEKLAVİ favorimdir. 9 VELİ CAN KIZI alışkın olduğu jokeyi idaresinde en ciddi rakip olacaktır. Ekürisi ile 2 BUZKAYA , 6 KURTÇABEY , 5 KIRKPINAR ve 8 TUMBULZELE sürpriz arayanlar için ideal..

5.AYAK: Tabela içinden çıkmayan 4 KEJO BABA bu gün rakiplerini avlayabilir. Tay deneme koşusunda Kejo Baba arkasında üçüncülüğünü beğendiğim 1 BRANZINI ve Karataş idaresindeki 6 SKY HERO rakipleridir. 3 GÜNGÖR BABA sık koşmaktan dolayı sorun yaşamazsa sürpriz yapabilir.

6.AYAK: Her mesafede başarılı koşular çıkarabilen 2 DECOLTE , Hazırlıkları ile 1 GREEN ROCK , Son koşusunun izlerini silmek isteyen 8 AZEROTH , İki ay kadar koşmasa da iyi hazırlanan 3 PEAKPOINT , 6 BEYAZ GÖLGE , 4 ERENBERK ve dereceli işlerle hazırlanan 7 MAVİ MEHTAP yazılarak bu zorlu ayak izlenebilir.

1.AYAK: 5-6-3-2

2.AYAK: 7-1-5

3.AYAK: 3 LION WIND

4.AYAK: 1-9-2-6-5-8

5.AYAK: 4-1-6-3

6.AYAK: 2-1-8-2-4-6-7

BOL ŞANSLAR….

 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: kinggok

Avatar
admin
Yönetici
admin

Geçmiş olsun hocam, bol şanslar.

Adrian
Üye
Adrian

TEBRİKLER KINGGOK.. BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM