21 EYLÜL CUMARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese Ankara ALTILI tahminlerim şu şekildedir

1.ayak: Gücü sınırlı görünen safkanlar içinde (1) numaralı ŞARLO’nun rakiplerinden üstün olduğunu düşündüğüm gibi henüz kendisini tam olarak gösteremediğine inanıyorum. Çıkış yakalaması halinde bu tarz gruplar içinde kendisine çok rahat yer bulacaktır diye inanıyorum. Safkana rakip düşündüğüm isimler şablonumda olacak.

2.ayak: Aracı ekürisine ait (5) numaralı GRANADA tek olarak riske edilmeyi hak eden bir safkan. KREACHER ile de anneden kardeş olan safkana rakip düşündüğüm isimler şablonumda olacak.

3.ayak: (2) numaralı SUN OF DAY son yarışını rakiplerinin önünde yürüyerek kazandı desek yeridir. Dolayısı ile uzayan mesafe ile birlikte haklı olarak uzak ara agf çıkması doğal. Dileyen yine tek olarak riske edebilir. Benim kafamda yazdığım yarışın gidişatı ve senaryoya göre rakip düşündüğüm safkanlar şablonumda olacak.

4.ayak: (3) numaralı HEADMAN’in son düzlüğe lider döneceğini düşünüyorum. Aslında bana göre bu grupta bu mesafede dönmek zorunda olduğuna inanıyorum. Startla birlikte liderliği alacağına inandığım safkan son 200 e yeterli avansta girerse son metrelerde avlanmayabilir ilk safkanımdır.

5.ayak: Günün riskini alacağım yarış burası olacak. Ama açıkça ifade edeyim ki bunca uzak ara agf nin olacağı programda gerçekten bir risk. Safkan bir türlü istediği sıçramayı yapamadı. Ancak bu yarış gerek safkan gerekse ilgililerinin gelecek hedefleri için oldukça önemli. Gerek mesafe itibari ile gerekse Ankara kumuna olan yatkınlığı ile bana göre yüzde yüz yarışa gidecekler. En güçlü rakibinin arası olması, arası olmayan rakiplerinin de Ankara kumuna yatkın olmaması sebebi ile piste günün bombasını patlatmak için çıktığına inandığım (4) numaralı ASRASYAD çok riskli de olsa BANKOMDUR.

6.ayak: Zaten programın gidişatı Ne olursa olsun son ayak HEPSİ olsun diye bağırıyor. Açıkçası bu koşu ile uğraşmak istemiyorum. Anlaşılacağı üzere tercihim hepsi olacak. Herkese bol şanslar dilerim.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 1-6-8-4-2

2.ayak: 5-7

3.ayak: 2-3

4.ayak: 3-4-2-5

5.ayak: 4 tek

6.ayak: hepsi

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.