21 EYLÜL 2019 CUMARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ

1.AYAK: İstanbul’dan formda gelecek 1 ŞARLO ve Ankara düzlüğünde rakiplerini bir bir eleyerek kazanmasını bilen bir isim olarak 2 OKTAYINOĞLU favorilerim. 4 BAŞAR’ın son açık koşusu ölçü olmayabilir. Etkili sprinti ile kazanırken iyi gözüken 5 ATARDAMAR, uygun kg ile sürprizde.

2.AYAK: Babadan bir çok kalite aygır (Native Khan) kızı, anneden ise Kreacher’ın kardeşi 5 GRANADA işleri ile ön planda. Yine işlerine göre 7 OCEAN POWER ve 4 FLOWERS EYE BABY rakipleridir.

3.AYAK: Bu pistte rahat kazandığı yarış sonrası 2 SUN OF DAY bankom. 100 günlük araya rağmen iyi hazırlıkları işle 4 VICTOR WOLLES rakip arayanlar için önerimdir.

4.AYAK: 2 KARADERVİŞ sürekli tabelada gezinen bir isim. Açık yarış veya şartlı yarış farketmiyor. Belki kazanacak grubu buldu fakat hepsi yaparak sürpriz beklenebilecek bir koşu. 1 AYBARS ilk rakibidir.

5.AYAK: 3 KADHAN, Semend önünde kazandıktan sonra 3 ay ara verdi fakat işlerine devam etti. Çok iyi hazırlıkları var, sinyaller kazanır gösterse de rakipler ekliyorum. 5 BAŞPEHLİVAN, 8 ÖZBATU ve 1 BABAARİF rakipleridir.

6.AYAK: 2 MAGNUS, 2200m’de 3 DOĞA KANUNU’nun hemen önünde tempo yaparak bütün mesafeyi dolaştı ve düzlükte arayı bir anda açarak güzel kazandı. 3 DOĞA KANUNU, sanırım kesilmesini bekleyerek atağa geçecekti, rakibi hızlıca farkı açtı ve her şey bitmiş gözükmesine rağmen tekrar toparlayıp güzel bir sprintle yarışı tamamladı. Şimdi rakibi 3 kg daha fazlaya sahip. Ayrıca o yarış İstanbul’daydı. Ankara’nın düzlüğü biraz daha uzun. Magnus viraj sonrası erken arayı açarsa işler bu sefer değişebilir.

Tabi koşunun bir de Magnus’un önde tempo yapacak atı yakından kollaması versiyonu gerçekleşebilir. Her iki versiyonda da viraj sonrası bir anda arttırıp, yarışı almak isteyecektir. Özetle, sonlara doğru bu ikilinin kapışması ile geçmesini bekliyorum.

Herkese bol şanslar.

KUPON

1-2-4-5
5-7-4
2
2-1 // H
3-5-8-1
2-3

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
58 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
thesakal

Bol şanslar
1,4–5,3,2
1,5,4,7
2,4–1
5,2–4
8–7,5
7–1

thesakal

1.koşuda 6 ve 7 numaralı atlar üçlü bahis için değerlendirilebilir.

Zbjk

Ankara altılı
1) 1,4
2) 5,6,7
3) 1
4) 1
5) 1,3,4,5,6,7,9
6) 1,2,3,6

Aslan

O kadar film fırıldak çevirirlerse fotoda ırkın ata yarışı verme ankara. Yarışlarında a. Çelik deklare olduğu atlara binmesin falan filan yarıştan herkesi soğuturlar millet delimi boşuna bunlara para versin YETER ARTIK

Drmodu

1.2.3.4.5.8///5///2///2.3///3.4.5.6///1.2.3.4.5.6.7

eshquia16

YEŞİL BURSA DAN SELAMLAR

ANKARA KUPONUM

2-4-6-8
2-3-5-6-7
2 SUN OF DAY
2-4-5
1-3-4-5-6-8
2-4-5-6
TUTARI: 100 TL

EVET DOSTLARIM

SUN OF DAY İÇİN NE DİYORUZ BAŞLAR TUTAR BİTER TUTAR AHIRA GİDER GENE TUTAR…
Ş1 YARIŞTA AHMET ÇELİK LE START ALAN 5 GRANADA GÜÇLÜ ORJİNİ İLE DİKKAT ÇEKİYOR ANCAK SON GALOBUNU USTA ATLAR GİBİ YAPAN 7 OCEAN POWER KESİNLİKLE ES GEÇİLMEMELİ…
SON AYAKTA KOCAKAYA KARDEŞİMİZ ÇOK ÖN PLANDA AMA UYGUN KİLOLARIYLA 4 VE 5 NUMARALI ATLARA DİKKAT…6 NUMARALI ASHERA İSE GÜNÜN SÜPRİZ İSİMLERİNDEN BİRİDİR…

ŞANSINIZ DAİM OLSUN…KALIN SAĞLICAKLA

AVCI

herkese bol bol şanslar

ANKARA

1.AYAK: 1.4
2.AYAK: 5 TEK
3.AYAK: 2 TEK
4.AYAK: 2.4.5
5.AYAK: 3.8
6.AYAK: HEPSİ

ADMİNİM SON AYAKTA JACOBIN 2400 YARIŞINDA GAYET RAHATDI HİÇ TEMPOSU DÜŞMEDİ BEN SON AYAĞA KADAR SERMAYELİ GELDİĞİM İÇİN SON AYAĞI KAPATTIM ORDA SÜPRİZ BEKLİYECEM

bypatron

Admin sonradan baktımda bu yarış 4 ve 5 dışına zor çıkar gibi geliyor bana bakalım hayırlısı

elegans1324

Admin bol şans site sakinlerinede bol şanslar
Granada ve sun of Day kazanır düşüncesindeyim bu iki isme de yüksek agf bekliyorum çifte olarak ta bu iki ismi deniyeceğim
Eğerki Granada güven vermezse ben çalışmasına bile bakmadan sevgili Mustafa çiçek arkadaşıma ait olan folwers eye baby i yazarım çok iyi biliyorumki taylarına gözü gibi bakıyor seyisliğinide kendisi yapar
Headman bu grupta ölüsü bile iş yapar ama 3 kardeş aynı yarışta izleyip görücez
Baş pehlivan ve öz batu yazılması gereken atlar
Hışman sparrow dan inip rıng of fire geçmiş ashera dahil bir çok atın şansı var bu grupta.
1.2.3.4.8
5 tek
2 tek
1.2.3
3.5.7.8
1.2.3.4.5.6
Bende bu olucak

Tired Warrior

BOL SANSLAR Admin ve tum yarişseverler….
Ankara da ilk iki ayak haricinde pek suprize acik gordugum ayak yok..

1.Ayak… SIRALAMA 6.1.4.2.5.3.7.8….(HEPSI)
2.Ayak… 5.6.4.1.7
3.Ayak… 2.1
4.Ayak… 2.4
5.Ayak… 1.3
6.Ayak… 2……..(TEK)

KUPON BEDELI….22 ₺
BOLŞANSLAR..

Tired Warrior

Tesekkur ederim hep birlikte…

SEDO

A N K A R A
==========
8 Koşulu proğram herkese güzel ve bereketli bir hafta sonu dileklerimle

1. Koşu=(2) İNSOMANİA
2. Koşu=(2) BİR KASIM-//-(1),(4)
=========================
1. Ayak=İstikrarlı koşuları ile dikkat çeken son koşusunda şart-5- koşuda üçüncü kalırken Tumbul çiçeğini önünde bitiren (2) OKTAYIN OĞLU ilk atım.Grup koşulardan gelen (4)BAŞAR başarabilir.ve (1) nolu ŞARLO koşuda mutlak değerlendireceğim diğer isimler olup (3) nolu SÜLEİMAN süpriz isim koşunun bombasını (5) ATARDAMAR ile (6) YOLLARARAZ boş sikletleri ile yapabilir…
(((2,4,1….3…..5,6)))

2. Ayak=Sn Vefa İbrahim ARACI nın NATIVE KHAN tayı Kreacher ile anne kardeş olan (5) nolu GRANADA havaların soğumaya başladığı bu günlerde başkentte pist değişikliği olmaz ise risk alacağım ayak bu ayak olucak. Kan hattı dolayısı ile
(((GRANADA))) bankom.

3. Ayak=Tempoya çıkacak olan (1) nolu EL RAPİDO honoroblenin presine takılırsa SUN OF DAY için kolay bir koşu olur. Honorable ben karışmayım derse EL RAPİDO T E H L İ K E…..ikisini yazıp kahvemi yudumlayım.
(((2,1)))

4. Ayak=Baba DERVİŞ AĞA kısrak babası VELİCRAPTÖR yani babadan kumcu anne kan hatından kumcu bir pedigriye ship olan aksilik olmaz ise (2) nolu KARADERVİŞ mükemmel formu ve pilotu ile kazanmaya yakın gördüğüm isim olacak pilotu hata yaparsa devreye girecek isimler var.
(((KARADERVİŞ…..//…..3,4,5)))

5. Ayak=(3) KADHAN tempoya çıkıyor. (1) nolu kaizbert BABA ARİF inde başarılı olması için mutlak önde olmalı Baba arifin Kadhan dan numara alamıyacağını umuyorum ama yinede kadhanın temposunu bozabilir. O yizden enterasan bir koşu olabilir. Yoksa kadhan bunları ham yapar.
(((3,5,8,7,1)))

6. Ayak=Kapanış koşusunda bir çok ismin numara almak için kapışacağı koşuda koşu hızı süratlenecektir. Buda bomboş sikleti ile formda ve bu sikletlerde oldukça başarılı pilotu Müslüm ÇELİK ile sonlarda uçacağını umduğum (4) SPARROW HAWK fovarim.hafif kilolu atların öncelikli rakip göreceğim koşuda sikletleri dezavantaj yaratacağını umduğum isimler bakalım koşu nasıl sonuç verecek.
(((4…..5,7…..2,…1)))

ANKARA ALTILIM
===============
2,4,1….. 3…..5,6
5…..GRANADA
2,1
2…..//…..3,4,5
3,5,8,7,1
4…..5,7…..2…..1
================
84₺…2;10₺
================
==========================
ANKARA (1).DÖRTLÜ GANYAN
==========================
2…..İNSOMANİA
2…..//…..1,4
2,4,1…..3…..5,6
5…..GRANADA
==========================
2;7₺…0;45₺
==========================

bay uzman

bol şanslar herleze..
1.koşu.2 numaralı INSOMANIA
bu ismi çakıştıran çagdaş kardeşiöe güveniyorum özeliklede g.kocakaya yı bindirdiler aprabti indirimi bile gerek duyulmadı…bu koşu tam hedef yapıldıgını belirtiyorum.burda ayrıca 4 numaralı BOELİNDE TABELA İÇİNDE OLACAGINI YİNE BU YARIL İÇİN ENTERESAN İSİM OLDUGUNU BELİRTİYORUM…..
………………………………..
2.KOŞU..büyük ihtimal olarak genel kanaat.2 birkasım.4 temizkaan.ditecek ler olabilir…fakat bu gurupta şöyle bir konu var..birkasım.temizkaan.mahrem gibi isimler birbiriyle sürekli koşmuş isimler…
ve daha enteresan olanı bu gurupta koşan.temizkaan.birkasım.kısmetkız.arayekti..gini isimler 5 GÜN SONRA 60.000 LİRALIK KOŞUYADA KAYITLARI VAR..birksım 55 kilo ile.temizkan 55 kilo ile.hafif liloyla koşacaklar TABİ ORDA SADECE BİR ERKMEN GERÇEGİ VAR.. erkmeni geçebilirmi?.zaten özkardeşler erkmenle …eger hedef orasıysa…bu isimlerin…ve bu gurupyaki isimlerin hiç biri..ama hiç biri ILDIR ESİNTİSİ İLE koşmadı ve çok formda bir ıldır esintisi ve hiç bit yere kaydı olmayan ıldır esintisi çok çok şanslı……ayrıca BİR KASIMI ÇALIŞTIRANDA ÇAGDAŞ kardeşim ..ve INSOMANIA yı daha çok begenmişti..
altılının ilk ayagı..
1 numara ŞARLONUN MENACERLERİ 80.000 BİNLİK DATÇA KOŞUSUNDAN SİLİNİP BURAYI KOŞMAYI UYGUN BULDULAR..düşünsenize..BABAMEDET..KARDEŞCAN.TEKFORD TEYFİK..gibi isimlerden kaçıp buraya geldi…4 NUMARALI BAŞAR İSE BURADA KOŞAN İSİMLERDEN İYİ VE ŞARLO VE BAŞAR arasında….
2.ayak..6 numara kraliçe elmas. 1 bellagıo angel.ve 5 numara granada….(granadanın galobunu siprintini izledim sanki bana mesafe isteyen bir isim olarak geldi..)..
3.ayak…3 HONOROBLE VE 2 NUMARA.SUN OF DAY..
4.AYAK.A.ÇELİK M.ÇELİK.M.S.ÇELİK MAŞALLAH ÇELİK KARDEŞLERE BAK..

öncelikle karaderviş için bir şeyler diyeyim…abileriyle koşacak 3 yaşında..ve rakipler 3 taşında birde 6 yaşında isim var…fakat daha sonraki yarışında.54 kilo ile kolay kazanacagı bir gurupta yarışı var buraya asılırsa orda ne yapar.?..ŞİMDİ BİZİM ADMİNİMİNİZ DİYELİMKİ JOKEY..VE EV KREDDİSİ ALMIŞ. VE AYNI YARIŞTA ADMİNİN 2 TANEDE KARDEŞİ AT BİNİYOR…VE ADMİNE PARA LAZIM DİYE HATIR OLSUN DEYİP ONU SELAMLADILAR…ÖRNEK SADECE….
burda 1 numara aybars ve 5 numara the best of tıme..arasında….
5.ayak.çogu sıkıntılı sorunlu isimlerin oldugu gurupta kilo kiloya olsa babaarif derdim..ama
buyarışın kaderini NİNOŞUN OGLU ÇİZECEK……NİNOŞUN OGLUNUN TEMPO VERMESİ ÖNCELİKLE
5 BAŞPEHLİVANIN İŞİNE YARAR. KADHAN STARTTA KALMAZ O KAÇARSA yüksek tempo olur.
buda yükselimin işine yarar…babaarif..özbatuda pusuda olacak isimler. ben burda…
5.6.7.8.1.2
6.AYAK..5.7.1.4..2.3.
BOL ŞANSLAR…….
………………..
serkana. nevzat.a avcıya.barana. Cincinati kid1709 a.Kasım kaptana. mymoon SEDO kardeşimize. mbb84 e….
Recep aşar kardeşimize..elegans1324 e..Tekin Deniz e…Mithat.babaya… scofield kardeşimize…bahoz.a Ali İhsan Kaymakçı ya..bypatron a…..bolu beyi ne…Cyrone ye..tolga3439.a
.Tolga erkan a NECOYA…..CELLO BEYE… Senol.A. KRAL ARTURa butik55.e Muratbey
e.. O GEMI BURAYA GELECEK e.. nevzat beye..
Veysel babaya .Salvatore ye
taner25 e Ali kardeşimize..İSİMİNİ UNUTTUGUM KİŞİLER KUSURA BAKMASIN VE AYRICA ENES KARDEŞİME MUSTAFA DAYIMA ÇOKKKK ÇOKKK SELAMLAR….
4.1.
6.1.5.
3.2.1
1.5.4.
5.6.1.3.7.8.
5.4.1..

nevzat

bende admine bay uzmana ve side teki bütün arkadaşlara sevgi ve saygılarımı sunuyorum herkese bol şanslar diliyorum

bypatron

As uzman teşekkürler ve bol Şanslar 🙏

bay uzman

son ayak 5.4.1.7.2.3….yazmıştım…yanlışlıkla 5.4.1..yazdıktan sonra yorumu onaylaya bastım…..özür dilerim…
.ayrıca şu camia çelik kardeşlerden bir an önce kurtulmalı..satmadıkları yarış kalmadı milletin ekmegiyle oynadıkları yetmedimi?…bunlar yetmez gibi.aralarına birde.MEHMET SALİH ÇELİGİ ALDILAR…..ama ben a.çelik müslüm çeligin gitmesini genç kardeşimiz mehmetin kalması tarafındayım.ahmet çelik yeter artık biriktirdigin paralarla emekli ol artık yüz yaşına kadarmı at bineceksin…bu veballe nasıl hesap vereceksin…her bindigin yarış şaibeli..senin bindigin favori çıktıgın yarışlarda neden sürekli süprizler geliyor….atmı kötü binmeeeee zorlamı?..insanlar size güvenerek isminize bakarak yazıyor…..yazık günah yarış severe.. bu sadece benim degil yarış severin yüzde sekseni siz çelik kardeşlerden şikayetçi..böyle devam ederseniz…yarış severler bu oyunu bırakacak zaten soguyan sogudu….ARTIK YARIŞ SEVER KALMAZSA ….İKİ KARDEŞ BEBABER KOŞARSINIZ…beraber oynarsınız.BUGÜN BENİ ÇELİK KARDEŞLER YANILTSIN İSTİYORUM..LÜTFEN BENİ YANILTIN HAYIR DEYİN BİZİM EKMEGİMİZİ VEREN YARIŞ SEVER DEYİN… a.çelik granada ile.. büyük favorisin…karaderviş ile büyük favorisin..

Royalacademy

Teşekkürler kardeşim güzel yorum.

Veysel

Eğer Veysel baba bensem Aleykümselam ama muhtemelen ben değilim. Diğer saydığın isimler yanında birkaç yorumla benim esamem okunmaz:) Aynen sana katılıyorum hepsine sonsuz teşekkürler

bay uzman

aynende veysel baba sensin bizim sitede başka VEYSEL YOKKİ…..arada sende bize selam yolluyorsun tabi ben tüm yorumları okuyorum ve selam yollayanlara elbetteki tek tek isim yazarak yolluyorum…benim esamem okunmaz ne demek?..ayıp ettin babacan .. aileyiz burda kimse kimseden üstün degildir…
ÜSTÜNLÜK SADECE TAKVADADIR….eeee bizim at yarışındada öyle şey söz konusu olmadıgından hepimiz eşitiz…. İZMİRDEDE. enteresan isimler var…..tekrar yine söylüyorum…….ŞARLO DAHA İYİ GURUPTAN KAÇIP BURAYA GELDİ.KUMUDA KOŞUYOR SON YARIŞALRI ÇİM OLDUGUNA BAKMAYIN. KUMDA DUMANIN ÖNÜNDE BİTİRDİGİ YARIŞ VAR. MEHTAR VE CANDAR BEYİ ARKASINA GELMİŞ.
YİNE CANDAR BEYİ GURBET ATEŞİ ARKASI YARIŞI VAR. YİNE CANDAR BEYİ BABAİSMAİLLE KOŞMUŞLUGU VAR….yani kumda 3 defa koşan şarlo….daha madienden yeni çıkan handikap koşan.şartlı koşan daha gurup yüzü görmemişisimler yanında (tabiki 4 numara başar hariç.)……..4 numara başar ile arasına at girmez diyorum……mesela 2 oktayın oglu daha düne kadar maiden koştu son yarışı satış koşusuydu kazandı..burada..?… 3 sulemıan..son olarak h14 koştu 10 atta 10..oldu…?..
3.ayakta tamam haklı olarak sun of day favori ama bazı isimler bazı isimlere ters gelir mesela HONORABLE…bu ismin koştugu yarışta bebaber koşan sun of day henüz kazanamadı.çünkü ölüm temposuna çıkıyor kaçırmayayım diye peşine takılan sim intihar eder…helede sadece 4 isim koşması düşündürücü..sun of day peşine takılırsa eyvah eyvah..ben bu yüzden tek diyemiyorum..ama şu gerçekte var..honoroble çıktıgı gibi bitirebilirde…en azından 3.2.1. burası
KARADERVİŞ İÇİN SÖYLEDİM ZATEN BURDA BÜYÜKLERLE KOŞACAK 5GÜN SONRADA KENDİ YAŞITLARI İLE KOŞUSUS VAR HEMDE KOLAY GURUPTA..
BABAARİF AGIR KİLOLU KADHAN STARTTA KALMA HUYUDA VAR..EN ZOR AYAK BURASI …BURDA HEPSİ DİYEN BULUR GİBİ HİÇ TUTULMAYAN İSİM OLAN NİNOŞUN OGLU BİLE GELEBİLİRKİ BENİM İLK İSMİM ZATEN NİNOŞUN OGLU..BAŞPEHLİVAN .ÖZBATU. YÜKSELİM.

Mithat

Eyvallah kardeş İzmir birinci altilida son ayak 1,tek attım gelirse icerde

SEDO

İZMİR-1-
============
5…..SARRAF CAVİT>>>>Kumda bankom
5…ŞUBARTAY…//…2>>>Pilot avantajı ile
1…SECRET LOWER..//…4,2,6,5>>süpriz olabilir
8…FOVARİ KIZ…//…3,4,6,9,5,7>>>Fovari kız fovarim
10,7,6,4,2,1….5,3,11>>>Zor koşu
2,1>>
========================================
İZMİR-2-
=========
8…FOVARİ KIZ…//…3,4,6,9,5,7
10,7,6,4,2,1
2,1…..6,7,5,4….3
2…..KARDEŞCAN>>Orjininin hakkını vermeye başladı.
4,1
3…..SİMAY KOÇ…//…8,6,10
========================================

SEDO

9 koşulu İZMİR e nacizane görüşlerimi aktarayım öncelikle herkese bol bol şans diliyelim.

1) mesafeden dolayı tecrübesi ile pedigrisi tam bir kum atı olan SANCAKBEYİ ne dayanan çimde başarılı olamayıp tekraar kuma dönen SARRAF CAVİT artık maidene veda günü geldiğini düşünüyorum.

2) Nihayet kaizbert olduğunu hatırlayan ŞUBARTAY eser gibi bir ismi geride bırakarak bu koşuya geliyor. Özcan yıldırım avantajı ile yine kazanmaya yakın gördüğüm isim olsada BASGAZA gaza basabilir aman DKKT!!!!!!!

3) Açık koşudan gelen SECRET LOWER uygun grubta kazanabilir. Başta DONT LOOK BACK olmak üzere çok tehlikeli isimler var. DKKT!!!!!!!!

4) Bir Turbo kızı olan FOVARİ KIZ sonlarda uçarak gelecek isim kazandığı son koşusundan -2 kg daha atarak koşuyu lehine çevirebilir. Yoksa koşu karışık ızgara

5)Oldukça zor bir koşu olup kesinlikle dikkat edilmesi gereken bir koşu sadece sn nimet arf kurtele ait POWER OF ANGELS dan iyi bir koşu çıkarmasını umuyorum.

6) Grubun iki güçlü ismi WOUNDED ile KAYI FIRTINASI koşuya ağırlığını koyacak isimler olasada 10-13 kg fazla koşacaklar. Oldukça seri isimlerin olduğu koşuda sonlarda uçacak olan ALMOHAD güçlü pedigrisi ile ters bir koşu çıkarabilir.

7)Büyük şampiyon 8,700,000₺ kazançlı sahibine servet kazandıran CANKARDEŞLER in anne kardeşi olan KARDEŞCAN artık yolunu çizdi. Yavaş yavaş abisinin izinden gidecek gibi bu koşuda pedigrisi ve selim kardeşimizinde gezmeye gelmediğini düşünürsek şirinyerde KARDEŞCAN bankom.

8) Baba kardeşlerin mücadelesine tanık olacağımızı umuyorum. ONDÖRT ŞUBAT ve DEMİRBARS arasında bir koşu duruyor.

9) Sık start alsada istikrarlı koşmasına rağmen bir türlü kendini ayanaya atmayı beceremeyen SİMSY KOÇ bu kez başarılı ve formda pilotu ile başarabilir. Kv den gelen LONG RİFLE sert rakip olup. APREL BLESSİNG ve BALACA kesinlikle hata affetmeyecek yetenekte isimler.

BOL ŞANSLAR.

Nevzat

Izmir 1
5
5
1.2.4.5.6
3
1.4.6.7.9.10.11.12
1.2.3.4.5
Herkese bol sans .arkadaslar kv 6 var yine patlar benim sahsi gorusum

Kasım kaptan

Ankara
4
5
2
5-2-4-3
8-1-7-5-6-3
5-3-4-2-1

İzmir 1
5-4-8-6-9
3-4-2-1-5
4-1-3-2
8-2-1-3
11-4-6
2

Tekin Deniz

Bol Šanslar. ADMIN

Tekin Deniz

Bol Şanslar Arkadaşlar
Ankara
1. Ayak. 1. Tek
2. Ayak. 1,5
3. Ayak. 1,2
4. Ayak. 1,2,3,4,5,6
5. Ayak. 1,3,5,7
6. Ayak. 1,2,3,4,5,6,7

bypatron

Herkese Bol Şanslar

Bahtınız açık olsun

1.Ayak 4,1,2,6
2.Ayak 5,6,1
3.Ayak 2-Sun of day
4.Ayak 1,2,3,5
5.Ayak 8,1,5,7,3,6
6.Ayak Hepsi

AVCI

TSN0806-7737-5D5AKoşu Tarihi2019-09-21Hipodrom75. Yıl HipodromuBahis türü6’lı GanyanKoşu3Bahis sayısı140Misli1Tutar9,80 ₺

1.Ayak

4 – BAŞAR

2.Ayak

5 – GRANADA

3.Ayak

2 – SUN OF DAY

4.Ayak

2 – KARADERVİŞ

3 – HEADMAN

4 – BRACCIOFERRO

5 – THE BEST OF TIME

5.Ayak

3 – KADHAN

5 – BAŞPEHLİVAN

6 – NİNOŞUN OĞLU

7 – YÜKSELİM

8 – ÖZBATU

6.Ayak

1 – JACOBIN

2 – MAGNUS

3 – DOĞA KANUNU

4 – SPARROW HAWK

5 – RING OF FIRE

6 – ASHERA

7 – BARIŞ

Herkese bol şanslar

AVCI

Adminim İZMİR için sayfa oluştururmusun

İlker

1
H
2
1,2,3,4,5
1,3,5,6,7,8
2
14,40TL
Naçizane tahminim:)

Veysel

Çelik kardeşler tek atıyorum tabela yapmiyorlar çok at yazıyorum uzak kazanıyorlar. Bana göre bir jokey at sahibi dongel kazanma dediginde o ata yinede biniyorsa ve yarisseverlerin ona güvenip yazacağını bile bile bunu yapıyorsa ki şike den hiç bahsetmeye gerek yok..Sonrada kul hakkı Din imandan bahsediyorsa diyecek tek şey HADİ ORDAN HAKKIM SİZE HARAM OLSUN

Nevzat

Ankara

4
5 7 2 6 1
Hepsi ..kv alti sartli 5 ve han 14 bomba demek
8 3 7
5
Bol sanslar

AVCI

Arkadaşlar ilk 3 ayak yszdığım gibi tek diger ayakları kapattım

mehmet42

Ankara…

1.koşu: 1.2.4.6

2.koşu: 5.6.7

3.koşu: 3

4.koşu: 2.4

5.koşu: hepsi

6.koşu: 1.7

AVCI

BAY UZMAN ben sun of day hakkında yorumlarına katılmıyorum son yarışında KG DB SK takılarıyla gayet rahattı üzerindeki binicisi malum çok tecrubeli bir isim kendi düşüncem SUN OF DAY baya bir fark acacak gibi ölüm temposundan rahat çikar

bay uzman

katılmamakta özgürsün AVCI bey… ben sadece görüşümü belirttim..bende bugün kimi tuttumsa 2.oldu yada şahlanarak çıktı.2 ınsomnıa…kazanacagı yarışı verdi.
şarlo hiç koşmadı başar taktik hatasından kaybetti. SONUŞ OLARAK HEM SUN OF DAYI GETİRMEDİLER..HEMDE..KARADERVİŞİ…
ben duydugumu gördügümü yazarım isteyen katılır isteyen katılmaz…….
bakın şimdi bugün agf de yüzde 70 den fazla bir isim var kardeşcan…..
1 AYDIR TAKİBİMDE G3 SİLDİLER KOŞMADILAR…NEDEN SAKATTI…BİR SONRAKİ ŞARTLI 5 TE KOŞTULAR ZORLA KAZANDI..KV 7 KAYIT YAPTILAR..SAKATLIK NÜKSETTİ KOŞMADILAR..G2 KAYIT YAPTILAR GALOPLAR BERBAT…YİNE KOŞMADILAR. EN SON 5 GÜN ÖNCE KOCAELİDE GALOP YAPIP GELDİLER……
peki sakat sakat koşup kaybederse ne olacak peki……..
yarış severle bu kadar ugraşılmaz….. BEN 1 NUMARA BABA MEDET BANKO YAZACAGIM……..SAKAT İSİM ..KARDEŞCAN GELİRSEDE YATSIN KUPONUM..

bay uzman

sevgili avcı beyAYRICA HERKEZİN KADHAN BABAARİF DEDİGİ YERDEKİ YORUMUMA BAK AMA SEN KATILMA LÜTFEN.buyarışın kaderini NİNOŞUN OGLU ÇİZECEK……NİNOŞUN OGLUNUN TEMPO VERMESİ ÖNCELİKLE
5 BAŞPEHLİVANIN İŞİNE YARAR. KADHAN STARTTA KALMAZ O KAÇARSA yüksek tempo olur.
buda yükselimin işine yarar…babaarif..özbatuda pusuda olacak isimler. burda kırıcı olmak yerine alabildigin yorumu al tuttugunu yaz..güzel abicim..

mymoon

siteye emek veren
başta admin ve güzel
yorumlarıyla yorumcu arkadaşlara..
ve tüm katılımcılara selamlar..
gerçekten insanları soğuttular..
sistemden bakıyorlar en az oynanan
hangisi. o at içerde ..
amaç tamamen soygun. çelik kardeşleri
söylememe bile gerek yok by uzman
yazmış zaten..kurgumu at üzerine
yaparım.jokey ikinci planda olur.
ilk iki ayakta bankolarımda a.çelik var
bakalım ne olucak.
ankara
1.ayak
ben burada risk alıcam.
bir evvelki yarışına istinaden
4. başar banko
2.ayak
600/36,6 24,0 rahat
galobuyla kreacher in anneden kardeşi
5.granada banko
3.ayak
bu mesafede ben
2 sun of day banko yazıyorum
rakip tavsiyem 1 el rapido
4.ayak
hepsi
5.ayak
hepsi
6.ayak
hepsi

KRAL ARTUR

Ankara

4 Başar BANKO
BAŞAR: geçen yarışını seyrettim tabelaya gireceği yarışı ahmettin hatalı binişli sebebiyle ilk üçe gireceği yerde tabela dışı kaldı bugün grup müsait hatasını telafi edip kazanır diyorum
5.1.3.
2.1.4.
2.6.3.4.
8.6.5.7.1.
4.5.3.1.7

mbb84

1-4
5
1-2-3-4
1-2-3
1-3-4-7
3-4-5 (bence doğa kanunu kazanacak)

Kupon bedeli 20tl

butik55

ANKARA
4 tek
5 tek
2 tek
2 tek
Hepsi
Hepsi
20 misli Bol şanslar

AVCI

arkadaşlar 1 ayakta SUKAYA bonboş kilosuyla beni endişelendiriyor hep tabelada yer almış bu mesafede

AVCI

Kuponu güncelledim

TSN2C35-BAEF-5D5AKoşu Tarihi2019-09-21Hipodrom75. Yıl HipodromuBahis türü6’lı GanyanKoşu3Bahis sayısı450Misli1Tutar31,50 ₺

1.Ayak

1 – ŞARLO

4 – BAŞAR

8 – SUKAYA

2.Ayak

5 – GRANADA

3.Ayak

2 – SUN OF DAY

4.Ayak

2 – KARADERVİŞ

3 – HEADMAN

4 – BRACCIOFERRO

5 – THE BEST OF TIME

6 – AKINDAĞ

5.Ayak

1 – BABAARİF

3 – KADHAN

4 – ASRASYAD

5 – BAŞPEHLİVAN

6 – NİNOŞUN OĞLU

8 – ÖZBATU

6.Ayak

1 – JACOBIN

2 – MAGNUS

4 – SPARROW HAWK

5 – RING OF FIRE

6 – ASHERA

Bol şanslar

Kasım kaptan

Müslim çelik akını iyi çözmüş güzel bir yarış oldu akın safkanı 800 de dağıtınca toparlayamadı safkan teşviklere uyumsuz cevap verdi
Devam eden dostlara bol şans diliyorum

bay uzman

izmirde….ilk ayak 1 NUMARA KEHKEŞAN çok gerilerde tutulmasına ragmen 4 evde gül ve 6 landıng ile bebaber yazmakta fayda var.(FAVORİ OLAN FAVORİ KIZ) burdaki isimlerden landinge..evdegüle demirpoyrazıma karşı karşılaştıgı hiç bir yarışta bunlara karşı varlık gösterememiş….
ilk ayak…1.4.6.
2.ayakyine gerilerde olan isimlerden 2 numara jack v jetar. olmazsa olmazlardan.1 numara.gıallo gazalla..ve 4 numara 10 numara yazılabilir…
3.ayak.kurtuluş beyin güzel at… karamemet.kayı ovası…5.1.4.
4.ayak 100/73 agf olan kardeşcanı yazmıyorum.. tekford teyvik ve baba medet le geçiyorum…1.6.
5.ayak.5 şengal beyi başta hepsinin geliri var.ama 7 aruztay.9 orki.1 demirbars.4 ondört şubat sıralamam..
6.ayak..3 simaykoç..8 long rıfle.1 stelclaw..10 balaca…..

kartalım 1903

Bay uzman bol şanslar dilerim.2. ayakta dökerliz geliri yok mu?

bay uzman

sorunları var…..idmanlarındada ter alındı ama hala canlılık yok tırnak sorununu halettilermi bilmem ama hala sorunlu

bay uzman

sorunları var

Kasım kaptan

Bay uzman yorumların takibin sağlam inandığın isimlerde ısrarın güzel başarılı yorumların var takdir ve tebrik ediyorum
Ben çok çok uzun zaman ara verdim
Oyunlarda yokum ve tempoyu kuramıyorum
Ancak bu zamanla geçer inşallah
At atı geçer oyun herşeyden önce kısmet işi
Admin kardeşime de saygılar bu arada

bay uzman

türkiyenin bankosunu yaznadım yattım dedim ya yatarsa ordan yatsın

bay uzman

yıkılsa milyar verirdi zataen ihinci olan tekford ve 3.olan babamedet vardı….saglık olsun..

58
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x