21 EYLÜL 2017 PERŞEMBE ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Ne çok dikkat çekici bir orijin ne de çalışma gözüme çarptı ilk ayaktan yerlere düşmemek için tercihim HEPSİ, bir sıralamam dahi yok.

2.AYAK: Son yarışından sonra bir üst grupta bile tek atabilirsin notunu düştüğüm, o yarışında Kocaeli pistinde jokeyinin kurbanı olan YALAZ yavrusu, kısrak babası BEYAZ MARTI olan 6-APASBEY‘in Ankara kumunu seveceğini ve uyum sağlayacağını düşünüyorum. Ayrıca Ankara pistinin bitmek bilmeyen son düzlüğünün de kendisi için büyük avantaj olacağını ve sonlardaki etkili ataklarıyla dökülenleri toplayacağını düşünüyorum BANKOM.

3.AYAK: Koşunun çok yüksek tempolarda seyretmesini ve bunun da sonlarda etkili gelebilen isimlere yarayacağını düşünüyorum koşuya baktığımda ise iki müthiş sprint atabilen at gözüme çarptı. Bunlar 1-BADARBUNGA ve 5-SERTTAŞ.

4.AYAK: Diğer iki isime göre kariyeri ve formu farkı olan 2-ULAN BATOR ve 3-MISS HELIN arasında geçmesini beklediğim bir yarış.

5.AYAK: Son KV yarışında sert rakiplerinden etkilenip tabela dışı kalan 3-SAN MARINO bugün çok farklı koşacaktır BANKOM.

6.AYAK: Tahmini benim açımdan zor bir koşu olup sıralamam şablondadır.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: HEPSİ

2.AYAK: 6

3.AYAK: 1-5

4.AYAK: 2-3

5.AYAK: 3

6.AYAK: 6-8-2-5-7-4-3

TUTAR: 11,76 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.
12 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar Arda

Barışçı

Bol şans kardeşim…

Bombaci

11 lira 76 kuruş mu 😂😂😂 Kumandan sende büyük değişim başlamış :))) boş şans

toprak_tan

Bol Şanslar

06 Cengo 06

Bolşanslar 😊

Mehmet28

bol şanslar

Erkan

Bol şanslar Arda

12
0
Tahmin paylaş.x
()
x