ankara altili tahminleri barisci

21 EYLÜL 2017 PERŞEMBE ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BARIŞÇI)

1.Ayak: İlk defa koşacak tayların mücadelesine sahne olacak ilk ayakta hazırlık olarak MADE IN FOÇA(3) ile PERSISTANCE (4) orjin olarak ROCKET GIRL(6) ön plana çıkan isimler. Küçük kuponlar üç safkanla geçebilirler ancak geniş kuponların bu ayağı kapatması gerekir.

2.Ayak: Yazar arkadaşlarım Commandante, Bombacı, Ertanbey ve garip nickli arkadaşla yaptığımız olağan koşu kritiklerinde üzerinde en fazla durduğumuz koşu bu oldu. Bu da demektir ki zor bir koşuyla karşı karşıyayız. Benim favorim ARTUKLU(1) olmakla beraber devamı şablondadır.

3.Ayak: Süratli gitmesi muhtemel koşuda BADARBUNGA (1)’nın etkili sprintiyle kazanmasını bekliyorum.

4.Ayak: Günün en önemli koşusunda ev sahibi MISS HELİN(3) bir adım önde olsa da ULAN BATOR(2) çok ciddi rakip olacaktır.

5.Ayak: TENERIFE(4) son koşusunu yaklaşık bir sene önce kazandığında üzerinde Özcan Yıldırım vardı, bugün yine aynı jokeyiyle birinciliğe uzanabilir. SAN MARINO(3) uygun grubu bulduğunda her zaman söz sahibi olmuştur. LADY GIRL (1)’ün son koşusunu beğenmesem de bu grupta göz ardı edilmez. Son koşusunu Adana’da kazanan CLOATTRO (7) eklenerek rahat bir yarış izlenebilir.

6.Ayak: Kağıt üzerinde zor bir koşu ancak hazırlıkları ve rakiplerine göre nispeten uygun kilosuyla BURGAÇ(5) alternetif tekimdir. Rakip arayanlar bu tür gruplarda her zaman iddialı olabilecek NASİBİN(6) ile ciddi kilo avantajına sahip KURYE (8)’yi değerlendirebilirler.

Altılı Şablonum

1.ayak:Hepsi

2.ayak:1,3,2,6,4,7

3.ayak:1 tek

4.ayak:3,2

5.ayak:4,3,1,7

6.ayak:5//6,8

Herkese bol şans…

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Barışçı

Barışçı
1981 doğumluyum yaklaşık 17 senedir at yarışlarını takip ederim ve bahis yaparım. İzmir'de ikamet etmekteyim. herkese bol kazançlar diliyorum...
9 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şasnlar

Bombaci

BADARBUNGA tekin çok iyi ama ben startta takılma ihtimali var diye EREN EFENDİ önde çok boş kalır (KOZBEYİ ARIZALI ÇÜNKÜ ama çıkarsa bilmem) sağlar AMİGRA kendisine avantaj sağlar diye cesaret edemedim ama oturursa bu tek yüzde 90 atarsın oyunu içeriye bol şans .

COMMANDANTE

bol şans kardeşim sen reisi dinleme badarbunga tek yaz eren efendinin ne işi var köy yarışı mı bu :)

06 Cengo 06

Bolsans 😊

Mehmet28

bol şanslar

kalamalka

Merhaba Mehmet bey, sizde var mı birşeyler.

Mehmet28

az at nedeniyle program pek hoşuma gitmedi, yorum yazacak zamanım da olmadı. o nedenle fazla yüklenmeden gece adminin tahmin sayfasına attığım oyunu oynayacağım

9
0
Tahmin paylaş.x
()
x