Ana Sayfa / Tahminler / 21 EKIM SALI ANKARA ALTILI TAHMINLERI (KINGGOK)

21 EKIM SALI ANKARA ALTILI TAHMINLERI (KINGGOK)

1.AYAK: Günün ikinci altılısinin ilk ayağında ara verdiği koşulari ardindan bir yarış gösterilen 4 DIRENTAY ve 1600 çim ikinciliği ile beğenimi kazananan 7 LIDER arasinda birincilik mücadelesi olacağını düşünüyorum.
2.AYAK: Kum pistte oldukça başarılı koşulari olan 1 CASH AKÇE , 1.02.7 - 400 23.8 çalışması ile 7 HAKEEM , güçlü rakipleri arasındaki üçüncülüğü ile 4 MADIBA , Hazırlıkları ile 3 KING DROK ve 800/49.8 çalışması tatminkar 5 MAXIMUS DREAM eşit şanstalar.
3.AYAK: Ideal mesafesinde 3 DUMANALI , ara verdigi yarışlara son koşusu ile geri dönen 4 BÜYÜKFIRTINA , hazırlıkları ile 2 DILSAR BEYI , 16.40 ganyani ile ikinciliğini beğendigim 8 YILDIZHAN STAR sevdigi mesafede 6 BÜYÜLÜTAY ve başarılı kosulari ardindan devam eden form durumu ile 7 HAYAT NUR kosunun iddiali isimleridir.
4.AYAK: Derece olarak diğer isimlerden çok farklı görünen 2 MISAR çalışmalarındaki istekli görüntüsü ile bankodur.
5.AYAK: Cumartesi günü yaptığı çalışmaları güzel 1 VALLEY OF THE SUN , sevdigi pist ve mesafede 3 NEIGHBOUR SOLDIER , son yarışıni kazanan 9 HOLD AT BAY , iyi bir sezon geçiren 5 BUYUK AMED ve hazir durumdaki 6 BALIKESIRLI ayırım yapilmaksizin yazılır.
6.AYAK: Maiden mücadelede hazırlıklari ile 5 CIFCIBASI AGASI , pazar günkü çalışmaları ile 1 ATLISAN , startta oyalanmazsa 8 AKSEHIR ve 1 BIZIMOGLAN kazanmaya yakin isimlerdir.
1.AYAK: 4-7
2.AYAK: 1-7-4-3-5
3.AYAK: 3-4-2-8-6-7
4.AYAK: 2 MISAR
5.AYAK: 1-3-9-5-6
6.AYAK: 5-1-8-4
BOL SANSLAR....

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
melih
Ziyaretçi
melih

sağlam yapmışsın kuponu kinggok 2 ayakta ben hakeem ve maxımus dream tutmuyorum sentetikte iyiler ama kumda kazanacaklarını sanmıyorum

melih
Ziyaretçi
melih

1 AYAK: 4 TEK // 2 AYAK: 1-2-3-8 // 3 AYAK: 6-7-8-9 // 4 AYAK: 2 TEK // 5 AYAK: 3-7-9 // 6 AYAK: 1-4-5-6-9-11-13 bnm ankarada böyle sürpriz…

melih
Ziyaretçi
melih

valla ben tutmadığım atı yazmam isterse dünya teki olsun evet ben hep sabahçıyım zaten uyumuyorum hep evde olunca geceler gündüze gündüzler geceye karıştı aga

melih
Ziyaretçi
melih

ağır kilo yazmadım alttan gelir diyorum

vedat
Ziyaretçi
vedat

7.koşuda 4 nolu büyük fırtına bombayı patlatır diye düşünüyorum.dikkat.

vedat
Ziyaretçi
vedat

benim 2.ankara altılım.2,4,7++1,3,7++4,6++2//4,6++3//5,1++5 tek,çiftçibaşı ağası bol şans

hatayli
Ziyaretçi
hatayli

1.atili yokmu ankaranin kinggok

hatayli
Ziyaretçi
hatayli

Benim altilim .2 altili : 1.ayak:3-4- 6 2.ayak: 7-1 3.ayak : 6-7 4.ayak : 2 5 .ayak 2-3-4-5 -7 6 , ayak :5-7

osman
Ziyaretçi
osman

Usta adam kinggok. .Adana yorumlarini bekliyorum .. Adana ya yine büyük yapacam para vercek Adana

osman
Ziyaretçi
osman

anladım beyefendi ..

osman
Ziyaretçi
osman

adanaya biraz baktım çok sevdiğim 2 at var ve ne zaman görsem tek yazamdan duramıyorum … gelmeyeceğine inansam bile yine tek atıyorum at işte çok seviyorum…no stress ve kam kam bu 2 atı yine tek atmayı düşünüyorum … recepbey iyi evet ama maiden yarışlarından hep korkmusumdur…hiç hesapta olmayan bir at gelir potada bitirir..bunu malesef çok gördük…ve ben bugün kam kama çok güveniyorum ..diğer bir ayrıntı ise tabi bana göre kenanaco .. bu at da maşallah çok iyi .. elbet kazancaka ama bence o gün bu gün değil .. iyi günler ..sizlerinde yorumunu bekliyorum ..birlik olmak gerekiyor benim atladığım yerler olabilir..hep birlikte bişeyler yapabiliriz .. birlikten kuvvet doğar .

osman
Ziyaretçi
osman

Rica ederim. yorumiarınız için ben de teşekkür ederim..sizin yorumlarınızı bekliyorum o yüzden kupon yapmıyorum..yani sizin verdiğiniz at ya da tek gelmezse bile üzülmüyorum..bu işi hakkıyla yaptıgınız için..diğer yorumcualra bakma gereği bile duymuyorum..Saygılar..

Ramazan Yılmaz
Ziyaretçi
Ramazan Yılmaz

Nedemek şimdi bu Osman bey biz hakkını vererel yapmıyormuyuz :)

perfectstorm
Ziyaretçi
perfectstorm

Kinggok adin gibi 3 king drok u bes atta vermissin helal olsun.

osman
Ziyaretçi
osman

Adanayı ne zaman paylaşırsın ?

ozy
Ziyaretçi
ozy

kinggok bey ben bugün kupon yapmadım ank. için adana bekliyorum sizden mümkünse tabii. Bugün yorumlarınıza bakarken king drok ben tek düşünmüştüm sizin adınıza yakın diye şans getirsin dedim keşke yapsaymışım. Üzüldüm şimdi. Güzel yorumlar için teşekkürler. Adrian bey size de teşekkürler.

osman
Ziyaretçi
osman

Ramazan bey .. ben diğer siteleri kastetmiştim.. yanlış anladıysa özür diliyorum.. siz bir kaç gündür bizlesiniz ..umarım daim olur.. elbette siz de hakkını veriyorsunuz..ben banko tahminler yani bu siteyi takip ediyorum sadece ..kinggok adrian özcan ve sen hepiniz süpersiniz lafım yok :)

Ramazan Yılmaz
Üye

Şaka yapıyorum Osman bey herkesi takip ettiği bir yazar vardır :)

Yazar: kinggok

Avatar