21 Ekim Ankara Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : İkinci altılı ganyanın başlangıç koşusunda 4-DİRENTAY ve 7-LİDER ikilisinden en az hatayı yapan safkanın fotoyu önde geçmesini bekliyorum.
2.AYAK :İl startından itibaren oldukça tatminkar koşular sergileyen kaliteli safkan 7-HAKEEM kuşkusuz koşunun favorisi.Kazanma şansı yüksek olsada ben gruptaki diğer kendini kanıtlamış isimlerede yer vermekte fayda görüyorum.1-CASH AKÇE bu isimlerden ilki.Beş koşuda 92 handikap toplama başarısını göstermiş olan 8-HOT CHOCOLATE ihmal edilmeyecek bir diğer safkan.4-MADIBA, 3-KING DROK ve 2-ÇIKMAZHAN sırasıyla şans verdiğim diğer safkanlar.5-MAXIMUS DREAM diğer bir ihtimal.
3.AYAK : Bir aksilik yaşanmadığı müddetçe 4-BÜYÜKFIRTINA kazanmasını beklediğim ve banko olarak önerdiğim isimdir.
4.AYAK : Günün KV-6 mücadelesinde grupta ön plana çıkan iki isimden 2-MISAR ve 6-WOW SO FAST kapışmasından en az hatayı yapan fotoyu önde geçer.
5.AYAK : Start problemi yüzünden bir türlü istediği birinciliği elde edemeyen 4-ONYIL mesafenin avantajıyla bugün birincilikle tanışabilir.3-NEIGHBOUR SOLDIER favorinin en sert rakibi.Hafif sikletiyle 9-HOLD AT BAY kesinlikle ihmale gelmez.5-BÜYÜK AMED ve 7-LOST RIVER şans verdiğim diğer isimler.6-BALIKESİRLİ sonraki ihtimal.
6.AYAK : Günün kapanış koşusunda 1-ATLIŞAN favorim.4-BİZİMOĞLAN, 5-ÇİFÇİBAŞI AĞASI ve 9-AYNURUM şans verdiğim diğer safkanlar.
ALTILI GANYAN KUPONUM:
1.AYAK : 4 – 7
2.AYAK : 7 – 1 – 8 – 4 – 3 – 2 – 5
3.AYAK : 4
4.AYAK : 2 – 6
5.AYAK : 4 – 3 – 9 – 5 – 7 – 6
6.AYAK : 1 – 4 – 5 – 9

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
9 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
melih

5 te kaldın bugün kardeş baktım kuponuna

melih

2 ayak 5-9 yeterliydi 2 at geçsen son ayağa 2 yazsan içerdeymiş kuponun

admin

Bol şanslar Ramazan. Bende oynayayım bunu tevzii düşsün biraz :)

admin

Yetişemedim, kesin tutacak :D

Ramazan Yılmaz

aa yapma admin neyse tevzii düşmeyecek en azından :D

admin

KING DROK 12 ganyanla içerde, tebrikler.

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x