ankara altili tahminleri

21 EKİM 2017 CUMARTESİ ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( BİNBA STAR )

1.ayak: Son uzun mesafeli koşusunu ölçü almadığım PIRGOS-3-’un özellikle kısalan mesafelerde oldukça etkili yarışlar çıkartacağını düşünüyorum. Çalışmalarını yeterli bulduğum safkanın Kocakaya ile starttan çıktığı gibi birinciliğe uzanmasını bekliyorum ve ilk şansı verdiğim isim olacak. Bu safkanı daha önce geçen ve  o yarıştan sonra kendini derece anlamında da geliştiren WHIPLASH-5- Özcan Yıldırım ile öncelikli rakibi konumunda.Bu iki safkan küçük ve orta ölçekli kuponlar için yeterli olurlar görüşündeyim.ALBANY-1- hep tabelada ancak bal yapmayan arı misali sonuca gidemiyor birtürlü, bu kez bakalım şeytanın bacağını kırabilecek mi?..  Son koşusunu kazanırken milleti dörtlü ganyan için gişelere yönelten MISTER RIGHT-10- ve bu tarz mesafelerde fena olmayan bitiriş dereceleri ile ALL ACCOUNTED FOR-7- öncelikli gördüğüm isimler. İstikrarsız bir isim olmasına karşın zaman zaman ortaya koyduğu etkili performansı ile EYOTA-2-, ve son dönem performansı pek iç açıcı olmasa da aslında kumaş bir isim olan SİNEPS-9-,sürpriz şansına sahip diğer isimler.

2.ayak: Son koşularını  ölçü almadığım ve önde rahatsız edilmeyecek olan TURBOCU-2- çıktığı gibi kazanacak güçte , öncelikle şans verdiğim isim.Sonlarda kuvvetli gelecek olan ÖZYEL-5- sıkı rakibi konumunda.Bu pist ve mesafelerde etkili koşan İDEALİST -7- ve ÖZREİS-3- daha sonra şans verdiğim isimler olup,formda safkan HAYATI CEDİD-1- daha sonra şans verdiğim isim olup, çalışmaları etkili ZEUS-6- ve ters bir isim olan ASALETLİ-4-’ye de şans vererek burayı geniş tutalım derim.

3.ayak: Burada muhtemelen agf de çok gerilerde kalması muhtemel bir safkana öncelikle şans vermek istiyorum.Meşhur MANDURO’nun yavrusu THEWORLDISMINE-7- ileride muhakkak adını iyi yerlerde duyuracaktır,start  almış olduğu ilk iki koşuyu kesinlikle ölçü almadığım safkan bugün öncelike şans verdiğim isimdir.ARSEN LUPEN-1- mevcut koşullarda çoğunluğun favorisi çıkmayı karşılayacak şartlara sahip.Karataş’lı BEYAZ BULUT-3- ve bu mesafelerde zaman zaman ters koşabilen WIN FOR ME-4- daha sonra.

4.ayak: Ekürisinin büyük umutlar beslediği ve Özcan Yıldırım’ın uzun süredir yakından ilgilendiği PERSISTANCE-10- favorim.Bitiriş dereceleri itibari ile BALBADEM-4- ve ADALYN-2- kendisine rakip olarak gördüğüm safkanlar.

5.ayak: Tekrar sevdiği kantarmaya kavuşan EL HAMSE-2- favorim. Bu grup için yeterli performansları ile BLUE MOONLIGHT-8- ve LILYANTUS-1- öncelikli rakipleri konumunda.Yarışları ve idmanları olumlu GO WIID -5-daha sonra şans verdiğim bir diğer isim.

6.ayak: Bu yarış  çok ince detayların sonucu belirleyeceği ve kim kazanırsa kazansın sürpriz sayılmaması gereken bir mücadeleye sahne olacak.Kumun bütün ağır abileri toplanmış, ciddi anlamda mayın tarlası ancak diğer rakiplerinden bir adım önde bulduğum HOT CHOCOLATE,KINOWA,DUQUAN üçlüsüne arasında yaptığım değerlendirmede  burun ucu ile HOT CHOCOLATE öne çıkıyor.BABADÖKER-AYTEMİZ ikisinin önlere erken yürüyeceği mücadelede DUQUAN hemen diplerinde ikinci grupta HOT CHOCOLATE üçüncü grubun ortalarında, KINOWA ise Halis ile Uğur Polat’ı takibe alarak biraz daha geride dışarıda gitmeyi tercihleyeceklerdir.Yarış içerisinde trafik sorunu yaşanırsa çok ters bir isim de finishi diğerlerinden önce görebilir ancak normal şartlar altında düzlük dönülmeden çalışmaya başlayacak olan Uğur Polat çok iyi tanıdığı HOT CHOCOLATE-8-’a ihtiyacı duyduğu ivmeyi sağlayıp önce DUQUAN’den sıyırarak kazanıra sokacak ardından da etkili itişi ile arkadan gelen KINOWA’ya direnecektir.BANKOM!

Kupon

3-5//1-10-7//2-9

2-5-7-3-1//6-4

7-1-3-4

10-4-2

2-8-1-5

8

28,8//72//141TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: binbastar

Avatar
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar.

yavuzhan41
Üye
yavuzhan41

Bol şanslar Binbastar