ankara altili tahminleri

21 EKİM 2017 CUMARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (YAVUZHAN)

Güzel bir Hafta sonu geçirmeniz dileğiyle Bütün yarış severlere bol şanslar.

1.KOŞU : Birinci altılı ganyan başlangıcına banko tercihimle başlıycam. Bugün daha başarılı olduğunu düşündüğüm kısa mesafede koşacak olan ve koştuğu rakiplerinden daha farklı bir güce sahip olan yarış hazırlıkları bu koşu için oldukça yeterli olan 5 WHISLASH ‘ı günün ilk BANKO’su olarak tek geçiyorum.

2.KOŞU : Üç ismi rakiplerinden bir adım daha önde görüyorum. Yarış koşarak form tutan ve bu tip gruplarda her zaman söz sahibi olan 3 ÖZREİS ilk şans verdiğim isim olup, yine istikrarlı yarışlarıyla ön planda olan ve her koştuğu yarışta etkili koşup kondisyonunu geliştirdiğini düşündüğüm 5 ÖZYEL ve son olarak son yarışlarında beklenenin altında kalsa da bu tip mesafelerde etkili koşabilen 2 TURBOCU sıralamasının koşu için yeterli olduğunu düşünüyorum.

3.KOŞU : Uzayan mesafeler de ve bu tip az atlı yarışlarda her zaman ön planda olan bir isim ve bugün ki rakipleri kendisi için çok uygun olan Ankara idman pistinde ki çalışmalarıyla birleştirilince bugün etkili sonuç alıp yarışı önde bitireceğini düşündüğüm 1 ARSEN LUPEN’i günün ikinci BANKO’su olarak kuponumda tek geçiyorum.

4.KOŞU : Dişelere ait maiden mücadele de ilk şansı bir yarış görüp koşu tecrübesi kazanan ve yaptığı çalışmalarda formunu geliştirdiğini düşündüğüm 4 BALBADEM’e veriyorum. Kısa mesafeli 1200  metrelik üç yarışında da ikinci gelen bugün yine sevdiği piste çıkacak olan 8 MATADOR KIZ, Son yaptığı yarıştaki ikinciliğinde gayet güzel gözüken 5 ELOİN, İdman pistindeki görüntüsünü bir türlü yarışlarına yansıtamayan yansıtması durumunda günün tatlı süprizine imza atabilecek 7 KIZIM SEMİHA ve son olarak yarışın favori konumundaki ilk startındaki ikinciliğiyle formunu geliştiren 10 PERSISTANCE Sıralamasıyla bu koşuyu geçiyorum.

5.KOŞU : Güzel ve zevkli geçmesini beklediğim bir yarış seyir zevki yüksek olacağına eminim son yarışında önde rakiplerine karşı direnerek yarıştan kopmayan ve ikincilikle ayrılan 5 GO WIID ilk şans verdiğim isim olup, her koştuğu yarışta üstüne koyarak etkili koşan ve formunu geliştiren etkili sprint atabilen 7 ROCK OF SEA, Önde fazla kendisini yıpratmayıp geride beklemesi durumunda daha başarılı bir koşu sergilemesini beklediğim ve bu grupla baş edebilecek 8 BLUE MOONLIGT ve 2 EL HAMSE ikilisinin yanına bugün kuponumda olması gerektiğini düşündüğüm ve nasıl koşacağını merakla izleyeceğim 10 UDOH’u da ekleyip bu koşuyu geçiyorum.

6.KOŞU : Günün merakla beklenen kumun etkili isimlerinin yer aldığı bu zevkli mücadelenin gerçekten nefes keseceğini ve fotoda sonuçlanmasını bekliyorum. Son yarışında starttan roket gibi çıkıp önde temposunu kabul ettirip koşuyu sonlarda güçlü gelen rakibine karşı direnerek kazanan 3 BABADOKER’in bugün yine ilk şans verdiğim isim olup, Ankara pistinde koştuğu yarışlarda sadece bir kez ikinciliği bulunan ve İstanbul pistinden tekrar Ankaraya dönen kalite safkan 14 CERASTES, Kumun vazgeçilmez isimlerinden 8 HOT CHOCOLATE,adeta koştuğu her yarışında istikrar abidesi olan 7 GOOD CURRY, İzmir pistinde yapmış olduğu çalışmalarda hazır olduğunu gözler önüne seren ve Usta pilotuyla start alacak 9 KINOWA sıralamasının koşu için yeterli olduğunu düşünüp bu isimlerin fotoda buluşmasını merak ve zevkle bekleyip neticelenmesini bekleyeceğim..

ANKARA 1 ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 5

2.AYAK : 3,5,2

3.AYAK : 1

4.AYAK : 4,8,5,7,10

5.AYAK : 5,7,8,2,10

6.AYAK : 3,14,8,7,9

TUTAR : 22,50 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

binbastar

bol şanslar

4
0
Tahmin paylaş.x
()
x