21 Aralık 2013 Kocaeli Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : 3-MORIŞIK ve 6-ZARALI SULTAN arasında geçeceğini düşündüğüm mücadelede en az hatayı yapan safkan fotoyu önde geçer.7-YAŞARNUR boş kilosuyla bu ayağı patlatabilir.

2.AYAK : Rakiplerine oranla siklet avantajı bulunan 6-OCAKBEY bu avantajı bukez değerlendirir.Rakip arayanlara 3-DELİ RÜZGAR ve 7-LİDERSOY önerebileceğim safkanlar.

3.AYAK : Zor günler geçiren rakipleri arasında start alacak olan 4-REAL SWING fotoyu önde geçen isim olur.Tek düşündüren ikramiyenin çok düşük olması.

4.AYAK : Günün KV7 mücadelesinde az safkanın bulunmasından ötürü hiç riske girmeye gerek yok HEPSİ demek mantıklı.

5.AYAK : Çim kum ayırt etmeyen 1-SERKAN BEY favorim.5-SECRED FIGHTER, 7-EUDEMOS, 8-RED ZEYTEEN diğer şans verdiğim safkanlar.

6.AYAK : Altılı ganyanın kaderini belileyecek olan günün son koşusu her türlü sonuca açık.Geniş oynayanlar HEPSİ.Bütçesi kısıtlı olanlara 5-AKGİRAY, 1-ŞAFAKHANIM, 2-CANBERKTAY, 11-SEZGİNŞAH ve 6-FAHİKA önerebileceğim safkanlardır.

 

ALTILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK : 3 – 6 – 7

2.AYAK : 6

3.AYAK : 4

4.AYAK : HEPSİ

5.AYAK : 1 – 5 – 7 – 8

6.AYAK : HEPSİ

 

ALTERNATİF ŞABLONUM :

1.AYAK : 3 – 6 – 7

2.AYAK : 6 – 3 – 7

3.AYAK : 4

4.AYAK : HEPSİ

5.AYAK : 1 – 5 – 7 – 8

6.AYAK : 5 – 1 – 2 – 11 – 6

 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
murat doğangün

Alternatıf kuponda 3. ayakta 4 real swıng yanında 3 ve 7 yazılmış ..sanırım 2 yerıne yalnışlıkla 7 yazdınız zira 5 at koşuyor.. Kolay gelsın.

Murat

ramazan yılmaz dun senın Kocaeli yarısına ilk ayakta morışıgı tek attım ikinci ayakda destenazı koydum 4 tek den yattım 4 yerine ıkı yazsaydın 487 tl cebimdeydi :)

Ramazan YILMAZ

4 az bi farkla verdi ama bana uyup yattigin için kusura bakma at bu gelirde gelmezde :)

Murat

Yok ne kusuru sitem değil bu dediğin gibi at bu gelir gelmezde :)

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x