21 Aralık 2013 Adana Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Altılı ganyanın ilk ayağını oluşturan Handikap 14 Koşu 1-RESUS, 3-ICY KISS ve 2-SPEED RUNNER arasında geçecek gibi görünsede gruba bakınca gözüme çarpan 5-ROE DEER güzel yarışlar çıkarmasına rağmen bir süre geri çekildi.Bu sürenin ardından 2 yarış gören safkan eğer önemli bir sorunu yoksa fotoyu önde geçmesi benim için normal sonuç olacaktır.Galoplarında çok etkili fakat her ihtimale karşı programı rise atmamak açısından diğer safkanlarada şans vermekte fayda var diye düşünüyorum.Ben 4 atla geçiyorum yeri olanlar bu ayağa fazladan at yazabilirler.

2.AYAK : Son koşusunda aralara sıkışıp kalan ve istediği yolu bulamayan 4-ANTANDROS o mücadeleden ikincilikle ayrılmayı başardı.Bu kez A.ÇELİK iredesinde zorlanmadan kazanacağını düşünüyorum ve banko olarak öneriyorum.

3.AYAK : Günün üçüncü koşusu olan dişilere ait Handikap 14 mücadelede son 6 yarıştır tabeladan düşmeyen 3-SEDEFKAR tek veya hepsi.Sürpriz şansını değerlendirmek açısından ben kuponuma HEPSİ diyorum.

4.AYAK : 3 yaşlı arap safkanların zevkli geçecek mücadelesinde son iki yarışını kazanan 5-DERHADIR kuşkusuz koşunun favorisi olarak gösteriliyor.Fakat bu koşu için itinalı bir hazırlık dönemi geçiren 7-FAZIL AĞA pekte kolay lokma olmayacaktır.FAZIL AĞA bugün bende geçilmez yalnız at yarışlarında hertürlü sonuç mevcuttur.Güvenip tek yazamayanlar 6-ENDEREFE’yede muhakkak şans vermeli.

5.AYAK : Zorlu geçmeye aday bir diğer koşuda rakiplerine oranla siklet avantajıyla 10-SYMPHONIC RHYTHM gruptan bir adım önde.Hepsi kaliteli birbirine denk safkanlar ayrım yapmak oldukça güç.Hepsi demek en mantıklı karar olur.Bütçesi kısıtlı olanlara önerebileceğim safkanlar : Gösterişli ihtişamına ve son ataklarına hayran olduğum 4-MERVEILLEUX bu ayağın olmazsa olmazı.Ağır sikletine rağmen 1-BABBOSH yeni binicisiyle dikkat edilmeli.Bir koşu önce banko önerdiğim 7-LULLABY bugün tutmasamda binicisinin hatrına şans verilmeli.

6.AYAK : Günün son koşusunda artık kazanacak kıvama ulaşan 1-KARSAVUL ATEŞİ büyük ihtimalle günü kapatacaktır.Gruptaki en güçlü rakibi 6-MAVİKURT olur.8-ÖCALIR ve 10-ZENGİN ADAM sonraki isimler.

 

ALTILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK : 5 – 1 – 3 – 2

2.AYAK : 4

3.AYAK : HEPSİ

4.AYAK : 7

5.AYAK : HEPSİ

6.AYAK :1 – 6

FARKLI BİR KURGUYLA OLUŞTURDUĞUM ŞABLONUDA EKLEMEK İSTEDİM

1.AYAK : 5 – 1 – 3 – 2 – 7

2.AYAK : 4 – 13 – 7 – 5

3.AYAK : 7

4.AYAK : 7 – 6 – 5

5.AYAK : HEPSİ

6.AYAK : 1 – 6 – 8 – 10

HERKESE BOL ŞANSLAR.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ferhat

Sağ ol Ramazan sürekli seni okurum

murat doğangün

Kocaeli tahmınlerınde alternatıf kuponda 4 yanında 3 ve 7 yazılmış ancak ayakta 5 at koşuyor duzeltırsenız sevınırım. İyi çalışmalar dılerım.Saygılar

Orhan OKTAY

21.ARALIK 2013 ADANA TAHMİNLERİM
1 ayak : 4,3,2,6,5,1
2.ayak : 4,5,6,15,3
3.ayak : 11,3,2,8,4,9
4.ayak : 1,5
5.ayak : 7
6.ayak : 5,10,1,4
Kupon bedeli : 72.00TL
Rastgelsin bol şanslar olsun herkese…:)

Ramazan YILMAZ

Son ayakta 1 nolu safkan çıktığından 4.ayakta 8 nolu Fenerlican eklenmiştir.

Ramazan YILMAZ

Hayatımda bukadar vasat bir altılı yaptığımı hatırlamıyorum :)

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x