Ana Sayfa / Tahminler / 20 Temmuz İzmir Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

20 Temmuz İzmir Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Galoplarındaki iyi görüntüsüyle 6-DANGEROUS TEACHER favorim.2-URLA ZAMANI, 1-ORİJİN OSMAN ve 8-GREEN TEA şans verdiğim diğer safkanlar.4-ARNAVUT GÜZELİ ve 9-MASSIMA sonraki ihtimaller.

2.AYAK : Son koşusu tatminkar görünen 8-SİS küçük çaplı kuponlar için banko tercihim.Geniş oynayan ve rakip arayanlara sıralamam şablonda.

3.AYAK : Pedigri olarak potansiyeli yüksek görünen 2-FATHER MEVLÜT favorim.Galoplarındaki muazzam görüntüsüyle 3-NOW OR NEVER favorinin en yakın takipçisi.7-GOLD VIC, 9-MY LUCKY GIRL  şans verdiğim diğer safkanlar.5-BADE HANIM, 4-APRİKOSE, 1-BABADÖKER, 6-BAHAMA MARTISI ve 8-GÜZEL İREM sonraki ihtimaller.

4.AYAK : Ekürilerin yoğukta olduğu koşuda riske girmeden 3 atla kapamak mantıklu sonuç olacaktır.

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.