20 Temmuz İstanbul Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Altılı ganyanın ilk ayağı ilkkez start alacak 3 yaşlı İngiliz safkanlarına ait.Pedigri ve  idman görüntüleriyle önde tuttuğum isimler olsada simitçi altılısına dönüşebilecek programda beşli ganyana sürüklenmemek için bu ayağı HEPSİ yapıp geçiyorum.

2.AYAK : Günün beşinci koşusunda 1-EL GANADOR üstün form durumuyla favorim.Selim’i indirseler üstünden güzel işler çıkartacağına inandığım 7-YARAMAZ ÇOCUK kalitesi gereği kuponlarda bulundurulmalı.Bu yıl gördüğü koşularda pek bir varlık göstermemiş olsada 4-DEHA galop görüntüsüyle ihmale gelmez.

3.AYAK : Günün en merak edilen koşularından birisi olan KOCATEPE koşusunda 5-KULOĞLU kuşkusuz favori gösteriliyor ancak yaşadığı talihsizlik sonucu hala toparlanmamış olan safkanı ben bugünde pas geçiyorum.Neden hala ısrarla koşturulduğu konusunada bir anlam verebilmiş değilim.Belki bugün kazanabilir ancak toparlandığını görene kadar bende koşmaz.Bu ismi eledikten sonra 2-GOLDEN TOWER benim favorim olarak ortaya çıkıyor.Zira son koşusundaki performansı bugün için adından söz ettirmeye ve fotoyu önde geçmeye yeter görüyorum.

4.AYAK : Pedigri olaran kum piste yatkın olmasına rağmen aksine çim pistte olduk.a başarılı performanslar sergileyen 5-SANTINO favorim.Küçük çaplı kuponlarda tek yazılabilir.3-BERKARAR ve 7-ŞİİR GİBİ şans verdiğim diğer safkanlar.1-ADONİSİM sonraki ihtimal.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
metehan

ben de Kuloğlu’na pek güvenemiyorum,ilk şansı son metrelerde müthiş sprint atan 8 numaralı Yıldırımbey’e veriyorum.

siteniz çok güzel,başarılarınızın devamını dilerim…

admin

Teşekkürler, şansınız bol olsun.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x