Ana Sayfa / Tahminler / 20 NİSAN 2018 CUMA BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

20 NİSAN 2018 CUMA BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Çim pistte hiç start almamış olsa da orjinine baktığımda daha da etkili koşmasını beklediğim 2-HAŞİMİYELİ etkili sprintiyle sonuca gidebilir favorim. Rakip gördüğüm isim ise ara sonrası iki yarış gören çimi daha etkili koşan 10-KARAHİNDİBAYA.

2.AYAK: Sonunda istediği uzun çimi bulan 4-HERGELE süratli gitmesini beklediğim yarışta sonlardaki sprintiyle gruba hakim olacaktır diye düşünüyorum BANKOM.

3.AYAK: Son yarışından sonra bir sonraki yarış tek oyna notunu düştüğüm 7-FEHİMAN'ın yanına başka bir takip atım olan 3-YEDİKARANFİL yazıp geçiyorum.

4.AYAK: Son yarışında talihsizlikler yaşayan 5-İMZA favorim olup ara sonrası gördüğü koşular ile 7-PRINCESS BALOV rakip olacaktır.

5.AYAK: Bursa çimini çok seven 9-RAY OF SUNSHINE favorim. 1-BRAVE DECISION, 4-AMPHITRITE, 5-LOVE ME TENDER ve 6-LİRA LİRA rakipleri olarak gördüğüm isimler.

6.AYAK: Son ayak H yapmak en mantıklısı aslında fakat ben bütçem gereği yapamıyorum sıralamam şablondadır.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 2-10

2.AYAK: 4

3.AYAK: 7-3

4.AYAK: 5-7

5.AYAK: 9-1-4-5-6

6.AYAK: 1-14-11-8-10-4-3-2-12-17

KUPON TUTARI: 28 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Arda

Bombaci
Üye
Bombaci

Arda FEHİMAN a neden ihanet ettin N.Avcı adamdır :) getirecek bak gör

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.