20 NİSAN 2018 CUMA BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

3. KOŞU: Uzuna çıkınca başarılı sonuçlar alan (1) LARRY BIRD, çimde daha iyi koşmalı favorim. Start sorununa rağmen (3) METAFORA ve piste uyum sağlayacağını düşündüğüm (8) COACHELLA ile açılışı yapıyorum. Kuponu büyütmemek için Burakşah’ı eledim.

4. KOŞU: Kumda gördüğü yarışların ardından çime çıkınca starta çok fazla oyalanmasına rağmen iyi yerde bitirmişti. Benzer bir sorun yaşamazsa (7) OĞLUM EGE’nin uygun grupta kazanacağını düşünüyorum.

5: KOŞU: Oyunu yapabilmem için ikinci bir teke ihtiyacım vardı, burada risk almaya karar verdim. 6 aylık aranın ardından gördüğü yarışlarla kondisyon yükleyen ve son startında biraz kıpırdayan cazip konumda olacak (7) FEHİMAN ikinci tekim olacak.

6. KOŞU: Üzerine koymaya başlayan (10) STORM OF THE CITY ve çime daha yatkın olmasına rağmen (6) LASSIE önceliklerim olmakla birlikte kalabalık tutuyorum.

7. KOŞU: Son yarışı nedeniyle (6) LİRA LİRA ön planda çıkacaktır ama zor kazanan bir at olması nedeniyle güvenemedim ve kalabalık tutuyorum.

8. KOŞU: Çimde iyi yarışları olan eküri destekli (1) NAZLI DELAL, piste yatkın (16) KADİRKAAN, çimde iyi kaçan (5) ELLİBEŞ, Onur’la iyi koşmasını beklediğim (15) HANIMINOĞLU ve çime yatkın olduğunu düşündüğüm (17) SEVDA TÜRKÜSÜ ile kapanışı yapıyorum.

ALTILIM
1.AYAK: 3,1,8
2.AYAK: 7
3.AYAK: 7
4.AYAK: 10,6,5,8,3
5.AYAK: 6,3,1,12,5,10,
6.AYAK: (1,7),(16,3),5,15,17

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

Bombaci

Bol şans

Bombaci

Valla gününde bir Topanga varya burayı çiğ çiğ yer. Belli sıkıntıları var ama kolla hatta tek atak Topanga da adamdır :)

Bombaci

Bende kabul edeyim bari İstanbul’u :) http://i.hizliresim.com/azmyPd.jpg

Hamit

Mehmet usta istanbul bekliyoruz senden

10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x