izmir altili tahminleri can911

20 NİSAN 2017 PERŞEMBE İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

8 koşudan oluşan Altılı Ganyan’da 47 tayın iştirak edeceği özellikle ağır favori isimlerin yıkılması durumunda ikramiye olarak kıpırdayacak bir İzmir programıyla birlikteyiz. Yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle… can911

1.Ayak: Günün en dengeli mücadelesi görünümünde ilk ayak. Erkenden havlu atmamak adına en çok tercihimi burada yapacağım. Sıralamam son yarışında tabela dışında kalsa da mesafeye yatkınlığıyla ve binicisiyle gerçekleştirdiği çalışmalarıyla 2 (ERKEHAN), sınıf atlamak için bir yarış kazanmaya ihtiyacı olan Adem’in tercihlediği, mesafe tecrübesi ve potansiyeli en yüksek ismi 1 (CERRAH), son kazandığı koşudaki binicisine ve ideal takısına dönüş yapan 3 (CANIM MİRA), koşunun muhtemel favorileri ekürilerden 7 (ZORLUAT) ve Embirhan’ın anneden kardeşi olan 8 (ZELÜNE) idmanda sürprize imza atabilecek görünümdeydi.

2.Ayak: Kazandığı koşu sonrası binici istikrarını koruyan bugün 7,5 kg lık indirim alarak da koşacak olan 7 (KİSS ME) favorim. Yine son koşusunu kazanan formda 2 (WRİTE TO ELLİE), ekürili 3 (WEMBLEY FIRTINASI) ve bizzat çalışmalarını da yaptıran Adem faktörüyle 1 (MASTER OF THE WİND) günün önemli sürprizini yapar.

3.Ayak: İlk koşuları sonrası maidendan çıkma uğraşısı verecek olan dişiler’den 2.lik elde eden 6 (SULTANLARIN SULTANI) heralde günün ağır favorisi olacaktır. Fakat idman performansıyla Yalaz temsilcisi 2 (BELÇİM) kuponlarda mutlaka yer almalı ki günün ikramiyesine tesir edecektir.

4.Ayak: Arapların Handikap mücadelesinde kazandığı koşuyla 3 (SAYGON) oldukça önde görünüyor (Yedili oyunları ve küçük kuponlar için alternatif tek olarak önereyim). Binici ve ilk üç istikrarını koruyan isim 4 (VANLIMAHO) benim kuponumda yer alır. Son koşusunu kazanan bir diğer isim kısaya da dönecek ve binicisinin start alacağı tek koşu olması nedeniyle 1 (VAROLHAN) gözden kaçmamalı.

5.Ayak: Son idmanlarını da binicisiyle gerçekleştiren eküri start alacak 5 (WESTSİDE) ilk önerim. Kazanıp 2 ay kadar geri çekilen idman derecesi yeterli görünen 1 (VAROLHAN) ve Fratelli ve Coritiba’nın anneden kardeşi 7 (PALERMO) da dereceli çalışmalarıyla kuponumda yer alır.

6.Ayak: Seri 3.lükleri sonrası 2 (DEATH RACER) illa ki BANKO diyenlere buyrun size önereyim. Performansı yükselme eğiliminde olan uygun sikletiyle 8 (HANSHİ) ve kısalan mesafe sonrası daha başarılı olabilecek 4 (SMOOTH CANDY) benim kuponumda yer alır.

Altılı Ganyan Şablonum: 

1.Ayak: 2-1-3-7-8

2.Ayak: 7-2-3-1

3.Ayak: 6-2

4.Ayak: 3 /// 4-1

5.Ayak: 5-1-7

6.Ayak: 2 ///// 8-4

Geniş kupon Tutarı: 64,80 TL (4.Ayak ve 6 .Ayak’dan küçültmek isteyenler sırayla eleme yapabilir)

 

Yedili Ganyan Şablonum: 

2.Koşu: 3-2-1

3.Koşu: 2-1-3-7-8

4.Koşu: 7

5.Koşu: 6-2

6.Koşu: 3

7.Koşu: 5-1-7

8.Koşu: 2

Kupon Tutarı: 22,50 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla
18 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar Can bey.

Ramazan Yılmaz

Bol şanslar can bey

admin

Tebrikler

admin

Bugün niyetim vardı faydalanmaya vakit olmadı, kısmet değilmiş. Bulanlar olmuştur umarım dediğiniz gibi. Yalnız nazar boncuğu takmak lazım, bir geldiniz pir geldiniz. Sezon ortasındaki bol sıfırlı oyunlar için beklenti yükseldi :)

admin

Yaş ortalaması yüksek, bir kısım yorum bu yüzden gelmiyor ama ziyaretlerin %60 tan fazlasi mobilden geliyor. Akilli telefon kullanabiliyorlar. Cihaz modelleri de yuksek. Yani yorum atabilecek kapasitedeler. Bunlara rağmen aylik 500 bin kişinin bıraktığı yorum sayısı ise çok komik rakamlarda.

admin

Önerilerimiz varsa açığız. Kolay ulaşılabilir olması hızlı ve takdirsiz tüketime müsait kılıyor olmalı.

Ramazan Yılmaz

Tebrikler Can bey :)

Rotaryo

Abi saolasin ya sayende kredi borcumu oducem 😂

ETC

Tebrik ederim Can dost. Tespitler tamamıyla yerinde olmuş ve bir çok yarışsevere tahmininizle yol gösterici oldunuz.Darısı başımıza…

ETC

Cok tesekkur ederim can dost. Ben de bu manada hatta her manada elimden geldigince yorumlarimla katkida bulunmaya calisacagim. Bu ana dek dusuk butceli yorumlarla cok fazla katkimin bulundugunu iddia edemem. Ama buna ragmen yol gosterici olmaya calisiyorum. Bu siteyi ziyaret eden tum yarisseverlerimizin her biri onemli ve tabiri caizse nokta tespitlerle katkida bulunuyor. Bu açidan her yarissevere sahsen tesekkur borcluyum. Sitemize her anlamda katkida bulunmayi surdurelim temennisiyle. Tekrar tebrik ediyorum. Devaminin gelmesi dilegimle.

admin

Göçmen selamlar, üyeliksiz yorumları açtım ama mail adresin hatalı.Yazdığın mail adresi geçerli değil.

Adrian

Tebrikler Can

18
0
Tahmin paylaş.x
()
x