Ana Sayfa / Tahminler / 20 NİSAN 2017 PERŞEMBE İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)
izmir altili tahminleri can911

20 NİSAN 2017 PERŞEMBE İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

8 koşudan oluşan Altılı Ganyan'da 47 tayın iştirak edeceği özellikle ağır favori isimlerin yıkılması durumunda ikramiye olarak kıpırdayacak bir İzmir programıyla birlikteyiz. Yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle... can911

1.Ayak: Günün en dengeli mücadelesi görünümünde ilk ayak. Erkenden havlu atmamak adına en çok tercihimi burada yapacağım. Sıralamam son yarışında tabela dışında kalsa da mesafeye yatkınlığıyla ve binicisiyle gerçekleştirdiği çalışmalarıyla 2 (ERKEHAN), sınıf atlamak için bir yarış kazanmaya ihtiyacı olan Adem'in tercihlediği, mesafe tecrübesi ve potansiyeli en yüksek ismi 1 (CERRAH), son kazandığı koşudaki binicisine ve ideal takısına dönüş yapan 3 (CANIM MİRA), koşunun muhtemel favorileri ekürilerden 7 (ZORLUAT) ve Embirhan'ın anneden kardeşi olan 8 (ZELÜNE) idmanda sürprize imza atabilecek görünümdeydi.

2.Ayak: Kazandığı koşu sonrası binici istikrarını koruyan bugün 7,5 kg lık indirim alarak da koşacak olan 7 (KİSS ME) favorim. Yine son koşusunu kazanan formda 2 (WRİTE TO ELLİE), ekürili 3 (WEMBLEY FIRTINASI) ve bizzat çalışmalarını da yaptıran Adem faktörüyle 1 (MASTER OF THE WİND) günün önemli sürprizini yapar.

3.Ayak: İlk koşuları sonrası maidendan çıkma uğraşısı verecek olan dişiler'den 2.lik elde eden 6 (SULTANLARIN SULTANI) heralde günün ağır favorisi olacaktır. Fakat idman performansıyla Yalaz temsilcisi 2 (BELÇİM) kuponlarda mutlaka yer almalı ki günün ikramiyesine tesir edecektir.

4.Ayak: Arapların Handikap mücadelesinde kazandığı koşuyla 3 (SAYGON) oldukça önde görünüyor (Yedili oyunları ve küçük kuponlar için alternatif tek olarak önereyim). Binici ve ilk üç istikrarını koruyan isim 4 (VANLIMAHO) benim kuponumda yer alır. Son koşusunu kazanan bir diğer isim kısaya da dönecek ve binicisinin start alacağı tek koşu olması nedeniyle 1 (VAROLHAN) gözden kaçmamalı.

5.Ayak: Son idmanlarını da binicisiyle gerçekleştiren eküri start alacak 5 (WESTSİDE) ilk önerim. Kazanıp 2 ay kadar geri çekilen idman derecesi yeterli görünen 1 (VAROLHAN) ve Fratelli ve Coritiba'nın anneden kardeşi 7 (PALERMO) da dereceli çalışmalarıyla kuponumda yer alır.

6.Ayak: Seri 3.lükleri sonrası 2 (DEATH RACER) illa ki BANKO diyenlere buyrun size önereyim. Performansı yükselme eğiliminde olan uygun sikletiyle 8 (HANSHİ) ve kısalan mesafe sonrası daha başarılı olabilecek 4 (SMOOTH CANDY) benim kuponumda yer alır.

Altılı Ganyan Şablonum: 

1.Ayak: 2-1-3-7-8

2.Ayak: 7-2-3-1

3.Ayak: 6-2

4.Ayak: 3 /// 4-1

5.Ayak: 5-1-7

6.Ayak: 2 ///// 8-4

Geniş kupon Tutarı: 64,80 TL (4.Ayak ve 6 .Ayak'dan küçültmek isteyenler sırayla eleme yapabilir)

 

Yedili Ganyan Şablonum: 

2.Koşu: 3-2-1

3.Koşu: 2-1-3-7-8

4.Koşu: 7

5.Koşu: 6-2

6.Koşu: 3

7.Koşu: 5-1-7

8.Koşu: 2

Kupon Tutarı: 22,50 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
admin
Yönetici

Bol şanslar Can bey.

Ramazan Yılmaz
Üye

Bol şanslar can bey

admin
Yönetici

Tebrikler

Ramazan Yılmaz
Üye

Tebrikler Can bey :)

Rotaryo
Ziyaretçi
Rotaryo

Abi saolasin ya sayende kredi borcumu oducem 😂

ETC
Üye

Tebrik ederim Can dost. Tespitler tamamıyla yerinde olmuş ve bir çok yarışsevere tahmininizle yol gösterici oldunuz.Darısı başımıza…

admin
Yönetici

Göçmen selamlar, üyeliksiz yorumları açtım ama mail adresin hatalı.Yazdığın mail adresi geçerli değil.

Adrian
Üye

Tebrikler Can

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla