ankara altili tahminleri bombaci

20 NİSAN 2017 PERŞEMBE ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI) DANCE ZAMANI

Selamlar öyle tahmin ediyorum bugün 4 veya 5 ci Ankara günü. Genel olarak baştan beri şöyle bir toparladığımız zaman Ankara kumunda bir çok safkanın borusu ötmüyor. Bunu daha ilk gün Adana’da Şartlı-4, Şartlı-5, KV-7 ile üst üste 5 birincilikle Ankara’ya gelen 7 at da 5. olarak tabela yapmadan geri dönen TURAP la gördük. O gün sürdirek favori olan bu safkanın yanına SAKE BOMB tek vermiştim. O kadar kötü pilotaja rağmen SAKE BOMB o yarıştan mucize eseri son atakları ile ikinci ayrılmıştı. Peki bunu niye söylüyorum? Nazar değmesin TURAP dediğimiz safkanda ki kondisyon bugün diyebliirim ki hiç bir safkan da yok. Adamın soluğunu kesen safkanın karşılarda nasıl tükendiğini seyrettik. Yani Ankara biraz teknik bir konu. Seyis-antranör-menejer hariç safkanların fiziki yapılarını bilmiyorsanız, Ankara kumunda ki galoplarını seyretmiyorsanız, konuya bire bir hakim değilseniz çok iddialı konuşmamakta fayda vardır. Yani tuttuğunuz safkanda gelmezse nasıl olur deyip üzülmemekte de fayda vardır. Bunu bunun için söylüyorum. Tahminlere geçecek olursak;

1.AYAK: Totolarından ve koştukları rakiplerinden de anlaşılacağı gibi çok üst düzey safkanlar olmasalar da yarış (2) BY ZAZA ve diğerleri şeklindedir. Pist olmasa da mesafe ve orjin itibari ile (6) LOST ON YOU bu yarışa yakışır. İleride ki yarışlarda ise daha iyi olacağını düşündüğüm safkan (5) JANÇINAR dır. AGF ye bakmadım ancak bu yarışta biraz geri planda kalacak olsa da her yarışta adını duyduğum (7) YOLCUHAN’ı ihmal etmiycem. (4) HOYHOY bu yarışta son şans verdiğim isimdir.

2.AYAK: İki ekuri içinde düşüncelerimi zaten ayrı ayrı birçok defa okumuşsunuzdur. Çok ayrıntıya girmeme gerek yok. Bildiğim kadarı ile bu güne kadar (3) BENYOĞUM, değil (2) GEZEGEN hiç-bir yarışta hiç-bir safkan ile eküri koşmadı. Aslanlar gibi KUTUP, ŞÜKRÜ, GÜRSU vs ile mücadele etti ama eküri koşmadı. Sizlere en başta bahsettiğim konu buydu. Şimdi ise önde koyacaği  tempo ile grubun nefesini kesecek bir yakışıklıya ihtiyaç var ki son düzlükte arkadan gelecek bindirmelerle sonuca gidebilsin.Yani yarışın yavaş tempoda gitme riskini göze almadıkları gibi son düzlükte (3) BENYOĞUM‘un Ankara da göstereceği performanstan da şüpheliler gibi geldi bana. Elbetteki çok üstündür ve uyum sağlarsa rakip yoktur ancak ben safkanın Ankara’da ki durumunu birebir bilmediğim için uyum sağlamaması ihtimalini satın almak istiyorum. Çünkü hiçbir veri (3) BENYOĞUM’u göstermiyor. Rakip olarak (4) ON NUMARA ve (5) ANILBEY yazıp bırakıyorum.

3.AYAK: Sürekli olarak ismini duydum ve ilk yarışından itibaren güven vardı ancak son yarışlarında maiden den çıkmamış safkana H-14, Şartlı-4, KV-7 koşturularak biraz abartıldığını düşünüyorum şimdide H-15 :) Allah yardımcıları olsun. Süpriz konumda ki bu safkana bu kadar yer ayırdım gelirse ne ala gelmez ise de uygun grupta muhtamelen tek yakalayacağız ve (6) BERKUK ilk safkanım. Rakip tabi ki (3) KÖRDÜĞÜM, sürpriz safkanım (1) ATILIM dır.

4.AYAK: DOMBRA dan birçok defa bahsettim ve sonunda nasıl grupta tek yakaladık biliyorsunuz. Daha önce de (4) DANCE dan bahsettim mi bilmiyorum DOMBRA nın erkek versiyonu oldugunu ve çok iyi olacağını düşünüyorum. (4) DANCE ı da çok seviyorum. Bazen bazı safkanlara neden bu kadar kafayı taktıgımı bilmiyorum. Ama bu yarışta Ankara’ya uyum sağlamasinı istediğim safkanı tek rakibi olan son yarışında da 2 boyla arkasında dördüncü olduğu (2) SAINT LUCIA önunde sizlere çok risklide olsa banko önermek istiyorum. Benim bu programda böyle bir teke ihtiyacım vardı. İyi koşacaktır. Eğer buraya kadar gelirsem son metreler de dayan be kızım diye kendimi yırtacağım (4) DANCE risklide olsa benim BANKOM dur. 

5.AYAK: (4) KATI SEMİH, (1) SİBİRYALI ve (5) KIRMANŞAH arasinda ki mücadelenin yarışın birincisini belirleyeceğine inanıyorum.

6.AYAK: Süpriz arayacağım yarışta tercihim hepsi olacak. Şimdiden herkese bol şanslar dilerim.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 2-6-5-7-4

2.AYAK: 3-4-5

3.AYAK: 6-3-1

4.AYAK: 4 TEK

5.AYAK: 4-1-5

6.AYAK: HEPSİ

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

O zaman dans :))

admin

Yaşayalım ama iyi yaşayalım :) Bol şanslar

aytun.

izmirde ne var tek yokmu