20 MART 2018 SALI KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Zor bir yarış ile altılı başlıyor tercihim HEPSİ.

2.AYAK: Kocaeli pistini ve bu mesafeyi çok seven 3-AYTEMİZ verdiği araya rağmen favorim. Bugün için kendisine uygun koşulları bulan 12-CRASSUS, yakın ara start alacak olmalarına rağmen 5-HARPUTLUNUN OĞLU ve 11-TOKATÇI, koşunun sürprizini beklediğim isimler ise 1-VOLKANIMSIN, 2-ALL ACCOUNTED FOR ve 6-AD HOC.

3.AYAK: Uzun zamandır takibimde olan 9-SELİNCAN‘ı sürpriz konumdayken iki kere tek attım ikisinde de kazanamadı ama son yarışındaki performansı ile bu yarışta muhtemelen AGF çıkacaktır bu seferde ben cazibesini kaybettiği için yanına bu pistte iyi koşmalarını beklediğim 8-RİCCONA ve 10-VESTA yazacağım.

4.AYAK: Start aldığı sert gruplardan sonra bu kez daha uygun bir grup yakalayan ve son startında düzlükteki etkili sprintiyle dikkatimi çeken 2-PAMUK BABA ve son yarışını önemsemediğim 3-NAUGHTY BOY arasındaki mücadele birinciyi belirler diye düşünüyorum.

5.AYAK: Son yarışında geçildiği DOĞUŞAN’dan mesafenin 100 metre daha uzaması ile şansını daha da arttırıp rövanşı almasını beklediğim 3-TUTARLI BANKOM.

6.AYAK: İki aylık aranın ardından İstanbul pistinde sert bir grupta yarış gören, o yarışını izlediğimde kesinlikle nefes açma ve kondisyon depolama yarışı olduğuna kanaat getirdiğim, bir kamçı yedikten sonra jokeyi tarafından son 300 lerde enseye basılan ve hırpalanmayan 4-GÜLAN BİNDA favorim. 3-MENİNA ve 5-ARALYN rakip gördüğüm isimler.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: HEPSİ

2.AYAK: 3-12-5-11-1-2-6

3.AYAK: 9-8-10

4.AYAK: 2-3

5.AYAK: 3

6.AYAK: 4-3-5

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.
toprak_tan
Üye
toprak_tan

Bol Şanslar

Ferhat
Ziyaretçi
Ferhat

Abi mrb kucuk kupon icin onerini soylermisin rica etsem

admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Arda

Ferhat
Ziyaretçi
Ferhat

Ilginizden dolayı tsk ederim

efe
Ziyaretçi
efe

Bolşanslar emeğine sağlık