19 MART 2018 PAZARTESİ BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

1. KOŞU: (6) NEW TRANSATLANTIC son yarışını rahat kazanırken, arkasında bitiren (3) ZÜLFO KIRVE de artık kollanması gerektiğini göstermişti. Kilosu ağır olsa da (1) BLAZE OF LIGHT normal çıkış yaparsa uygunlaşan rakiplerinin yanında söz sahibi olur. 3 at daha yazarak kalabalık bir giriş yapıyorum.

2. KOŞU: Yarışın favorisi çıkacak isimler, daha önceki yarışlarında da aynı konumda çok  kaybettiler, o nedenle güvenemiyorum. İlk kaba kum yarışında düzlüğe kadar önde giden (1) DEDEMANBEYİ ve iki ay ara veren (8) NEŞETİM’in hazırlıklarını beğendim. Başka sürpriz yapabilecek isimler de olduğunu düşündüğümden kalabalık tutuyorum.

3. KOŞU: 3 ay sonra koşacak olmasına rağmen potansiyeline inandığım (6) KIRCAALİ ve yarış gören (4) SANTA RUA önde tuttuğum atlar. İkinci teki kullanırsam yanlarına (3) FIBONACCI ve (2) ZAFER MEYDANI’nı da yazacağım.

4. KOŞU: En ciddi rakibi olarak gördüğüm atın uzun arası olması nedeniyle son yarışları çok parlak (2) SUMEL HAN’ın kazanmaya yakın. Ya ikinci tekim olacak ya da arası ve mesafenin biraz kısa oluşu dezavantajına olan sonları çok kuvvetli (3) ARKANSAS SOUL ile birlikte yazacağım.

5. KOŞU: Son yarışlarındaki etkileyici performansıyla (4) RED REBEL, (5) JUNIOR ZAPPA ve eski günlerinden uzak olmasına rağmen (1) CLARK KENT üçlüsünü yazıyorum.

6: KOŞU: Uzunda kazanamasa da istikrarlı yarışlar yapan (7) DURMAZ AKAR’ın son metrelerde Bilginkadir’e hakim olup kazanmasını bekliyorum.

 

ALTILIM
1.AYAK: 6,3,1,8,7,5
2.AYAK: 1,6,12,8,2,3,5
3.AYAK: 6,4/3,2
4.AYAK: 2/3
5.AYAK: 4,5,1
6.AYAK: 7

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

yavuzhan41
Üye
yavuzhan41

Bol şanslar Mehmet ve adminim. Bursa Altılım yorum yazma zamanım olmadı buradan oyunumu paylaşmak istedim.

1,3,4,6,8
1,4,6,8,11
1
2,5
1,2,6
3,4,5,7

admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Yavuz

yavuzhan41
Üye
yavuzhan41

Yarışı sonradan izledim ne inatçı atmış rakiplerine direnecek bugünü bulmuş güzel sürpriz olmuş devam edenleri tebrik eder bol şanslar dilerim.

admin
Yönetici
admin

2. atım geldi başka at gelseydi bu kadar pişman olmazdım kapatmadığıma.

Gezgin
Ziyaretçi
Gezgin

Mehmet bey estergonun 1900 de 2.00.93 var new transatlanticinde ayni 1900 de 2.01.48 var digerlerine gore 1 saniye iyi cikiyor 2 ve 6 arasinda tercihi kilo tercihinden ve sizin 2 numarayi vermeyisinizden kaynaklanarak 6 numarayi tek biraktim aslinda bende 2 numara birinci at cikiyor bu aralar hangi ati elesem o geliyor neyse saglik olsun sizin goruslerinizi ozellikle burada takip ediyorum arkadaslarimada onerdim at bilginizede cok inaniyorum bu gun yattik saglik olsun selamlar bol sanslar emeginize saglik Mehmet bey cok uzun yazdim afedersiniz.

gencer
Üye
gencer

Bol şanslarcomment image bende böyle bi oyun var,nasip varmı bakalım.