20 EYLÜL ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Ankara’da bugün muhteşem yarışlar var. 
 • 1. AYAK

  1 – BERKARAR, 6 – BİCİ BİCİ ve 7 – CANYAKAR ekürileri yarışın favorileri. 4 – KIZILOK ve 5 – OĞLUM BERAT ekürileri geçmenin yollarını arayacaklar. Sağlamcılar için bu safkanlar yeterlidir.

 • 2. AYAK

  8 – DEMİRDÖVEN ve 9 – DERHADIR’ın büyük favori olduğu koşuda mesafe avantajı ile 9 – DERHADIR’ı daha önde görüyorum. Küçük kuponlara tek atılabilir. 10 – ENDEREFE plase.

 • 3. AYAK

  1 – BLAZE TO WIN yine sahnede. Son yarışını yarım boy farkla GALİPHAN önünde kazanan safkan o gün GALİPHAN’ın fazla avans alması ve hesaplanandan daha fazla inatçı çıkması sebebiyle yarışı zora sokmuştu. Bu sefer daha temkinli olacak olan KARATAŞ , BLAZE TO WIN ile yarışın büyük favorisi.

 • 4. AYAK

  2 – CANKARDEŞLER son koşusunda 7 – ULUER’e geçilirken böyle bir rakip beklemiyordu. Bu sefer daha temkinli koşacak olsa da 7 – ULUER o gün gerek aksiyonlarıyla gerekse jokeyinin her hamlesine cevap verişi ile tam bir yarış atı görünümü verdi. Daha önce hiç geçilmemiş bir atı geçerken bu kadar iyi bir koşu çıkarması bugün yapılacak olan koşu içinde favori çıkacağını gösteriyor. Plasede ise rakipleriyle aynı dereceye sahip 8 – UÇAN öneririm.

 • 5. AYAK

  5 – YILDIRIMBEY, İstanbul pistindeki 3 yarışında da harikalar yarattı ve babası SABIRLI kadar kaliteli bir safkan olacağını belli etti. Tek handikapı Ankara pistinde koşacak olması gözüküyor. 2 – ES ES RUNNER tek rakibidir. Sürpriz aranabilecek bir ayak.

 • 6. AYAK

  Maiden yarışta 14 – TEMENNİ, 1 – ATOMBOMBASI, 9 – YİĞİTEFEKAN, 4 – KABAHAYDARDAĞI, 2 -ÇİLKADİR ve 13 – TATLITAY ilk atlarım. Misli kupon yapmıyorsanız son ayağı kapatmanızı öneririm.

  BOL ŞANSLAR
GÜNÜN ALTILI GANYAN KUPONU
20.16 TL
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
1
4
5
8
9
1
2
7
2
5
H
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.