19 EYLÜL İSTANBUL ALTILI TAHMİN

CUMA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ
 • 1. AYAK

  3 – IRON GIRL galoplarında bir düşüş göstersede uygun favorim. 7 – RALEYKA, 2 – GAZELLA ve 1 – SELECTED rakipleridir. 8 – KARA ADİL, 5 – MÜTHİŞ MİA ve 6 – TURKISH EMPIRE plaseler. Boş kilolarıyla 10 – MYSTICAL LADY ve 9 – ESERHATUN sürpriz yapabilirler. Çok at yazmaktan yanayım, tercihim HEPSİ.

 • 2. AYAK

  4 – WOLFS BREATH’in son koşusu ölçü değil, uygun grupta bankomdur. Uygun mesafede 8 – SUDE SULTAN rakibidir. 7 – AL ANDALUS plase olup 3 – KIMURA bomba.

 • 3. AYAK

  Son beraber koştukalrı koşuda BABA MEVLÜT ve KARAÜZÜM mükemmel bir çekişem yapmışlardı. Ağır tempoda başlayınca koşu HİSARBEY aldığı avantıjı 4.lükle değerlendiriken BABA MEVLÜT kazandım derken KARAÜZÜM’ün muhteşem performansı hesapları bozmuştu. İki kalite safkanın yine büyük bir kapışma yapması beklense de bu sefer tercihimi 6 – KARAÜZÜM’den yana kullanacağım, bankom. 1 – BABA MEVLÜT rakibi olup yaşına rağmen harika yarışlar çıkartan 4 – GELİBOLU plasede düşünülebilir.

 • 4. AYAK

  Orijinlere göre pist ve mesafeye uygun safkanlar bir arada. Çalışmalara göre ise 1 – IRON CLAD iç pistteki galobu ile burayı kazanırım diyor. Yine iç pisttek, güzel sprinti ile 6 – MY LEGEND rakibidir. Normal pistte güzel işler yapmış taylar ise 2 – MIRACLE BOY, 4 – HIRYUU ve 7 – STRAWBERRY. Kuponda HEPSİ tercih edilebilir bir ayak.

 • 5. AYAK

  6 – ECE MELEK iyi durumu ile favorim. Start sorununa rağmen 4 – BİLGESU rakibidir. 1 – GÜLFEM, 5 – BOYACI, 2 – FENERLİKAYA, 3 – TEKELİ KIZI, 5 – BOYACI ve 7 – ALISHBA sırasıyla plaseler.

 • 6. AYAK

  10 – BAKİBEY toplamda 4 koşu koşmasına rağmen özellikle son koşusunu uzak kaznaırken yaptığı derece ile bu gruplarda geçilmeyeceğini gösterdi. Bir aksilik yaşamazsa kazanır.

  Bol şanslar
19 EYLÜL İSTANBUL ALTILI KUPONUM
34.56 TL
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
H
4
6
H
H
10
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.