20 EKİM 2017 CUMA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

4. KOŞU: İlk şansı verdiği araya rağmen inatçı karakteriyle (1) BÖRTEÇİNE’ye versem de kim gelse şaşırmayacağım bir ayak. Hepsi dememek için at eksiltiyorum ve ilk ayak için benim normalin fazlasını yazıyorum.

5. KOŞU: Son yarışında olumlu sinyaller veren (8) SUNATAY’ı kazanmaya yakın görüyorum. Mesafe biraz aleyhine olsa da (1) MAHREM, (6) GÖZ AĞRISI ve (12) ZEMZEMKIZI öncelikli rakip gördüğüm isimler.

6. KOŞU: Yarış temposunun düşük kalmayacağını, bunun da en çok (3) GANANDO SOLO’nun işine yarayacağını düşünüyorum. Alternatif tekim. Yanına (5) OBRADA ve (6) SECRET VICTORY yazıyorum. Daha sürpriz arayanlar için (2) CANKILIÇ.

7. KOŞU: Sert grupta kazanamasa da performansıyla tek tuttuğuma pişman etmeyen (2) ANCHORS AWEIGH ve mesafenin kısalmasından etkilenmeyeceğini düşündüğüm (1) KHAN OF GHOST ile bu ayağı geçiyorum. Son yarışında tek attığım Mob Rules için rakiplerin sert olduğunu düşündüğümden kuponumda yer almayacak.

8. KOŞU: Verdiği ara ve Karataş antipatim olmasaydı (5) AGA OSMAN’ı tek düşünebilirdim. Sürpriz beklentisiyle kalabalık tutuyorum.

9. KOŞU: Verdiği araya rağmen idman pistinde iyi görünen (6) ÖZİLHAN’ı risk ederek tek bırakıyorum. Tek atmayacaklar 8,4,2 sıralamasını değerlendirebilir.

 

ALTILIM
1.AYAK: 1,2,7,4,3,5
2.AYAK: 8/1,6,12
3.AYAK: 3/5,6
4.AYAK: 2,1
5.AYAK: 5,3,4,1,7
6.AYAK: 6

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.
admin
Yönetici
admin

Özilhan 3. at agf de. Beklediğin kadar değilmiş :) Bol şanslar

Cengo
Ziyaretçi
Cengo

İstanbul 2
H
H
6 tek
1.2
7 tek
H

Bolşans herkese

Cengo
Ziyaretçi
Cengo

Yoğun sisten dolayı yarın koşulacak kalan koşular.