istanbul altili tahminleri barisci

20 EKİM 2017 CUMA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BARIŞÇI)

1.Koşu: Maiden koşuda ağır favori çıkan MAVİ ATEŞ(4) tabi ki kazanmaya yakın ancak ben rakip tuttuğum isimleri ekleyeceğim. Kaliteli orjininin hakkını veremeyen TUĞALP(6) ve uzak geride kalsa da ilk yarışında ikinci olan BİRALEM(2) rakip olacaktır. Süpriz arayanların bu ayağı kapatmasını tavsiye ederim.

2.Koşu: PETIT KURT(1)‘un böyle bir grubu yakalamışken kazanması gerekiyor, bankom.

3.Koşu: Bu mesefede 3-4 boy geç çıkmasının sorun teşkil etmeyeceğini düşündüğüm SABRİNİN ATI(3) bankom.

4.Koşu: OGHUZ(7) son koşusundaki mücadelesiyle form tutmaya başladığını gösterdi ancak her ihtimale karşı ben bu koşuyu kapatacağım.

5.Koşu: Bu grupta en istikrarlı safkan olan MAHREM(1)‘in bu grubu geçeceğini düşünüyorum. Yanına sadece kulağıma fısıldanan GÖZ AĞRISI(6)‘nı ekleyelim.

6.Koşu: Sentetik pistteki iki koşusunu da kazanan OBRADA(5) sert rakiplere rağmen alternatif tekim. GANANDO SOLO(3), SECRET VICTORY(6) ve HAS(4) rakip arayanlara önereceğim isimler.

7.Koşu: KHAN OF GHOST(1) bu grubun çok üzerinde bir kaliteye ve forma sahip. Tek dezavantajı ideal mesafesinden kısa bir koşu olması. Yine de favorim. Tek rakibi bu mesafede etkili ANCHORS AWEIGH(2) olur.

8.Koşu: İçinden çıkamadığım bir koşu oldu, tereddütsüz kapatıyorum burayı.

9.Koşu: Üç safkanı diğerlerinden ayırdım bu koşuda: KAPLANKAYA(4), VAZGEÇİLMEYEN(8) ve ÖZİLHAN(6). Dışına çıkacağını pek düşünmesem de süpriz arayanlar BERKTİN(2) ve SÜZÜLKAN(7)‘ı değerlendirebilirler.

1.Altılı Şablonum

1.ayak:4,6,2//Hepsi

2.ayak:1 tek

3.ayak:3 tek

4.ayak:Hepsi

5.ayak:1,6

6.ayak:5//3,6,4

2.Altılı Şablonum

1.ayak:Hepsi

2.ayak:1,6

3.ayak:5 tek

4.ayak:1,2

5.ayak:Hepsi

6.ayak:4,8,6//2,7

Herkese bol şans…

 

 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Barışçı

Barışçı
1981 doğumluyum yaklaşık 17 senedir at yarışlarını takip ederim ve bahis yaparım. İzmir'de ikamet etmekteyim. herkese bol kazançlar diliyorum...
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar Barış

Mehmet28

bol şanslar

Bombaci

SELUŞKA :):)

Cengo

Yoğun sisten dolayı yarın koşulacak kalan koşular.

4
0
Tahmin paylaş.x
()
x