2 ŞUBAT 2019 CUMARTESİ ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (GREAT MASTER BANKOM)

1.AYAK: 1 – GREAT MASTER arayı çok açan rakibine karşı şansı kalmayınca rahat bir 2.likle son koşusunda ayrıldı. Nispeten uygun grupta bankom.

2.AYAK: 7 – VICTOR WOLLES, 4 – GAME KING, 2 – APOKALIPTO, 9 – KEDİM sırasıyla favorilerim olup denk güçteki isimlerin uzayan mesafede hepsinin şansının olduğunu düşünüyorum.

3.AYAK: Geçen sene 5. ayda başladı yarış hayatını 5 ay içinde altı birincilik sığdıran, Kaizbert orijinli 3 – GÖKYÜZÜ Adana’da son 1 aydır düzenli idmanda. Galop öncesi zamanda tedavi görmüş olabilir. Fakat durumu iyi gözüken ismin kum pistte de çok iyi koşacağı aşirkar, favorimdir. Bir koşu görmesini beklemek istediğim için tek rakibi olarak gözüken 2 – ATEŞBİBİ ile bu ayağı geçiyorum.

4.AYAK: Çekişmeli ve güzel geçecek bir yarış bizi bekliyor. 1 – ALTIN KOP ve 2 – ANGELS BOY derece olarak ön planda gözükse de ciddi rakip olabilecek isimler var. 4 – BERTHOLD bu isimlerin başında geliyor. Son 100m’ye kadar önde götürdüğü yarışta dışardan güçlü gelen Angels Boy’a vermek zorunda kalmıştı. O yarış sonrası iç pistte devam ettirdiği güzel çalışmaları ile düşünülebilir. Son yarışı ile beklenen performansını nihayet çıkaran 6 – ZANAPALI, son koşusunda derece çıkarmasa da rahat kazanan ve jokey teşviklerine çok güzel cevaplar veren 5 – BLACK ROAD, uzun ara sonrasında Adana’da ilk yarışında varlık gösteremese de güzel kum orijini ile 7 – OGEY çok sürprizde yazılabilir.

5.AYAK: 3 – MONTEGO, 4 – BERKALP ve 5 – YOLDAŞHAN üçlüsünü ayırmadan yazıyorum.

6.AYAK: Kısa mesafede ağır kg handikapını egale edebilecek karakterde olan 1 – MAKTAYMAN favorim. Bu grubun beraber koştuğu 1300m yarışında Maktayman’ın yanına kolay gelmesine rağmen tabela dışı kalan 8 – MANDELINO sürprizde denenebilir. Sprinter isimlerden 6 – MISTER RAIN, 4 – SHUTKA, 2 – ZAFER MEYDANI sonraki ihtimaller.

Kupon 1

1
7-4-2-9
3-2
1-2-4-6
3-4-5
1-8-6-4-2

Kupon 2

1
H
3-2
1-2-4-6-5-7-3
3-4-5
1-8-6-4-2

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
CuteShark
Üye
CuteShark

Bol şanslar admin . Great Master güzel bir tek tercihi olmuş sonraki koşuları rahat şekillendirmişsin .

Derince
Ziyaretçi
Derince

Guzel kupon

Ancak ucan fili de ekle derim.. ahmet celik nedense istanbuldaki yazin acik yarislar diainda pek guvenemedigim bir isim ama plaselere daha istekli biniyor.

Nacizane bir sey daha gordum..bos kilo ve bir nefeslik mesafe ile son ayakta mandelino da alternetif tek olabilir. En azindan baska besli icin ;-)

Nolisi Dolisi
Üye
Nolisi Dolisi

Admin eline sağlık,
Adana’da güzel program, zevkli yarışlar var.
Altılı Ganyan Oyunum
1.Ayak
Ara sonrası yarışında iyi görünen AGAOSMAN favorim. Great Master ve Sefir Bey favoriye sert rakip olur. 3,4,7,5 ekleyerek sürpriz de arıyorum.
2.Ayak
Takibimdeki Uçan Fil ilk yarışında adaptasyon sıkıntısı yaşamıştı, 2. yarışında biraz daha yarıştığını anladı, uzayan mesafede birincilikle tanışmasını bekliyorum. Bankom.
3.Ayak
ATEŞBİBİ talihsiz yarışından sonra iyi grupta erkek rakiplerine karşı son 150’ye kadar rahat geldi ama artırmakta sıkıntı yaşayınca 4. kaldı. O yarış için çok sıkıştırılmayan safkanın bugün tek rakibine düzlük başından itibaren daha uzun pres yaparak kazanmasını bekliyorum. 2.Bankom
4.Ayak
ALTINKOP A.Çelik ile 3te3 yapmış durumda. Özellikle son kazandığı açık yarışında güle oynaya bir görüntü vermişti. Bugün de kazanmasını bekliyorum. 3. Bankom
5.Ayak
Denk safkanların buluştuğu yarışta 2,3,4,5,6,7 ayırmıyorum.
6.Ayak
Zor Yarışta Sıralamam: 5,8,1,6,7,4,2,9
Kupon:
8,1,2,3,4,7,5
6
2
1
2,3,4,5,6,7
5,8,1,6,7,4,2,9
23.52tl
Herkese bol şans dilerim…

BAY BALCI
Ziyaretçi
BAY BALCI

bol şanslar admin:))

BAY BALCI
Ziyaretçi
BAY BALCI

bol şanslar admin:))
ikinci kupon için.:))

servet0591
Üye
servet0591

Adana
1.2.8.5….6
7 banko
2.1.3
1.2.5.4
7.2.4.3
6.2.7.4.5.9.8

BAY BALCI
Ziyaretçi
BAY BALCI

YORUMSUZ

ADANA

1.ayak: 5 ( anka )
2.ayak: 1 (adnanbey)
3.ayak: 1,2,3
4.ayak: 1,2,5
5.ayak: 3,4
6.ayak: 7,1

tutar: 2,50 tl

bol şanslar dilerim :))

tepsiovic
Üye
tepsiovic

SEFIR BEY kafada benim tekim..

Şenol
Ziyaretçi
Şenol

Yahu arksdaşlar kaizberti gözünüzde fazla büyütüyorsunız.. Belki 300 yavrusundan 7 tanesi iyi çıktı % 3lük oran😃

binbastar
Üye
binbastar

Şerefsizim benim aklıma gelmişti,bu müthiş mantığa göre johny guitar ve bold pilot da gözümüzde büyütmememiz gereken safkanlar…

BAY BALCI
Ziyaretçi
BAY BALCI

en iyisi gözümüzü büyütüp hepsini eşit görmek :))

salim
Üye
salim

Adana beşli
4.game king
1.2.3.4.5
1.2.3.4
1.3.7
2.4.6.8
Herkese bol şanslar

Senol
Ziyaretçi
Senol

Arkadaşlar orjinlere fazla takılı kalmayın.. (Atlar matematik kadar kesin sonuç vermez, her atın karakteri ve ruh hali farklıdır önemli olan atın ysrsdılış amacının farkında olmasıdır ) bu cümlelerin sahibi vural çakım abimizdir.. Söz konısu olan johnny guitar…

Nolisi Dolisi
Üye
Nolisi Dolisi

Adminim temiz giriş rast gelsin :)

binbastar
Üye
binbastar

iyi yırttın:))

Derince
Ziyaretçi
Derince

Arkadaslar

Babacuvee yorumu icin cok ozur dilerim.son anda ucan fil ile pirsus tek atarak altiliyi buldum.resmini atacagim..

mandelino yu tek atarak besli ganyan da oynayamadim bir malesef.oda sadece unuttugumdan oldu

CuteShark
Üye
CuteShark

Babacuvee’ü eklemiştim ama Mavibahar ve Berthold’un geldiği koşularda yattığım için sıkıntı yok :) Bu arada ben resim atmayı bilmiyorum nasıl atılıyor :)

CuteShark
Üye
CuteShark

Bu arada hayırlı olsun , daha büyüklerini yakalarsın umarım :) Mandelino tahminin de mükemmeldi