2 ŞUBAT 2019 CUMARTESİ ADANA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (CUTESHARK)

1.AYAK : Son 3 koşusunda göstermiş olduğu performansıyla formunun zirvesinde olan , S.BOYRAZ ile bu sefer en önde olmayı hedefleyecek olan 1-GREAT MASTER öncelikli favorim .Ciddi rakip olarak 3-SHERMAN OAKS işleri zorlaştırabilir . Sürprizde ise beklentilerin üstünde bir performans sergilemiş olan ve rakip olarak gördüğüm 5-ANKA , 8-AGA OSMAN ı ekleyerek ilk ayaktan sıyrılmayı hedefliyorum .

2.AYAK : Zorlu bir koşu olacağına inanıyorum . Ne olursa olsun şanslar eşit gibi duruyor . 6-UÇAN FİL uygun grubu ile bu kez favorim . Öncelikli olarak yazılması taraftarıyım . 5-PACHINKO önceki 1.05 lik oran çıkmıştı ve ekürisi ile VIOLIN SONATA dan 10 boy fark yemişlerdi . VIOLIN SONATA’nın olmadığı bu koşuda belki bu sefer şansı yaver gider diye eklemek lazım . Söylediğim gibi zorlu yarış olacağını düşündüğüm için 2-APOKALIPTO , 7-VICTOR WOLLES ve son olarak kendi adıma garantilemek adına 1-ADNANBEY ‘i kuponuma ekliyorum .

3.AYAK: Yüksek handikaplı ve kaliteli atlar ile de koşsa ben yine de birinciliğe hasret olan 1-ALICIKUŞ ‘a güveniyorum ve bu sefer geleceğini düşünerek TEK atıyorum .

4.AYAK: Binici M.AKYAVUZ ile önceki koşusunda birinciliği çok rahat elde eden 6-ZANAPALI 100m uzayan mesafede de birinciliği kimseye kaptırmayacak gibi .

5.AYAK: Ya şu Handikap koşuları olmasa da rahat etsek . Ne yazarsam yazayım tersi gelecek olsa da ben önceliklerimi söylüyorum . 6-KAÇAR FEVZİ kendi mesafesine geldi gibi . At kalite bir kere , yazılmazsa olmaz ki .. Rakip olarak milleti yatırmayı seven 7-PİRSUS her ihtimale karşı bu sefer gelse de gelmese de benim kuponumda . Önceki koşusuna göre biraz kilosu artmış olsa da TURBO’nun oğlu 5-YOLDAŞHAN’ı unutmamak lazım .

6.AYAK: Kimleri görüyorum kimleri . Hani 12 at koşan yerde tek attığım ama sonuncu gelen at var ya o koşuyor bu koşuda . Normalde yazmamam gerekiyor ama 11.5 kilo hafiflemiş şekilde kendini affetirebilecek olan 9-MY SWETY BOY bu sefer tek olmasa da kuponumda bulunacak . Yanına yazacağım atlar aşağıda …

KUPONUM :

1.AYAK : 1-3-5-8
2.AYAK : 6 / 2-7-1
3.AYAK : 1
4.AYAK : 6
5.AYAK : 6-7-5
6.AYAK : 9 / 6-4-1 — veya ( HEPSİ )

SON AYAK 4 AT İLE : 13.44 ₺
SON AYAK HEPSİ İLE : 30.24 ₺

HERKESE BOL ŞANS .

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
BAY BALCI
Ziyaretçi
BAY BALCI

Bol şanslar CUTESHARK

CuteShark
Üye
CuteShark

Teşekkürler BALCI , yorumun varsa beklerim :)

BAY BALCI
Ziyaretçi
BAY BALCI

varda ADMİN’e takıldı galiba:)
adana ve istanbulu gönderdim,hava kar kış biraz geç ulaşıyor:))

Derince
Ziyaretçi
Derince

Zor program bir jokej ve iki tek. Ve bu jokeyin sirf bu atlar icin istanbulu birakip burada oldugunu dusunuyoum.

Zor bir ayak la basliyoruz 12345678

Muthis orjini , Ozellikle annesinin soguk hava ve o turdeki pistlerdeki basarisini bilen biriyim yarisin uzun olmasi arti avantaj Ucan Fil ilk bankom

3. Ayak 12345 ayirmiyorum.

4.ayak altin kop agir favori cikabilir. Heman hemen her yarisinda tek atmisimdir.Ancak ben burada biraz gec forma giren , cok iyi yerlere gelecegini ve artik seriye baglamasini dusundugum Baba cuvee ikinci bankom.

5, ayak son yarisinda tek onerdigim yoldaskaya yine cok sansli rakipler 347

Son ayak 12568

Akin sozen gunu olabilir o nedenle desifim atlarla besli ganyan da oynanabilir

CuteShark
Üye
CuteShark

Bol şans Derince güzel kupon olmuş

Derince
Ziyaretçi
Derince

Adana gercekten enteresan cuteshark.

Bir gun buradan birisinin iyi bisey bulacagini dusunuyorum.. bugun izmirde tabelaya guvensem belkide ikramiye bize gelebilirdi.

CuteShark
Üye
CuteShark

Sağlık olsun Derince aynen west grove’u gördüm bir 10 metre daha olsaydı tek tuttuğun at geliyordu .. Önümüzdeki günlere artık . Adana gerçekten garip , Adanalıyım bir de ben bile anlam veremiyorum :)