2 ŞUBAT 2018 CUMA KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ

1 – AYAK: Yarışın favorileri 6 – KILIÇALP ve 7 – ONURKAAN OĞLU. İstanbul pistinde derece yapamasa da güzel çalışmaları bulunan 2 – DETAY, son tabelası ile 4 – GECE KUŞU, 1 – DENİZ ŞAHI, yazdan bu yana koşmasa da iyi işleri ile 8 – ÖZKOŞAĞA favorilere rakiplerdir.

2 – AYAK: Zor koşudan az atla sıyrılmaya çalışacağım. 3 – AYKARA ve 2 – AŞKADİN favorilerim. 13 – YENİŞARLI ve 11 – UMUTREİS rakipleridir.

3 – AYAK: Kocaeli pistinde tabeladan düşmeyen 6 – YENİLMEZ ve ara vermesine rağmen son koşusundaki 2.liği ile kendini ispatlayan 4 – GOLD FOOT favorilerim. Bursa’dan güzel hazırlanıp gelecek olan 3 – THE LAST LEGEND bu ikiliye sert rakiptir.

4 – AYAK: Son koşusunda süratli tempoya ayak uyduramayınca gerilerde kalan ve düzlük boyunca yaptığı sprint ile güzel bir grafik çizen 2 – TAŞKESEN’i, önde tempo kuracak isimlerin birbirini yıpratmasını bekleyerek banko yazıyorum.

5 – AYAK: 4 – SELDANINOĞLU, 3 – BÜYÜKDÜŞÜN ve 2 – BAŞKAYNAK favori sıralamam.

6 – AYAK: Zorlu koşuda 1 – ABERAT, 6 – ERTECİMER, 8 – KOCAKAAN, 9 – MİRALP, 10 – TATARRAMAZAN ve gördüğü koşu sonrasında güzel bir galop çıkaran 11 – UCANAHMET favorilerim.

Güncelleme: 1 – ABERAT, 8 – KOCAKAAN ve 10 – TATARRAMAZAN kuponda bırakılan isimler oldu.

Kupon

6-7 // 2-4-1-8
3-2-13-11
6-4-3
2
4-3-2
1-8-10

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
Mehmet28
Üye
Mehmet28

bol şans adminim