2 ŞUBAT 2018 CUMA KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

2. KOŞU: Vasat altı Arap taylarının mücadelesinde risk alarak başlayacağım. İkinci olurken verdiği mücadeleyi beğendiğim (6) KILIÇALP, Tunca kanı taşıyan (1) DENİZ ŞAHI ve kaba kumda etkili koşmasını beklediğim (2) DETAY ile burayı geçmeye çalışacağım. İki tekle oynasam 7,4,3 de yazacaktım.

3. KOŞU: Son yarışında beğendiğim (10) PALERMO favorim olsa da sürpriz çıkabilecek bir ayak kalabalık tutuyorum.

4. KOŞU: Yarış gören (4) GOLD FOOT’un Yenilmez’den numarayı almak için erken tempo yükseltmeyeceğini düşünerek tek kullanıyorum.

5. KOŞU: Önemli ile Mazarat arasında numara mücadelesi uzun süre devam ederse bunun (2) TAŞKESEN’in işine geleceğini düşünüyorum. Ancak Önemli son yarışında erken kesilmişti. O nedenle; bir atı dışarıda bırakmayı sevmesem de kuponu daha fazla büyütmeme adına sevmediğim işi yaptım.

6. KOŞU: (4) SELDANINOĞLU’nu tek atmayı düşündüm ancak formsuz olsa da buranın en kalitelisi olduğunu düşündüğüm (2) BAŞKAYNAK’ın varlığından çekindim. Mesafe uzun olsa da rakip görülmezse bitirebilecek Büyükdüşün’ü yeri olanlar değerlendirebilir.

7: KOŞU: İyi koşmaya başlayan (10) TATARRAMAZAN günün önemli favorilerinden biri çıkacaktır ama “Ben bu oyunu bozarım” diyenler çıkabilir. (8) KOCAKAAN’ın ilk yarışı iyiydi, rakipleriyle kıyaslandığında (11) UCANAHMET son işinde uçmuş. İstanbul’dan gelen (4) ÇINARKAN, istikrarlı (1) ABERAT, (9) MİRALP ve kısa mesafeye rağmen (6) ERTECİMER’i de yazarak kapanışı yaptım.

ALTILIM
1.AYAK: 6,1,2
2.AYAK: 10,4,2,11,8,13
3.AYAK: 4
4.AYAK: 2/4,5,3
5.AYAK: 4/2
6.AYAK: 10,8,11,4,1,9,6

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.
admin
Yönetici
admin

Guzel, yorumlarımız kesişiyor. Aklın yolu birdir diyerek oyunumu keyifle oynarım artık :)

Bol şanslar