2 ŞUBAT 2017 PERŞEMBE İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Günün ilk iki ayağı sürpriz beklediğim koşular olup riske girmemek adına HEPSİ yapacağım ama burada size özellikle önermek istediğim bir isim var o da yaptığı galoplarda çok iyi durumda olduğunu belli eden 4-LİDERBATUR.

2.AYAK: Burası da ilk ayakta bahsettiğim üzere HEPSİ, ama burada da ıskalamamanızı önereceğim isim boş kilosu ve son güzel dördüncülüğü ile 11-AŞKSELL.

3.AYAK: Mehmet Abi’cilerin aksine ben bugün başka bir isimi tek yazacağım. Son koştuğu sert grupta bile tek oynadığım ki o grubun bu grupla alakası dahi yok, çalışmaları iyi olan, önde CAFERAĞA ve ASK ME FLY’ın yarışı çok süratlendireceği aşikar bu durum en çok benim tekime yarar, sonlarda dışarıdan gelir bütün dökülenleri toplar. 6-WEST SIDE bankom.

4.AYAK: Önde kendisini rahatsız edecek hiç kimsenin olmayışı şansını arttıran 4-RIGHT OR WRONG‘un startla birlikte aldığı liderliği yarışın sonuna kadar taşımasını bekliyorum olur da eksik koşarsa çok uzun aradan sonra sevdiği bu pistte KINOWA’yı geçmişliği olan 5-EXTRA POWER ve sonlarda etkili gelecek 2-TAHİRİ rakipleri olur.

5.AYAK: Yaşlı kurt 4-ŞAHPAZLI startla beraber kafayı alacak rölanti temposunu verecek çekecek gidecek sonlara da sermayeli gelebilirse inatçılığıyla tek rakibi olarak gördüğüm GÜMBÜRGÜMBÜR’e direnecektir. Ben yarış içerisinde kendisine pres yapacak bir isim görmediğimden ötürü bunun riskine girip tek yazacağıım.

6.AYAK: Yarış hayatına başlayalı üç yarış olmasına rağmen son zamanlarda gördüğüm en iyi uzun sprint atan at olarak gördüğüm 6-FAST FLYING STAR favorim tek rakip son yarışını çok beğendiğim 5-MISTER STORM.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: HEPSİ

2.AYAK: HEPSİ

3.AYAK: 6

4.AYAK: 4-5-2

5.AYAK: 4

6.AYAK: 6-5

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.