izmir altili tahminleri adrian

2 ŞUBAT 2017 PERŞEMBE İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (ADRİAN)

1.) Önde yapacağı tempo ile bitirmeye çalışacak olan KURALSIZ(2) kazanmasını beklediğim isimdir.  Burada risk almayanlar FANİZAN(1) ekleyebilir.

2.) M.Çiçek ile çok uyumlu olan SULTANPELİN(6) favorim.

3.) Son yarışında çok iyi bir performans sergileyen MEHMET ABİ(1) burada yine kazanmalı.

4.) Devam eden formu ile TAHİRİ(2) kısa mesafede yine kazanmalı. Burada risk almayanlar RIGHT OR WRONG(4), EXTRA POWER(5) ve ZENCİRBEY(1) eklesin.

5.) Bir yarış gören GÜMBÜRGÜMBÜR(1) bu sefer kazanmalı.

6.) 2 yarıştır çok iyi koşan FAST FLYING STAR(6) seriye devam edebilir, favori. MISTER STORM(5) sert rakibidir. Süprizde BLUE ISLAND(9) ve FESTINA LENTE(1) eklenebilir.

 

ALTILIM

1.) 2    //   1
2.) 6-3-4-5-9-11-2
3.) 1
4.) 2  // 4-5-1
5.) 1
6.) 6-5-9-1

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Adrian

Adrian
1972 Ankara doğumluyum. Bilgisayar programcısı olarak özel bir şirkette çalışıyorum.15 yıldır at yarışları ile ilgileniyorum.
kara
Ziyaretçi
kara

Tebrikler ilk üç ayağı tek verdin ben oynadım helal ben hep hileli sanırdım yorumcuları

Canbaba
Ziyaretçi
Canbaba

Burda arkadaşlar samimi yorumlar yapıyorlar,dolayısıyla işler iyi gidince başka gitmeyince başka düşünce olmaz.
Emeğe saygı insanlık erdemidir ve herzaman yaşam felsefesi olmalıdır. Bir büyüğünüz olarak nacizane düşüncemdir,sevgilerimle

Ali
Ziyaretçi
Ali

👏🏻👏🏻👏🏻