Ana Sayfa / Tahminler / 2 OCAK 2016 CUMARTESİ ADANA ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

2 OCAK 2016 CUMARTESİ ADANA ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

1- Ayak Tamamıyla son koştuğu koşuya saymaz isek eğer süratli gidecek olan koşuda rakiplerine oranla daha iyi bulduğum uygun grupta start alacak olan (7) MED BEY favorim. Bu tip mesafelerde iyi koşan geçen sezon bu pistte 1400-1500 arası mesafelerde güzel birincilikler elde eden (2) HAYAL PERİSİ, stili rakipleri olmasına rağmen son yarışını başarılı bir şekilde kazanan (1) BAŞKENTLİM bilindik sert stiliyle tekrar kazanabilir. Aslında son yarışında dolu kantarma gelmesine rağmen aprantisinin önde ki rakibine çok avans vermesinden dolayı kaybeden (3) ÇAKIRCELEP aynı hatayı yapmaz ise ki bence yapmayacaktır çok iyi yarış çıkarmasını bekliyorum. Son olarak ise (4) PAMUK NİNE'ye şans vereceğim önde kaçmayı seven safkanın BAŞKENTLİM'E çok yakın yürüyüp düzlük üzerinde bu safkandan sıyrılabilirse geride ki rakiplerine direnebilecek gücü fazlasıyla kalabilir diye düşünüyorum.

2. Ayak Aslına bakarsak son yarışında ciddi anlamlarda pres yiyen o gün için tempoyu yüksek seviyelere çekmesi sonlarda dökülmesine sebep olsa da ne kadar karakterli ne kadar inatçı bir safkan olduğunu bir kez daha ispatladı. Yine bugün startla birlikte liderliği almasını beklediğim (7) UÇARLIM stiline uygun jokeyiyle son yarışında mükemmel uyum sağlamıştı. Aslında YOLDAŞ mükemmel bir yarış çıkardı değişen tecrübeli binicisi de var. Takibimde ki KATI SEMİH'te yarış içerisinde bulunmasına rağmen yinede kararımdan vazgeçmeyip düşündüğümü yapacağım. UÇARLIM bu mesafe de kaybettiği yarışlar bile ya burun ya boyun ben azalan sikletiyle tekrar kazanmasını bekliyorum senaryo değişmeyecektir BANKOMDUR.

3. Ayak Süratli isim KIRIM BEYİ son yarışında talihsizlikler yaşamasına stilinde ki rakiplerinin kendisini ciddi anlamda bozmasına rağmen mükemmel bir yarış karakteri ortaya koyup kazanmıştı. Bugün kendisini rahatsız edebilecek pek safkan yok lakin (5) KIZILTUĞ ön gruba çok yakın yürüyen bir safkan ki son yarışında BİLDENHAN gibi ciddi rakibinin stiline uyup düzlükte kendisinden çok rahat sıyrılmıştı. Ben bugün aslında KIZILTUĞ'un kazanacağını düşünsem de bu kadar formda (4) KIRIM BEY'ini ihmal edemiyorum..

4. Ayak Yarın yüksek ihtimal herkes burayı belirgin olarak 2 safkan yazıp geçmeye çalışacak. Lakin bence bu gruptan daha iyi durumda olan son yarışları gerçekten gerek stili rakipleri olsun gerekse grubun sertliği kendisini epey bir formsuz görüntüye soktu diyebilirim. Aslında safkan formsuz falanda değil sadece gruplar sert bugün gerçekten mükemmel bir grup yakalamış. Mesafe her ne kadar sert rakiplerine göre uzun olsa da bugün starttan çıktığı gibi bitirmesini beklediğim (2) LADY ALEN favorim. Çim, kum ayırt etmeden koşan mükemmel bir düzlük sprintine sahip (4) PİANO PİANO sonlarda sert gelecektir. Son olarak ise ön gruba yakın gidip mesafeyi rakibiyle kısaltıp erken sıyrılabilirse (3) PENTOLINE şanslı olabilir.

5. Ayak Gruptan üstün gördüğüm 2 safkan var lakin ikisininde ne tarz koşacağı aklımı karıştırmıyor değil. ABRAJ ön gruba yakın gitmeyi de seviyor, kafayı almayı da, en geriden gelip sprintle yarış kazanmayı da çok farklı bir kumaş diyebilirim. Bir diğer isim ise (4) AKINŞAH bu safkan da liderliği alabilirse veya önde iyi yer tutabilirse grubun üzerinde kalite bir safkan. Bugün ne tarz koşarsa koşsun en az (1) ABRAJ kadar şansı var favorilerim. Bu tip mesafelerde iyi koşan toparlanma aşamasında ki (3) MY HEART, uzun mesafeden sonra daha iyi olduğu kısa mesafeye dönen (2) CAMELOT ve son olarak ise ne zaman ne yapacağını kestiremediğim (7) ORADINARIO'dan sürpriz bekleyeceğim.

6. Ayak Çok fazla detayına girmeyeceğim koşuda rakiplerine oranla daha iyi bulduğum safkanları çalışmalarım sonucu sıralama olarak : (10) NEZİRKHAN, (7) KUMCAMET, (4) DAR ES SALAAM, (1) ANKARALI, (13) LADY MARIA, (5) FEARLESS SON ve (9) NEWCASTLE öneririm.

ALTILI ŞABLONUM :

1- Ayak : 7,2,1,3,4

2. Ayak : 7 TEK

3. Ayak : 5,4

4. Ayak : 2,4,3

5. Ayak : 4,1,3,2,7

6. Ayak : 10,7,4,1,13,5,9

ŞABLON TUTARI : 63,00 TL'dir. Bol şanslar dilerim.

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Atlas
Üye
Atlas

Selamlar, bol şanslar dileyerek bugünkü Adana oynumu paylaşıyorum. Maksat, üç tekimiz gelecekse at yazdığımız yerde yatmayalım :)
1.AYAK: 8, 1, 3, 5, 4, 7, 2, 6 (HEPSİ)
2.AYAK: 7
3.AYAK: 5
4.AYAK: 4, 3, 2, 1 (HEPSİ)
5.AYAK: 1
6.AYAK: 10, 5, 7, 9, 1, 4, 11, 13, 8, 5, 12, 3, 6, 2 (HEPSİ)
Kupon Bedeli: 24,96 TL

mustafa
Ziyaretçi
mustafa

Slm cred emek verdigin belli sizin kuponu aynen yatiriorum yalniz kupon cok buyuk butcemebugun size guveniyorum eger kuponkucultmek adina en guvendi

admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Creed

Yazar: Bycreed

Bycreed