Ana Sayfa / Sizden Gelenler / 3 OCAK 2016 ADANA ALTILISI OKUYUCU TAHMİNLERİ

3 OCAK 2016 ADANA ALTILISI OKUYUCU TAHMİNLERİ

Bu sayfada takipçilerimizin tahminlerini yer veriyoruz. Tahminlerinizi çok kısa olmayacak şekilde info@bankotahminler.com adresine mailinizi gönderebilirsiniz.

GÖNDEREN: ESKAVATÖR

03/01/2016 ADANA YORUMLARIM

1.AYAK
Orjin olarak bu gruptan çok üstün gördüğüm başarılı safkan 2 CANPETEK hata yapmaz ise yarışın favorisi benimde BANKOMDUR.

2.AYAK
2 GÖRGÜNCAN ve 3 FÜLANE mücadelesine uygun grupta start alacak olan 1 AŞK VE GÜL de katılabilir

3.AYAK
Yarın için hangi jokeyle start alacağını bilmediğim formda isim 5 ATEŞ KUŞU herşeye rağmen favorimdir 1 ÇELEBİ MAHMUT Özcan ile hata affetmez

4.AYAK
Kusursuz formu ile 2 HOT CHOCOLATE bir ke daha kazanmaya yakın isimdir.

5.AYAK
Matador Jokeyi ile en şanslı safkan 9 SİNCAP GÜL olup bir diğer güvendiğim isimdir

6.AYAK
İki Kumun başarılı ismi 6 HERMES, ve 13 NURHABER kazananı belirleyecektir 7 İBOKAYA Ö.Kaya ile hata affetmez bilginize.!!!

HERKESE BOL ŞANSLAR DİLERİM

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Anonim
Ziyaretçi
Anonim

1 tocard

berat
Ziyaretçi
berat

Ebû emir günün teki/olacaktir/bolsanslar

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.