Ana Sayfa / Tahminler / 2 NİSAN İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

2 NİSAN İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

 • 1. AYAK

  Yaşı geldikçe kalitesini ortaya koymaya başlayan 1 – ESQUELA favorim. Bom boş kilosu ile rakiplerine zorlu anlar yaşatmasını beklediğim 6 – WAIMARIA rakibidir. 5 – GREEN BELL plase gözükse de şansı yüksek safkanlardan.

   

 • 2. AYAK

  3 – ÖZGÜR TAY  uygun rakipler yanında mesafesinde favorim. 2 –ÇİSİL rakibidir.

   

 • 3. AYAK

  Stiline uygun rakipleri arasında şansını yüksek gördüğüm 2 – GEZEROĞLU mesafesinde bankom.

   

 • 4. AYAK

  İyi hazırlıkları ile 5 – SON OF A PEACE favorim. Hazır gözükmese de 3 – ES ES RUNNER bitirici sprinti ile rakiplerini avlayabilir. 1 – JUNIOR PIANIST plase.

   

 • 5. AYAK

  Zorlu koşuda mesafesinde koşacak olan 5 – PANGO favorim. 1 – DARK BOY dinçlikle gireceği koşuda uygun grupta iyi bir koşu çıkarmasını bekliyorum. Aynı şekilde 4 – MY NUMBER ONE da farklı koşup ilk ikide yerini bulabilir. 2 – FINAL ROAD ve 8 –TEARRA daha sonra olmak üzere HEPSİ uygun seçenek olabilir.

   

 • 6. AYAK

  9 – TUMBULZELE,  5 aydır koşmamasına rağmen uygun grupta favorim. Son koşusunda erken yürüyerek kazanabileceği koşudan 2. Ayrılan 8 – TAHİRE formu ile favorinin sert rakibi olabilir. Kumaşı çok sağlam gözüken 6 – RABİA’da mutlaka yazılmalı. 3 – FATOŞCAN ve  5 – MAHİDEVRAN daha sonra.

   

GÜNÜN KUPONU
36 TL
1. Ayak2. Ayak3. Ayak4. Ayak5. Ayak6. Ayak
1
5
6
2
3
2
1
3
5
H
3
5
6
8
9

Hakkında admin

At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir