Ana Sayfa / Tahminler / 2 NİSAN İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

2 NİSAN İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

 • 1. AYAK

  Yaşı geldikçe kalitesini ortaya koymaya başlayan 1 – ESQUELA favorim. Bom boş kilosu ile rakiplerine zorlu anlar yaşatmasını beklediğim 6 – WAIMARIA rakibidir. 5 – GREEN BELL plase gözükse de şansı yüksek safkanlardan.

   

 • 2. AYAK

  3 – ÖZGÜR TAY  uygun rakipler yanında mesafesinde favorim. 2 –ÇİSİL rakibidir.

   

 • 3. AYAK

  Stiline uygun rakipleri arasında şansını yüksek gördüğüm 2 – GEZEROĞLU mesafesinde bankom.

   

 • 4. AYAK

  İyi hazırlıkları ile 5 – SON OF A PEACE favorim. Hazır gözükmese de 3 – ES ES RUNNER bitirici sprinti ile rakiplerini avlayabilir. 1 – JUNIOR PIANIST plase.

   

 • 5. AYAK

  Zorlu koşuda mesafesinde koşacak olan 5 – PANGO favorim. 1 – DARK BOY dinçlikle gireceği koşuda uygun grupta iyi bir koşu çıkarmasını bekliyorum. Aynı şekilde 4 – MY NUMBER ONE da farklı koşup ilk ikide yerini bulabilir. 2 – FINAL ROAD ve 8 –TEARRA daha sonra olmak üzere HEPSİ uygun seçenek olabilir.

   

 • 6. AYAK

  9 – TUMBULZELE,  5 aydır koşmamasına rağmen uygun grupta favorim. Son koşusunda erken yürüyerek kazanabileceği koşudan 2. Ayrılan 8 – TAHİRE formu ile favorinin sert rakibi olabilir. Kumaşı çok sağlam gözüken 6 – RABİA’da mutlaka yazılmalı. 3 – FATOŞCAN ve  5 – MAHİDEVRAN daha sonra.

   

GÜNÜN KUPONU
36 TL
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
1
5
6
2
3
2
1
3
5
H
3
5
6
8
9
Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.