Ana Sayfa / Tahminler / 2 Nisan 2014 İstanbul Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

2 Nisan 2014 İstanbul Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Son iki koşusu kesinlikle ölçü olmayan 3-SAYGILI etkili olduğu mesafede favorim.Galoplarındaki muazzam görüntüsüylede dikkat çeken safkan öncelikli şans verdiğim isim.Öten yandan hazırlıklarındaki dereceleri işleriyle 4-RİRİ bugün kıpırdanma beklediğim safkan.Küçük çaplı kuponlar için bu iki safakan yeterli görünüyor.Geniş oynayan ve yeri olanlara ise 2-FERİDE ANA, 1-ESQUELA, 6-WAIMARIA ve 5-GREEN BELL diğer sıralamam.

2.AYAK : Bir süredir takibimde olan ve nihayet istediği grubu bulan 5-FARUKHAN bugün kazanmasını beklediğim isimdir.Galoplarındaki görüntüsüylede sinyalleri veren 5-FARUKHAN bankom.

3.AYAK : Mesafeden dolayı 4-AKARÇAY hernekadar ön plana çıksada kendini kanıtlanış diğer safkanlara da şans vermekte fayda var.Ben riske girmeden HEPSİ diyorum.

4.AYAK : Uluslararası statüde kendini kanıtlamış şampiyon aygırlarımızdan SABIRLI'nın tayı olan 2-CİVANHAN tamda babasının tayı denecek cinsten.Yarış stilide SABIRLI'ya çok benziyor.Katıldığı ilk iki koşusunda fazla bekletildiği için etkisini gösteremeyen safakan sonraki iki koşusunda mesafeyi iyi ayarlayan binicisi tarafından zorlanmadan fotoya uzandı.İlk koşusunu kazandığı ve stilini çözen binicisi tarafından bugünde kazanmasını bekliyorum.

5.AYAK : Günün bir diğer zorlu mücadelesinde 4-MY NUMBER ONE favorim.Çok ata şans verdiğim koşuda sıralamam şablonda.

6.AYAK : Gecenin kapanış koşusunda gruptan üstün olan 9-TUMBULZELE kalitesi tartışılmaz isimlerden.Önceki koşularında birçok kaliteli safkanı mağlup etmiş bugünse kendisine oranla zayıf bir grupta kazanması normal sonuç olacaktır.İkramiyeyi yükseltmek açısından rakip arayanlar olursa 3-FATOŞCAN önerebileceğim isimdir.

1.AYAK : 3 - 4 // 2 - 1 - 6 - 5

2.AYAK : 5

3.AYAK : HEPSİ

4.AYAK : 2

5.AYAK : 4 - 7 - 2 - 5 - 3 - 1 - 6 - 8

6.AYAK : 9 // 3

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

5
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
3000
admin
Yönetici

Bültende ki kupon 5 tekle tutuyor, yorumlar nerede Ramazan 🙂

http://bulten.bankotahminler.com/altili-kuponlari/ramazanyilmaz-290/kupon-3297.html

Ramazan YILMAZ
Ziyaretçi
Ramazan YILMAZ

Mailine bak admin gönderdim sana yorumu 🙂

yorgunargin
Ziyaretçi
yorgunargin

Adminim bi küçük soruda benim olucak 🙂 Benim iki kuponum tuttu neden birinde tuttu yazmıyor 🙂

admin
Yönetici

Tamamdır düzeltildi. Bol şanslar.

yorgunargin
Ziyaretçi
yorgunargin

Çok teşekkür ederim. Gördüğüm en ilgili adminsiniz. Bu arada sanırım banko puanına kupon tutarları etki etmiyor. :/ İyi çalışmalar.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.