Ana Sayfa / Tahminler / 2 NİSAN 2016 CUMARTESİ ADANA ALTILI TAHMİNLERİ ( BY CREED )
adana altili tahminleri bycreed

2 NİSAN 2016 CUMARTESİ ADANA ALTILI TAHMİNLERİ ( BY CREED )

1- Ayak Son startında beklenenden erken pres yiyen o yarışında önde ki temposunu çokta iyi ayarlayamayan bugün stilinde rakibinin bulunmadığını gözlemlediğim (4) GALLOP TO WEST beyaz bayrak ayna yarışı yapabilir favorim. Safkana öncelikli rakip bu mesafelerde iyi yarışlar çıkartan son yarışında yarışa yarışın hiçbir yerinde adapte olamayan (2) KOZBEYİ'nin bugün farklı koşmasını bekliyorum. Hep tırnağının ucunda koşan kazanacağı zamanlar burun, boyun kazanan aslında grubun en formda ismi olan (1) DELİ İMPARATOR sürekli geçmiş olduğu rakiplerini aynı orantıda geçebilir. Son olarak ise son yarışında ilginç bir derece çıkartan koşunun gidişatıyla alakalı olduğunu düşündüğüm ama düşündüğüm gibi de olmayabilir de safkan form yükseltmiş dersem (3) CANLI HEDEF kesin olarak yazılmalı derim.

2. Ayak Çok ilginç bir sprinte sahip olan, aslında grupta ki safkanların geleceğinin pek fazla ileride gözükmeyeceğini gözlemlediğim koşuda (1) AKANDA son yarışında kısa mesafeden etkilendi diyebilirim. Bugün sevdiği uzayan mesafede sprint koridorunu tecrübeli jokeyi ayarlayabilirse rahat kazanır. Lakin safkanda belli başlı kazanamama olasılığı yüksek olduğundan son yarışında oldukça dikkat çeken (7) UZUNCUKFIRTINASI ve mesafede ki tek yarışını çok iyi bulduğum (3) ÇAĞLARKAN'a şans vereceğim.

3. Ayak Koşuya baktığım zaman gerçekten olası o kadar kolay bir koşu ki zevkli bir mücadele verecek gibi gözükmüyor. Grupta MISTER STRONG hariç diğer bütün safkanlar önde tempo kurmayı seven, yarışı süratlendirmeye odaklanan tarzda koşuyorlar. Bu denli kısa mesafede oluşacak olan sürat koşusunda sabırlı bekleme yapmasına bile gerek duymadığım (6) MISTER STRONG sonlarda  bu formuyla böylesine bir jokey uyumuyla grubu rahat toplar BANKOMDUR.

4. Ayak Aslına bakarsanız klasik olarak BEDWULF kaçacak, LORD OF ISTANBUL ve KING CROWN bu safkanı izleyecekler. Daha sonra bu tarz koşularda her yarışının üzerine bir yenisini daha ekleyen COOGER sonlarda grubu toplayabilecek mi ? Açıkcası safkanı çok önde görsem de grupta ki 4 safkan da ne yapacak ne edecek çok belli değil. Lakin benim net favorim KING CROWN olacak ama koşuda ki kazananı tam olarak kestirmek zor. Yüksek ihtimal yarın burası AGF'de COOGER ve BEDWULF oynanacak. Lakin diğer 2 safkanın da kazanma şansını çok gördüğümden HEPSİ diyeceğim.

5. Ayak Günün gerçekten anlam olarak söylersem formsuz safkanların koşusunda hangi safkanın çıkıp kazanacağını kestirmek inanın imkansız gibi bir şey. Sürpriz bir sonuç beklediğim mücadele de ön planda 4 isim önereceğim lakin geri planda çok fazla safkana şans vereceğim sıralama ölçüsünde değerlendiriniz. Son startında mükemmel bir yarış çıkartan o gün mesafenin sonlarında yarışın haklı favorisi BÜNYAN'a teslim olan bugün kısalan mesafede daha dinç olmasını beklediğim (1) ŞAHENŞAH favorim. Safkana ilk rakip süratli gidecek olan koşuda bu tarz koşularda hep başarılı olmuş sprinter safkan (2) ÇAKIRCELEP, yine bu mesafede iyi yer tutmuş olan (14) SILASU ve sürpriz beklediğim (3) TUŞ KİLİDİ ön planda vereceğim. Sonrasında ise : (4) BÜNYAN, (8) DELALKIZ, (12) UZUNYARİM, (9) HAYAT NUR, (7) BEYAZ ÖRTÜ, (10) KALENDER KIZ, (11) KIŞ GÜLÜ, (17) ZEMZEMKIZI, (15) CERES ve (12) UZUNYARİM yazacağım.

6. Ayak Yarış hayatına mükemmel giriş yapan lakin sonrasında sert grupta afallayan bugün yine her zaman geçtiği rakipleriyle start alacak olan (2) BÜYÜK BURÇ net favori olmayı hak ediyor. Ben bu safkana tek rakip gördüm o da uzun mesafede tabela dahi yapamayan lakin bu tarz mesafelerde çok iyi yarışlar çıkartan (1) AŞK VE GÜL bu 2 safkanı günün kapanış ayağı için yeterli buldum.

ALTILI ŞABLONUM :

1. Ayak : 4,2,1,3

2. Ayak : 1,7,3

3. Ayak : 6 TEK

4. Ayak : HEPSİ

5. Ayak : 1,2,14,3,4,8,12,9,7,10,11,17,15,12

6. Ayak : 2,1

ŞABLON TUTARI : 80,64 TL'dir. Bol şanslar dilerim.

Hakkında Bycreed

Bycreed

145 yorum

 1. Bycreed yeni sezonu açmış bulunmaktadır, takipçilerine duyurulur :)

  Hoşgeldin, bol şanslar.

  • Bycreed

   Teşekkürler admin :) Dün akşam yazacaktım lakin vakit bulamadım keşke yazsaymışım tek başıma yemiş oldum Kocaeli’ni :)

  • Kısmet seninmiş. Adana’ya niyetlenelim bizde :)

  • Bycreed

   Yarın bizim olsun o zaman :) özlemişim buraların kokusunu.

  • Buralar güzel, sezon açıldığında daha güzel olacak. Çim piste hasret kaldık.

  • Bycreed

   Çim piste en çok özlem duyan benimdir sanırım. Geçen seneden belki bilirsiniz ne atlar yakaladığımızı.

 2. Erdal Balci

  Eline ve emeğine sağlık Bycreed
  Adana
  1.ayak : deli imparator
  2.ayak :caglarkan-akanda
  3.ayak :bir önceki kosusunu 1.05 ganyanla koşan bordonaro normalin çok üzerinde koşuyu suratlendirecektir.zira mr.strong un yanında başka şansı yok.
  4.ayak : cooger ve king crown gününde olan kazanır
  5.ayak : altilida koşan at sayisinca atları bu koşuda toplamışlar, ayıp yahu ,birer ikişer diğer ayaklara dagitsaydiniz ya.uzatmayayim hayat nur ve silasu
  6.ayak :büyük burç ve h.çizik le tam bir uyum içinde olan on numara .

  Kupon :1 / 1,3 / 4,6 / 1,3 / 9,14 / 1,4
  Kupon tutarı : 2 TL

 3. Hoşgeldin ,ozlettin kendini.Güle Güle harca.darısı başımıza. Bi de ben dönebilsem artık sahalara iyi olacak. Özledim valla altılı oynamayı.

 4. titrekmanda

  Hoşgeldin Bycreed bol şanslar. Dün moralim epeyce bozulduktan sonra, Kocaeli yüzümüzü güldürdü. Eğrisi doğrusuna denk geldi. Kuponu da paylaşacaktım fakat nasıl yapacağımı bilmiyorum.
  Tekrar herkese bol şans

 5. Bombaci

  SELAMLAR
  Yine zorluk derecesine baktığımızda sanki kolay bir program gibi duruyor ama bunu daha önce burada 2 defa söyledim ikisinde de 2000 liranın üzerine verdi:) o anlamda yüklenip yüklenmeme kararı sizin.
  ………
  Son yarisinda FatihReis in yazdığı mesaj üzerine Adana da boş koşuya bakmıştım 7 li ganyanin ilk ayağında CANLI HEDEF yarış kolluyor geldi gelelcek biliyorum mesafesini buldu tek at demiştim. Oda Kara eserlerin olduğu yarışta 3.80 ganyanla gelmişti. Bu hatırlatmadan sonra…
  ………….
  Benim bir türlü ısınmadığım nadir jokeylerden biridir AYHAN KURSUN teknik anlamda falan tabiki konuşacak değilim. Haddime değil ama sanki nedense hep safkanlarin üzerinde bir ürkek, kendine güvensiz, emanet at biniyor gibi geliyordu bana. Bunu samimi söylüyorum. Bu düşüncem en son CANLI HEDEF yarısını seyrettikten sonra tamamen değişti. Bir jokey bir safkani nasıl çözer ders olarak verilir. Bir jokey nasıl kendine güvenerek at biner adeta öğretti bana. Açıp safkan in son 3-4 yarısını arka arkaya seyredin. Hak vereceksiniz. Ve ben bu şamardan sonra bu firsati kaçırmayacagim. Günün ağır favorilerini devirebilmek için ikramiye icin CANLI HEDEF bir kez daha BANKOM
  …………
  ALTILI ŞABLONUM
  1.ayak: 3 TEK
  2.ayak: 1-7
  3.ayak: 6-5-2-1-4
  4.ayak: hepsi
  5.ayak: hepsi
  6.ayak: 2 TEK
  BOL SANSLAR….

 6. Gerçekten haklısın admin.Çimin tadı farklı. Bu aralar yeni bir iki iş peşindeyim.o yüzden ayrı kaldım. Sadece yorum ve altılı sonucuna bakabiliyorum aksamları. Umarım hafta sonu iyi bir çalışma yapabilirim. Sohbet 10 numara bu arada hep takipteyim. By creed’de geldiğine göre güzel bi kocaeli kuponu da yapılır artık. Haftaya da yine istanbul’dayım.işleri halledersem bi Veliefendi ile dönüş yaparım diyorum. İyigeceler herkese ve bol şanslar.

 7. Adana kuponum, eğer vakit bulup yatirabilirsem: 1/7/6/H/H/H . Arkadaşlar asla tahmin ve öneri değildir. Sadece programa bakıp yazdığım altılıdır. Emek ve çalışma yoktur.

 8. Atakan

  ADANA ŞABLONUM
  1A) 1.2.3.4
  2A) 1
  3A) 6
  4A) 1.2.3.4
  5A) 12.9.4.1.14
  6A) 2.4

  9.60T BOL ŞANSLAR

 9. Erdal Balci

  SON 750 SENELIK ISTATISTIKLERE GÖRE BUGUN ADANADA GELECEK ATLAR

  1.KOŞU : ÜÇ AŞAĞI BEŞ YUKARI HERKESİN TUTTUĞU AT GELİR
  2.KOSU :GENELLİKLE SUPRIZCILERIN TERS KÖŞE OLDUĞU ATLAR GELIR
  3.KOŞU : GENELDE HERKES IN TUTTUĞU ATLAR GELİR. BAZEN DE DANDIK BİR AT
  KAÇAR, ARKASINDAKILER BAKAR.
  4.KOŞU : ÜÇ BEŞ ATSA HEPSINI YAZ KAFAN RAHAT ETSIN,PARAN AZSSA 3 İLE 1
  NOLU ATLARI YAZ
  5.KOŞU : GENELDE KİMSENİN TUTTUĞU ATLAR GELMEZ.SUPRIZCILERIN BAYRAMETTIGI KOSU TURLERINDENDIR.
  6.KOŞU : BAZEN 1.AT BAZEN 2.AT ÇOK NADIR 3.AT GELIR.

  NOT:SON 2000 YILLIK ISTATİSTİKLER ÜZERİNDE CALISIYORUM,ELİNDE BILGI BELGE OLAN ARKADAŞLAR YARDIMCI OLABILIR .😀😀😀

 10. Emegine saglik ustat.muhteşemsiniz,Tşk……..

 11. Hepinize merhaba son ayakta aşk ve gül gelmezse diransah gelir bol sanslar

 12. ERKAN

  Günaydın..Bol şanslar herkese…adanayı bilmem AmA istanbul programı çok karışık geldi bana,bombacı bakabildin mi hiç…

  • Bombaci

   Erkan günaydınlar. İstanbula baktım zor değil. Hemen 2 tekle cikacagiz işin içinden. Sentetiğin tadına doyulmuyor canım. Sentetik benim işim rahat ol :) kafamda bakar bakmaz iki tek oluştu. Adminim sayfayı açsın paylasicam. Şahinnn nnnn bugün mangal partisi var. Hemen 2 pirzola 3.böbrek 5 kanat ayırdım sana :)

  • Bombacı :). Kanayan yarama yine bastın :)). O gün hangi gün bende cok merak edıyorum:).
   Bu arada dün siteye giremedim, şifremi unuttuğum için, yorumlara bu yüzden sessız kaldım:).
   Görün işte hersey mangal için:). Kirliçıktı mı dersiniz, kontra mı , hücüm futbol mu :). Her yol mangala çıkıyor:)

  • Erdal Balci

   Biri mangalmi dedi? Geç kaldınız beyler!!!

  • Erdal Balci

   Bugün oynamamaya karar verdim.nesemiz kaçmasın. Sadece siteden arkadaşları takip edecegim
   Bahçeden Erik

  • Bombaci

   Obaaaa aaaa :)))))

 13. Herkese güzel hafta sonları diliyorum inşallah yazıdığınız gibi gelir.Bu siteyi uzun süredir okuyarak takip ediyorum gerçekten çok başarılı ve çok güzel bir ortam var burda. Benim adana tahminlerim şu şekildedir.

  1.Ayak ( 2-3-1-4 ) , 2.Ayak ( Akanda Bugün Gökhan Kocakaya ile Maidene veda edecektir. Ancak hazırlıklarını cok begendigim 2 numaralı Aloşum ters koşu yapabilir) 3.Ayak ( 6 numaralı Mister Strong Banko tekimdİr. Adana’da bu pistte Good Currye en fazla yaklaşam isimdir bence daha önce geçtigi rakiplerinii tekrar geçecektir ) 4. Ayak ( Hepsi ) 5.Ayak ( 8-7-9-10-12-14-16-1-3-4 ) 6.Ayak ( 2-1 )

  Toplam Tutar : 19.20 tldir.

 14. ERKAN

  He tamam anında ordayım :)

 15. 37kast adana ikinci ayak1nolu at Banko hepimiz bolşans

 16. Hawk

  Hoşgeldin Bycreed umarım şansınla birtikte gelmiş olursun :) Kolay gözüken adana programı için para vereceğini düşündüğüm bir şablon yaptım paylaşmak isterim.Tüm ekibe bol şanslar dilerim.Akşam aksilik olmazsa Veliefendi’de bir tezek kokusu almak istiyorum bayadır gitmedik gözümüzde tütüyor :)

  • Erdal Balci

   Sevgili hawk tabelaya o hakli olarak o kadar at yazmışsınız 14 silasuyu unuttunmu ?

  • Hawk

   Unutmadım hocam dikkat ederseniz 4-Bünyan da yok.Genel olarak bir yarışın süpriz olarak biteceğine karar verdiğimde favori atları mümkün olduğunca yazmamaya çalışıyorum :)

  • Erdal Balci

   Favorisiz kupon yapılmaz SULEYMAN AKDI ☺☺☺

  • Hawk

   Valla hocam yarama parmak bastın favorilerden kaçırdığım kuponları göstersem beni aforoz edersiniz ama işte yok elim gitmiyor bir türlü bazı yerlerde :D

 17. 1.3.4
  1.7.2.4
  6
  1.2
  2.1.4.9.12.14
  2
  Bol şanslar herkese , bundan sonra 8,64 tl dışına cıkmayacam:)). Bu rakamda var bir sey :)

 18. Onbasi

  dünkü 22 tl harcayıp 13 tl kazandıran kuponn da etkisinde kalarak 1 kaç küçük sürpriz ve beklenliyle ilginç bir kupon yaptım

  1. ayk: 1,2,3,4
  2. ayk: 1
  3. ayk: 5,6
  4. ayk: 1,2
  5. ayk: 3,4,9,14,15 burda TUŞKİLİDİ
  6. ayk: 2,4 burada ONNUMARA

  KUPON BEDELİ 9,60 TL DİR

  ALTERNATİF KUPON İSE

  1. AYK: 3 TEK BANKO
  2. AYK: 1,3,6,7,8
  3. AYK: 1,2,5,6
  4. AYK: 1,2,3,4
  5. AYK: 3 TUŞKİLİDİ
  6. AYK: 4 ONNUMARA

  KUPON BEDELİ 4,80 TL DİR HERKESE BOL ŞANSLAR DİLERİM

 19. 1.3
  1.2.3.6.7
  6
  1
  1.2.4.12.15
  2.6
  arkadaş herkese bol şans….

 20. Erdal abi konum atabilir misin :)))). Tutmayın beni , en cok sevdiğim iki şey, mangal ve dalından koparılacak meyve :))

 21. Herkeze güzel ve bol kazançlı hafta sonu dilerim benim tahmininde Adana 1.ayk 3 2.ayk 1 3.ayk 621 4. Ayk 21 5.ayk 1291011 6.ayk 1245 kupon tutarı 7.20 kurs herkeze bol kazançlar

 22. Teşekkür ediyorum Erdal Balcı

 23. Erdal Balci

  📣Arkadaşlar BORDANARO çok iyi kosacakmis .🙈🙉🙊 demeyin.

 24. Erdal Balci

  💣 çaglarkan

 25. Erdal Balci

  LORD OF ISTANBUL: ” Selim le anlaşamadık, Özcan beni ben özcani tanırım ” diye ropartaj vermiş. .kaynak: fısıltı gazetesi

  • BARON44

   bedwulfta adana kartaşla 1.26 var tutarak ahmet çelikle anlaşamadık demiş usta nalkapon gazetesi

  • Erdal Balci

   ☺☺☺
   Teşekkürler baron44

  • Erdal Balci

   BEDWULFA sordum Ahmet le tam gaz gidiyorduk beni bıraktı tekrar gelince biraz naz yaptım dedi.☺

 26. BARON44

  ADANA
  4,3,1,2
  7,1,3,2,4,8,5
  6,1
  2 tek
  4,2,3,12,15,7,10,9,14,11
  2 banko

  BOL ŞANS HERKESE

 27. Erdal Balci

  Bu atlara dikkat
  DELI IMPARATOR
  ÇAGLARKAN
  BORDONARO
  LORD OF ISTANBUL
  SILASU-HAYAT NUR
  ON NUMARA

 28. BARON44

  BUGÜN 999 liralık altılı yapsam bile son ayakta büyük burcun yanına at yazmam bu benim kendi düşüncemdir siz tutrugunuz atlar varsa yazın

  • Erdal Balci

   Geçen koşu herkes ekurilerle yikmisken ben büyük burcu tek atmıştım.
   ON NUMARA bu sefer daha yakın takip yapacakmış, gücü yeterse ki yetecegine inanıyorum iki at kafa rahat

  • BARON44

   oda güzel :)

 29. 1.ayak (5,4,2) (1) (6,5,2,1) (1,3,2,4) (4,2,11,9,12,14) (2) kupon bedeli : 17,28 tl bol şans..

 30. BARON44

  3.ayak yarışın 1300 olması mister strong un aleyhine yine ecel terler döktürecek :)))

 31. Bombaci

  Bol şans herkes

 32. BARON44

  2.AYAKTA AKANDA FAZLA YÜKLENMİŞLER SON YARIŞINI ÇOK KÖTÜYDÜ UZUNCUK FIRTANASI AYNI YARIŞTA 4 BOY GEÇ ÇIKTI BURUNLA YARIŞ KAYBETTİ AKLINIZDA BULUNSUN

  • Erdal Balci

   Akanda kesinlikle gelemez diyemiyorum çünkü birçok koşuda kupon onun üzerine kuruldu. Artık arkadaşların etkilenme olasılığı kalmadığı için yazdım. Inşaallah yanilirim

  • BARON44

   altılı böyle birşey abi kimse tam olarak çözemez :)) herkes kendi tuttuğu atı yazmasa altılı para vermez :)

  • Erdal Balci

   Doğrudur baron44. Ne ilmi var nede bilimi var.sonuçta iki canlı, bir at biri jokey, adam kız arkadaşıyla tartışır kabak bizim başımıza patlar, at in o gün keyfi yoktur kabak bizim başımıza patlar. olayın %90 nı bizim dışımızda cereyan ediyor. Gel %10 kombinasyonu tamam la . 6 bilinmeyenli denklem .ezber işi olsa tamam

  • BARON44

   AYNEN ÜSTAD :)))

 33. Akanda gelir veya gelmez ama mevzu olan gelmesi zor diyen kisiler o zaman cesaretli olsunlarda tahminlerinde belirtmesinler ve kimsenin etki alanina girmesinler.

  • BARON44

   QULP KARDEŞ BURASI AT YARIŞLARINI SEVER KİŞİLERİN HERKESE AÇIK BİR PLATFORM HERKESE AÇIK BİR PLATFORM DİLEYEN FİKRİNİ SÖYLEBİLİR SENDE O FİKRE KATILIRSAN UYARSIN YOK UYMAZSAN KENDİNİ ATINI YAZARSIN HERKES KENDİ TUTUGU ATI YAZSIN AT KOŞAR BAHT KAZANIR

  • BARON44 senin anlamadigin konu akanda zor demissin uzuncuk firtinasi g

  • BARON44

   zor demedim iyi oku çok yüklenmişler at sanki bold pilot demek istedim :))) şeyde olabilir VELECIRAPTOR:)))

  • BARON 44 basit mantik gelmeyecegini dusundugun ata tahmininde yer vermissin niye sonrada burada ahkam kesiyorsun senin fikrini beyan etmek degil ahkam kesmek gelmeyince bak dedim olayi yapmayin bunlari ayip kardes.

  • BARON44

   O AYAĞI KAPATMIŞIM TABİKİ YAZICAGİM GEÇEN HAFTA BARREAYI BANA HİÇ BİR GÜÖ YAZDIRAMAZ DEDİM BURDAKİ BİR ARKADAŞA GELMEDİ,ALTILININ FAVORİDEN GİTMESİ KOMİK OLUR DİYE YAZDIM YA GELİRSE DİYE :))))

  • iste kendinle celisiyorsun ben de sana diyorum ki akandanin son kosusu cok kotuydu diyorsun ve yaziyorsun demekki kotu olmadigini dusunuyorsun gelecegini dusunuyorsun yaziyorsun ya yazmayacaksin ya da son kosusu cok kotu demeyeceksin olay bu bitmistir konu.

  • BARON44

   ne çelişmesi arkadaşim parayı yerdenmi topluyoruz altılıyı oynarken şunu öncelikle kafanda olsun ilk önce parayı kurtaracaksın kaptınmı olayı

  • BARON44

   biz 100 liranin peşinde degiliz 100 binin peşindeyiz..:)))

  • neyse sen inadim inat anlamamakta israr ediyorsun bak bakayim benim yazdigim tahmine 100 liranin mi pesindeyim ama mesele bu da degil sen ahkam kesiyorsun akandaya cok kotu kostu deyip uzuncuk firtinasi kazanir demeye getiriyorsun ve akandayi kuponuna yaziyorsun madem senin idda ettigin gibi 100 liranin pesinde degilsen vallahi yazik yazik parayida sokakta toplamiyorsan oynamayacaksin bu oyunu bu kadar basit cevir kazı yanmasin yapiyorsun neyse kal saglicakla.

  • BARON44

   SENDE KARDEŞ :))

  • Arkadaş Nasıl başarıyoruz, yarış tam başlatacağı sırada her at gelebılme ihtimaline sahip oluyor:)))

  • BARON44

   HER ATIN GELEBİLME İHTİMALİ OLMASA AT SAHİPLERİ YARIŞA SOKARMI CEBİNDEN PARA VERİP :))))

  • Erdal Balci

   Qulp
   Favorisiz kupon yapılmaz. SULEYMAN AKDI
   Niyetimiz birilerini etkilemek değil, sadece herkese açık şu sayfada fikir beyan etmek.ayrıca ben bir an 1.AYAK koşmaya başladı zannettiğim için öyle bir yorum yaptım, saati karıştırdım, yorumu okuyunca anlarsın.
   Empati.: bir an akandanin gelmediğini düşün günün yorumu olur.Akandanin geldiğini düşün ne kaybetmiş oluruz.bardağa dolu tarafından bakmak lazım

 34. O akanda burda da gelmeyecek nerde gelecek, gelmezse bir daha pistede cıkmasın :)yedıği yemin Hakkı’nı artık versin, su yakmıyor bu işletme :)

  • BARON44

   AYNEN BURDA DA GELMEZSE URFA YOLU GÖZÜKÜR ŞAHİN :)

  • Ödül olur ona orası, gün yüzü görmemeli, insan içine çıkmamalı:). Ahırında aç susuz yasayabıleceği kadar yaşasın:). Yanlız ne zalim adamım öyle :))

  • Bombaci

   Yürüüüü be şahinim :)

  • Bombacı pusuda bir kobra bekliyor, :)). Ama bu akanda, anakondalık yapıp bizi zehirlerse kobrayı sahaya süremeyiz.;))))

  • Bombaci

   O kobra espirisini dün çok güldüm zaten :)))

 35. ADANA ALTILIM BOL ŞANSLAR HERKESE.

  1. AYAK. 2.1.4.3./

  2. AYAK. 7.1.3./

  3. AYAK. 2.5.3.6./

  4. AYAK. 1. BANKO TEK.

  5. AYAK. H.

  6. AYAK. 2.5.3./

 36. Erdal Balci

  Mesala ben DELI IMPARATORU tek tutuyorum. HAKKIMDIR.
  DELİ IMPARATOR u ciddi ciddi tek atın demek arkadaşlara HAKSIZLIK VE SAYGISIZLIKTIR.VESSELAM KONUYU KAPATTIM

 37. Offff offff , kobra zor nefes alarak yola çıktı :((. 4 tekle bu yol Nasıl Biter :(

 38. Bombaci

  Şahin kobrayı sal. Bende bişey kalmadı :) bari dostlarin kuponunu takip edelim

 39. Yaralı kobra :)))

  • Bombaci

   Tüm bildiğim totemleri yapicam :) rahat ol

  • Abi ne yaparsan yap ,:))doktor bizim yapacak bir şeyimiz kalmadı dedı, kafa atları ayda bır kez hepsi bır arada gelir ,oda dündü , bitti :)

 40. Bombacı, Biz İstanbul’a bakalım , kum senın işin , çimler çıkmadan önce halledelim şu mangal işini :)

 41. Bombacı , akanda yarış önceki sözlerımden cok etkilenmiş , :))).

 42. Bombacı , ben karatasa hiç sans vermemişim:). Bunun bedelini bana ödettirir :)).

 43. bol şanslar bycred

 44. Arkadas bu at ne yiyiyor böyle, o kadar fark Nasıl kapanır, hemde Karataş a karşı :)))

 45. BARON44

  MİSTER STRONG YILAN GİBİ AT SAHİBİ ŞANSLI ADAMMIŞ :)

 46. BARON44

  ŞAHİN 4 TANE TEKLE ALTILIYI BULURSAN AMMA GÜLERİM :)

 47. Bombaci

  Şahinim olacak merak etme sen

 48. Bombaci

  Şahinim hazırlıklar başladı İstanbulu mahvedeceğiz

 49. Bombaci

  istanbul kork bizden havaya girdim

 50. BARON44

  BOMBACI ORTAM GÜZELMİŞ ORDA GÜZEL BOMBALAR BULUNUR

 51. ERKAN

  Ne varsa istanbulda var…

 52. :))). Admin yakında mangalcılar reklam için teklif yapmaya başlar:))).bu işin fikir babasıyım,:) Yine siteye faydam dokundu. :))Sen bana yine tavır yapmaya devam et , canın saolsun. :).Biz dostlarımızın yanında pazara kadar degil ,mezara kadar yanında oluruz :).

 53. Bombacı, bu ayakta ya Karataş yada yıldırım beni yakacak :(

 54. BARON44

  türkiye dünya et tüketiminde 125 sıradaymış şahin reklam yapsanda bişey çıkmaz :)

 55. slm bombacı bombayı patlat artık yeter bu
  formsuzluk kardeş bol şanslar istanbul a bomba tekler bekliyoruz senden artık göster
  kendini

 56. BARON44

  benim altılı yattı bol şans şahin fredyy coogar kabus gibi çöktü son 200 de

 57. Bu ayaktada 15 veya 11 gelmiyor mu ;). Yok artık derım !!

 58. Bombaci

  Şahin hayırlı olsun kardeşim totemlerim tuttuyor birbir

  • Abi, bu iki ayakta patlarsa çok ayıp olur. Bu kupon tutsun. Parayı direk İstanbul’a basacağız , sende istersen ortak bir kolon yaparız. Şöyle geniş geniş bir kupon :)). 100 tl civarı:))

 59. geldik mayın tarlasına mayınana basmadan
  geçebilcezmi son basamaga imkansız gibi bence çünkü her yer mayın fışkırıyor ama ben
  rahatım hava yoluyla geçiyorum burayı o yüzden çok rahatım herkese bol şanslar

 60. Bumu korktuğunuz ayak , vay arkadas . Normal at geldi :)

 61. Bombacı son ayaktayız , en zor yere geldik … Totemin dozunu arttır lütfennnn:)).

  • Bombaci

   Şahin tahsilat için sıraya gir:)

  • Bir haftada 6 kez. Son ayakta yattım . Acayıp bir sekilde bu ayakta hep yatıyorum, insallah bu kez , seytanın bacağını kırarım :)

 62. Selam arkadaşlar kuponu nasıl paylasiyorsunuz

 63. istanbul iyi vercek galiba arka arkaya üç altılı boyle olmaz bombaları yardırın gelsin

 64. Küçukbir kupon

 65. Kobraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:)))))))))

  • Bombacıııııııııııııııııııııııı , İstanbul parası çıktı rahat rahat kupon yaz. 50 tl verır herhalde .:)))

 66. BARON44

  999 lık kupon yapsamda tek dedim biliyoruzda söylüyoruz :))

 67. Bombacı manevi desteğini hep hissettim, cok tsk ederım. İyiki varsın

 68. BARON44

  helal şahin :))))

 69. Bombaci

  Tebrikler şahin çok sevindim senin adına. :)))

 70. Ayıp ya 50 bile vermedi :)))

 71. Erdal Balci

  Allahım bize da şahin ki gibi kobra kuponlar nasip et .
  Bu arada kobra kupon tarifi yarış literatürüne girmiştir.

 72. İSTANBUL ALTILIM BOL ŞANSLAR HERKESE.

  1. AYAK. 7.2.1.11.3.9.8./

  2. AYAK. 9.7.1.5.2.4.10./

  3. AYAK. 4.9.8.2.5./

  4. AYAK. 2.1./

  5. AYAK. 2. BANKO TEK.

  6. AYAK. 7.14.5.3.6./

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir