Ana Sayfa / Tahminler / 2 NİSAN 2016 CUMARTESİ ADANA ALTILI TAHMİNLERİ ( BY CREED )
adana altili tahminleri bycreed

2 NİSAN 2016 CUMARTESİ ADANA ALTILI TAHMİNLERİ ( BY CREED )

1- Ayak Son startında beklenenden erken pres yiyen o yarışında önde ki temposunu çokta iyi ayarlayamayan bugün stilinde rakibinin bulunmadığını gözlemlediğim (4) GALLOP TO WEST beyaz bayrak ayna yarışı yapabilir favorim. Safkana öncelikli rakip bu mesafelerde iyi yarışlar çıkartan son yarışında yarışa yarışın hiçbir yerinde adapte olamayan (2) KOZBEYİ'nin bugün farklı koşmasını bekliyorum. Hep tırnağının ucunda koşan kazanacağı zamanlar burun, boyun kazanan aslında grubun en formda ismi olan (1) DELİ İMPARATOR sürekli geçmiş olduğu rakiplerini aynı orantıda geçebilir. Son olarak ise son yarışında ilginç bir derece çıkartan koşunun gidişatıyla alakalı olduğunu düşündüğüm ama düşündüğüm gibi de olmayabilir de safkan form yükseltmiş dersem (3) CANLI HEDEF kesin olarak yazılmalı derim.

2. Ayak Çok ilginç bir sprinte sahip olan, aslında grupta ki safkanların geleceğinin pek fazla ileride gözükmeyeceğini gözlemlediğim koşuda (1) AKANDA son yarışında kısa mesafeden etkilendi diyebilirim. Bugün sevdiği uzayan mesafede sprint koridorunu tecrübeli jokeyi ayarlayabilirse rahat kazanır. Lakin safkanda belli başlı kazanamama olasılığı yüksek olduğundan son yarışında oldukça dikkat çeken (7) UZUNCUKFIRTINASI ve mesafede ki tek yarışını çok iyi bulduğum (3) ÇAĞLARKAN'a şans vereceğim.

3. Ayak Koşuya baktığım zaman gerçekten olası o kadar kolay bir koşu ki zevkli bir mücadele verecek gibi gözükmüyor. Grupta MISTER STRONG hariç diğer bütün safkanlar önde tempo kurmayı seven, yarışı süratlendirmeye odaklanan tarzda koşuyorlar. Bu denli kısa mesafede oluşacak olan sürat koşusunda sabırlı bekleme yapmasına bile gerek duymadığım (6) MISTER STRONG sonlarda  bu formuyla böylesine bir jokey uyumuyla grubu rahat toplar BANKOMDUR.

4. Ayak Aslına bakarsanız klasik olarak BEDWULF kaçacak, LORD OF ISTANBUL ve KING CROWN bu safkanı izleyecekler. Daha sonra bu tarz koşularda her yarışının üzerine bir yenisini daha ekleyen COOGER sonlarda grubu toplayabilecek mi ? Açıkcası safkanı çok önde görsem de grupta ki 4 safkan da ne yapacak ne edecek çok belli değil. Lakin benim net favorim KING CROWN olacak ama koşuda ki kazananı tam olarak kestirmek zor. Yüksek ihtimal yarın burası AGF'de COOGER ve BEDWULF oynanacak. Lakin diğer 2 safkanın da kazanma şansını çok gördüğümden HEPSİ diyeceğim.

5. Ayak Günün gerçekten anlam olarak söylersem formsuz safkanların koşusunda hangi safkanın çıkıp kazanacağını kestirmek inanın imkansız gibi bir şey. Sürpriz bir sonuç beklediğim mücadele de ön planda 4 isim önereceğim lakin geri planda çok fazla safkana şans vereceğim sıralama ölçüsünde değerlendiriniz. Son startında mükemmel bir yarış çıkartan o gün mesafenin sonlarında yarışın haklı favorisi BÜNYAN'a teslim olan bugün kısalan mesafede daha dinç olmasını beklediğim (1) ŞAHENŞAH favorim. Safkana ilk rakip süratli gidecek olan koşuda bu tarz koşularda hep başarılı olmuş sprinter safkan (2) ÇAKIRCELEP, yine bu mesafede iyi yer tutmuş olan (14) SILASU ve sürpriz beklediğim (3) TUŞ KİLİDİ ön planda vereceğim. Sonrasında ise : (4) BÜNYAN, (8) DELALKIZ, (12) UZUNYARİM, (9) HAYAT NUR, (7) BEYAZ ÖRTÜ, (10) KALENDER KIZ, (11) KIŞ GÜLÜ, (17) ZEMZEMKIZI, (15) CERES ve (12) UZUNYARİM yazacağım.

6. Ayak Yarış hayatına mükemmel giriş yapan lakin sonrasında sert grupta afallayan bugün yine her zaman geçtiği rakipleriyle start alacak olan (2) BÜYÜK BURÇ net favori olmayı hak ediyor. Ben bu safkana tek rakip gördüm o da uzun mesafede tabela dahi yapamayan lakin bu tarz mesafelerde çok iyi yarışlar çıkartan (1) AŞK VE GÜL bu 2 safkanı günün kapanış ayağı için yeterli buldum.

ALTILI ŞABLONUM :

1. Ayak : 4,2,1,3

2. Ayak : 1,7,3

3. Ayak : 6 TEK

4. Ayak : HEPSİ

5. Ayak : 1,2,14,3,4,8,12,9,7,10,11,17,15,12

6. Ayak : 2,1

ŞABLON TUTARI : 80,64 TL'dir. Bol şanslar dilerim.

145
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
1000
admin
Yönetici

Bycreed yeni sezonu açmış bulunmaktadır, takipçilerine duyurulur 🙂

Hoşgeldin, bol şanslar.

Mavi Tik
Üye
Mavi Tik

Eline ve emeğine sağlık Bycreed
Adana
1.ayak : deli imparator
2.ayak :caglarkan-akanda
3.ayak :bir önceki kosusunu 1.05 ganyanla koşan bordonaro normalin çok üzerinde koşuyu suratlendirecektir.zira mr.strong un yanında başka şansı yok.
4.ayak : cooger ve king crown gününde olan kazanır
5.ayak : altilida koşan at sayisinca atları bu koşuda toplamışlar, ayıp yahu ,birer ikişer diğer ayaklara dagitsaydiniz ya.uzatmayayim hayat nur ve silasu
6.ayak :büyük burç ve h.çizik le tam bir uyum içinde olan on numara .

Kupon :1 / 1,3 / 4,6 / 1,3 / 9,14 / 1,4
Kupon tutarı : 2 TL

George Thomas
Ziyaretçi
George Thomas

Hoşgeldin ,ozlettin kendini.Güle Güle harca.darısı başımıza. Bi de ben dönebilsem artık sahalara iyi olacak. Özledim valla altılı oynamayı.

titrekmanda
Üye
titrekmanda

Hoşgeldin Bycreed bol şanslar. Dün moralim epeyce bozulduktan sonra, Kocaeli yüzümüzü güldürdü. Eğrisi doğrusuna denk geldi. Kuponu da paylaşacaktım fakat nasıl yapacağımı bilmiyorum.
Tekrar herkese bol şans

sahin
Üye
sahin

Oh be :)).

Bombaci
Üye

SELAMLAR
Yine zorluk derecesine baktığımızda sanki kolay bir program gibi duruyor ama bunu daha önce burada 2 defa söyledim ikisinde de 2000 liranın üzerine verdi:) o anlamda yüklenip yüklenmeme kararı sizin.
………
Son yarisinda FatihReis in yazdığı mesaj üzerine Adana da boş koşuya bakmıştım 7 li ganyanin ilk ayağında CANLI HEDEF yarış kolluyor geldi gelelcek biliyorum mesafesini buldu tek at demiştim. Oda Kara eserlerin olduğu yarışta 3.80 ganyanla gelmişti. Bu hatırlatmadan sonra…
………….
Benim bir türlü ısınmadığım nadir jokeylerden biridir AYHAN KURSUN teknik anlamda falan tabiki konuşacak değilim. Haddime değil ama sanki nedense hep safkanlarin üzerinde bir ürkek, kendine güvensiz, emanet at biniyor gibi geliyordu bana. Bunu samimi söylüyorum. Bu düşüncem en son CANLI HEDEF yarısını seyrettikten sonra tamamen değişti. Bir jokey bir safkani nasıl çözer ders olarak verilir. Bir jokey nasıl kendine güvenerek at biner adeta öğretti bana. Açıp safkan in son 3-4 yarısını arka arkaya seyredin. Hak vereceksiniz. Ve ben bu şamardan sonra bu firsati kaçırmayacagim. Günün ağır favorilerini devirebilmek için ikramiye icin CANLI HEDEF bir kez daha BANKOM
…………
ALTILI ŞABLONUM
1.ayak: 3 TEK
2.ayak: 1-7
3.ayak: 6-5-2-1-4
4.ayak: hepsi
5.ayak: hepsi
6.ayak: 2 TEK
BOL SANSLAR….

George Thomas
Ziyaretçi
George Thomas

Gerçekten haklısın admin.Çimin tadı farklı. Bu aralar yeni bir iki iş peşindeyim.o yüzden ayrı kaldım. Sadece yorum ve altılı sonucuna bakabiliyorum aksamları. Umarım hafta sonu iyi bir çalışma yapabilirim. Sohbet 10 numara bu arada hep takipteyim. By creed’de geldiğine göre güzel bi kocaeli kuponu da yapılır artık. Haftaya da yine istanbul’dayım.işleri halledersem bi Veliefendi ile dönüş yaparım diyorum. İyigeceler herkese ve bol şanslar.

admin
Yönetici

İyi geceler, bol şanslar

George Thomas
Ziyaretçi
George Thomas

Adana kuponum, eğer vakit bulup yatirabilirsem: 1/7/6/H/H/H . Arkadaşlar asla tahmin ve öneri değildir. Sadece programa bakıp yazdığım altılıdır. Emek ve çalışma yoktur.

Atakan
Üye
Atakan

ADANA ŞABLONUM
1A) 1.2.3.4
2A) 1
3A) 6
4A) 1.2.3.4
5A) 12.9.4.1.14
6A) 2.4

9.60T BOL ŞANSLAR

Mavi Tik
Üye
Mavi Tik

SON 750 SENELIK ISTATISTIKLERE GÖRE BUGUN ADANADA GELECEK ATLAR

1.KOŞU : ÜÇ AŞAĞI BEŞ YUKARI HERKESİN TUTTUĞU AT GELİR
2.KOSU :GENELLİKLE SUPRIZCILERIN TERS KÖŞE OLDUĞU ATLAR GELIR
3.KOŞU : GENELDE HERKES IN TUTTUĞU ATLAR GELİR. BAZEN DE DANDIK BİR AT
KAÇAR, ARKASINDAKILER BAKAR.
4.KOŞU : ÜÇ BEŞ ATSA HEPSINI YAZ KAFAN RAHAT ETSIN,PARAN AZSSA 3 İLE 1
NOLU ATLARI YAZ
5.KOŞU : GENELDE KİMSENİN TUTTUĞU ATLAR GELMEZ.SUPRIZCILERIN BAYRAMETTIGI KOSU TURLERINDENDIR.
6.KOŞU : BAZEN 1.AT BAZEN 2.AT ÇOK NADIR 3.AT GELIR.

NOT:SON 2000 YILLIK ISTATİSTİKLER ÜZERİNDE CALISIYORUM,ELİNDE BILGI BELGE OLAN ARKADAŞLAR YARDIMCI OLABILIR .😀😀😀

sahin
Üye
sahin
casper
Ziyaretçi
casper

Emegine saglik ustat.muhteşemsiniz,Tşk……..

dinyep
Ziyaretçi
dinyep

Hepinize merhaba son ayakta aşk ve gül gelmezse diransah gelir bol sanslar

ERKAN
Üye
ERKAN

Günaydın..Bol şanslar herkese…adanayı bilmem AmA istanbul programı çok karışık geldi bana,bombacı bakabildin mi hiç…

Bombaci
Üye

Erkan günaydınlar. İstanbula baktım zor değil. Hemen 2 tekle cikacagiz işin içinden. Sentetiğin tadına doyulmuyor canım. Sentetik benim işim rahat ol 🙂 kafamda bakar bakmaz iki tek oluştu. Adminim sayfayı açsın paylasicam. Şahinnn nnnn bugün mangal partisi var. Hemen 2 pirzola 3.böbrek 5 kanat ayırdım sana 🙂

sahin
Üye
sahin

Bombacı :). Kanayan yarama yine bastın :)). O gün hangi gün bende cok merak edıyorum:).
Bu arada dün siteye giremedim, şifremi unuttuğum için, yorumlara bu yüzden sessız kaldım:).
Görün işte hersey mangal için:). Kirliçıktı mı dersiniz, kontra mı , hücüm futbol mu :). Her yol mangala çıkıyor:)

Mavi Tik
Üye
Mavi Tik

Biri mangalmi dedi? Geç kaldınız beyler!!!

Mavi Tik
Üye
Mavi Tik

Bugün oynamamaya karar verdim.nesemiz kaçmasın. Sadece siteden arkadaşları takip edecegim
Bahçeden Erik

Bombaci
Üye

Obaaaa aaaa :)))))

VeNCeReMoS
Ziyaretçi
VeNCeReMoS

Herkese güzel hafta sonları diliyorum inşallah yazıdığınız gibi gelir.Bu siteyi uzun süredir okuyarak takip ediyorum gerçekten çok başarılı ve çok güzel bir ortam var burda. Benim adana tahminlerim şu şekildedir.

1.Ayak ( 2-3-1-4 ) , 2.Ayak ( Akanda Bugün Gökhan Kocakaya ile Maidene veda edecektir. Ancak hazırlıklarını cok begendigim 2 numaralı Aloşum ters koşu yapabilir) 3.Ayak ( 6 numaralı Mister Strong Banko tekimdİr. Adana’da bu pistte Good Currye en fazla yaklaşam isimdir bence daha önce geçtigi rakiplerinii tekrar geçecektir ) 4. Ayak ( Hepsi ) 5.Ayak ( 8-7-9-10-12-14-16-1-3-4 ) 6.Ayak ( 2-1 )

Toplam Tutar : 19.20 tldir.

ERKAN
Üye
ERKAN

He tamam anında ordayım 🙂

Güneysu
Ziyaretçi
Güneysu

37kast adana ikinci ayak1nolu at Banko hepimiz bolşans

Hawk
Üye

Hoşgeldin Bycreed umarım şansınla birtikte gelmiş olursun 🙂 Kolay gözüken adana programı için para vereceğini düşündüğüm bir şablon yaptım paylaşmak isterim.Tüm ekibe bol şanslar dilerim.Akşam aksilik olmazsa Veliefendi’de bir tezek kokusu almak istiyorum bayadır gitmedik gözümüzde tütüyor 🙂

Mavi Tik
Üye
Mavi Tik

Sevgili hawk tabelaya o hakli olarak o kadar at yazmışsınız 14 silasuyu unuttunmu ?

Hawk
Üye

Unutmadım hocam dikkat ederseniz 4-Bünyan da yok.Genel olarak bir yarışın süpriz olarak biteceğine karar verdiğimde favori atları mümkün olduğunca yazmamaya çalışıyorum 🙂

Mavi Tik
Üye
Mavi Tik

Favorisiz kupon yapılmaz SULEYMAN AKDI ☺☺☺

Hawk
Üye

Valla hocam yarama parmak bastın favorilerden kaçırdığım kuponları göstersem beni aforoz edersiniz ama işte yok elim gitmiyor bir türlü bazı yerlerde 😀

sahin
Üye
sahin

1.3.4
1.7.2.4
6
1.2
2.1.4.9.12.14
2
Bol şanslar herkese , bundan sonra 8,64 tl dışına cıkmayacam:)). Bu rakamda var bir sey 🙂

Onbasi
Üye
Onbasi

dünkü 22 tl harcayıp 13 tl kazandıran kuponn da etkisinde kalarak 1 kaç küçük sürpriz ve beklenliyle ilginç bir kupon yaptım

1. ayk: 1,2,3,4
2. ayk: 1
3. ayk: 5,6
4. ayk: 1,2
5. ayk: 3,4,9,14,15 burda TUŞKİLİDİ
6. ayk: 2,4 burada ONNUMARA

KUPON BEDELİ 9,60 TL DİR

ALTERNATİF KUPON İSE

1. AYK: 3 TEK BANKO
2. AYK: 1,3,6,7,8
3. AYK: 1,2,5,6
4. AYK: 1,2,3,4
5. AYK: 3 TUŞKİLİDİ
6. AYK: 4 ONNUMARA

KUPON BEDELİ 4,80 TL DİR HERKESE BOL ŞANSLAR DİLERİM

zyxel
Üye
zyxel

1.3
1.2.3.6.7
6
1
1.2.4.12.15
2.6
arkadaş herkese bol şans….

sahin
Üye
sahin

Erdal abi konum atabilir misin :)))). Tutmayın beni , en cok sevdiğim iki şey, mangal ve dalından koparılacak meyve :))

Mavi Tik
Üye
Mavi Tik

Googgle eart tan asagibayindir köyü nizip gaziantep firatin uzerindeki ev

Alicii
Ziyaretçi
Alicii

Herkeze güzel ve bol kazançlı hafta sonu dilerim benim tahmininde Adana 1.ayk 3 2.ayk 1 3.ayk 621 4. Ayk 21 5.ayk 1291011 6.ayk 1245 kupon tutarı 7.20 kurs herkeze bol kazançlar

Mavi Tik
Üye
Mavi Tik

Alicii hos geldin . ilk ☕ benden.
Caylaaar admin den

Alici
Ziyaretçi
Alici

Teşekkür ediyorum Erdal Balcı

Mavi Tik
Üye
Mavi Tik

📣Arkadaşlar BORDANARO çok iyi kosacakmis .🙈🙉🙊 demeyin.

sahin
Üye
sahin

Abi , koşacak mı koşmayacak mı ? Anlamadım

sahin
Üye
sahin

O zaman bizim kolon yattı :(.boşuna izlemeyeyim .

Mavi Tik
Üye
Mavi Tik

Kosacakmis

Mavi Tik
Üye
Mavi Tik

💣 çaglarkan

Mavi Tik
Üye
Mavi Tik

LORD OF ISTANBUL: ” Selim le anlaşamadık, Özcan beni ben özcani tanırım ” diye ropartaj vermiş. .kaynak: fısıltı gazetesi

BARON44
Üye
BARON44

bedwulfta adana kartaşla 1.26 var tutarak ahmet çelikle anlaşamadık demiş usta nalkapon gazetesi

Mavi Tik
Üye
Mavi Tik

☺☺☺
Teşekkürler baron44

Mavi Tik
Üye
Mavi Tik

BEDWULFA sordum Ahmet le tam gaz gidiyorduk beni bıraktı tekrar gelince biraz naz yaptım dedi.☺

BARON44
Üye
BARON44

ADANA
4,3,1,2
7,1,3,2,4,8,5
6,1
2 tek
4,2,3,12,15,7,10,9,14,11
2 banko

BOL ŞANS HERKESE

Mavi Tik
Üye
Mavi Tik

Bu atlara dikkat
DELI IMPARATOR
ÇAGLARKAN
BORDONARO
LORD OF ISTANBUL
SILASU-HAYAT NUR
ON NUMARA

BARON44
Üye
BARON44

BUGÜN 999 liralık altılı yapsam bile son ayakta büyük burcun yanına at yazmam bu benim kendi düşüncemdir siz tutrugunuz atlar varsa yazın

Mavi Tik
Üye
Mavi Tik

Geçen koşu herkes ekurilerle yikmisken ben büyük burcu tek atmıştım.
ON NUMARA bu sefer daha yakın takip yapacakmış, gücü yeterse ki yetecegine inanıyorum iki at kafa rahat

BARON44
Üye
BARON44

oda güzel 🙂

QULP
Üye
QULP

1.ayak (5,4,2) (1) (6,5,2,1) (1,3,2,4) (4,2,11,9,12,14) (2) kupon bedeli : 17,28 tl bol şans..

BARON44
Üye
BARON44

3.ayak yarışın 1300 olması mister strong un aleyhine yine ecel terler döktürecek :)))

Bombaci
Üye

Bol şans herkes

BARON44
Üye
BARON44

gişeye yanaş bombacı güzel altılı :))

Bombaci
Üye

İnşallah :)))

BARON44
Üye
BARON44

night safari maidende çıktı o gelirse tevzinin tamamını alırsın heralde 🙂

BARON44
Üye
BARON44

2.AYAKTA AKANDA FAZLA YÜKLENMİŞLER SON YARIŞINI ÇOK KÖTÜYDÜ UZUNCUK FIRTANASI AYNI YARIŞTA 4 BOY GEÇ ÇIKTI BURUNLA YARIŞ KAYBETTİ AKLINIZDA BULUNSUN

Mavi Tik
Üye
Mavi Tik

Akanda kesinlikle gelemez diyemiyorum çünkü birçok koşuda kupon onun üzerine kuruldu. Artık arkadaşların etkilenme olasılığı kalmadığı için yazdım. Inşaallah yanilirim

BARON44
Üye
BARON44

altılı böyle birşey abi kimse tam olarak çözemez :)) herkes kendi tuttuğu atı yazmasa altılı para vermez 🙂

Mavi Tik
Üye
Mavi Tik

Doğrudur baron44. Ne ilmi var nede bilimi var.sonuçta iki canlı, bir at biri jokey, adam kız arkadaşıyla tartışır kabak bizim başımıza patlar, at in o gün keyfi yoktur kabak bizim başımıza patlar. olayın %90 nı bizim dışımızda cereyan ediyor. Gel %10 kombinasyonu tamam la . 6 bilinmeyenli denklem .ezber işi olsa tamam

BARON44
Üye
BARON44

AYNEN ÜSTAD :)))

QULP
Üye
QULP

Akanda gelir veya gelmez ama mevzu olan gelmesi zor diyen kisiler o zaman cesaretli olsunlarda tahminlerinde belirtmesinler ve kimsenin etki alanina girmesinler.

BARON44
Üye
BARON44

QULP KARDEŞ BURASI AT YARIŞLARINI SEVER KİŞİLERİN HERKESE AÇIK BİR PLATFORM HERKESE AÇIK BİR PLATFORM DİLEYEN FİKRİNİ SÖYLEBİLİR SENDE O FİKRE KATILIRSAN UYARSIN YOK UYMAZSAN KENDİNİ ATINI YAZARSIN HERKES KENDİ TUTUGU ATI YAZSIN AT KOŞAR BAHT KAZANIR

QULP
Üye
QULP

BARON44 senin anlamadigin konu akanda zor demissin uzuncuk firtinasi g

BARON44
Üye
BARON44

zor demedim iyi oku çok yüklenmişler at sanki bold pilot demek istedim :))) şeyde olabilir VELECIRAPTOR:)))

QULP
Üye
QULP

BARON 44 basit mantik gelmeyecegini dusundugun ata tahmininde yer vermissin niye sonrada burada ahkam kesiyorsun senin fikrini beyan etmek degil ahkam kesmek gelmeyince bak dedim olayi yapmayin bunlari ayip kardes.

BARON44
Üye
BARON44

O AYAĞI KAPATMIŞIM TABİKİ YAZICAGİM GEÇEN HAFTA BARREAYI BANA HİÇ BİR GÜÖ YAZDIRAMAZ DEDİM BURDAKİ BİR ARKADAŞA GELMEDİ,ALTILININ FAVORİDEN GİTMESİ KOMİK OLUR DİYE YAZDIM YA GELİRSE DİYE :))))

QULP
Üye
QULP

iste kendinle celisiyorsun ben de sana diyorum ki akandanin son kosusu cok kotuydu diyorsun ve yaziyorsun demekki kotu olmadigini dusunuyorsun gelecegini dusunuyorsun yaziyorsun ya yazmayacaksin ya da son kosusu cok kotu demeyeceksin olay bu bitmistir konu.

BARON44
Üye
BARON44

ne çelişmesi arkadaşim parayı yerdenmi topluyoruz altılıyı oynarken şunu öncelikle kafanda olsun ilk önce parayı kurtaracaksın kaptınmı olayı

BARON44
Üye
BARON44

biz 100 liranin peşinde degiliz 100 binin peşindeyiz..:)))

QULP
Üye
QULP

neyse sen inadim inat anlamamakta israr ediyorsun bak bakayim benim yazdigim tahmine 100 liranin mi pesindeyim ama mesele bu da degil sen ahkam kesiyorsun akandaya cok kotu kostu deyip uzuncuk firtinasi kazanir demeye getiriyorsun ve akandayi kuponuna yaziyorsun madem senin idda ettigin gibi 100 liranin pesinde degilsen vallahi yazik yazik parayida sokakta toplamiyorsan oynamayacaksin bu oyunu bu kadar basit cevir kazı yanmasin yapiyorsun neyse kal saglicakla.

BARON44
Üye
BARON44

SENDE KARDEŞ :))

sahin
Üye
sahin

Arkadaş Nasıl başarıyoruz, yarış tam başlatacağı sırada her at gelebılme ihtimaline sahip oluyor:)))

BARON44
Üye
BARON44

HER ATIN GELEBİLME İHTİMALİ OLMASA AT SAHİPLERİ YARIŞA SOKARMI CEBİNDEN PARA VERİP :))))

Mavi Tik
Üye
Mavi Tik

Qulp
Favorisiz kupon yapılmaz. SULEYMAN AKDI
Niyetimiz birilerini etkilemek değil, sadece herkese açık şu sayfada fikir beyan etmek.ayrıca ben bir an 1.AYAK koşmaya başladı zannettiğim için öyle bir yorum yaptım, saati karıştırdım, yorumu okuyunca anlarsın.
Empati.: bir an akandanin gelmediğini düşün günün yorumu olur.Akandanin geldiğini düşün ne kaybetmiş oluruz.bardağa dolu tarafından bakmak lazım

sahin
Üye
sahin

O akanda burda da gelmeyecek nerde gelecek, gelmezse bir daha pistede cıkmasın :)yedıği yemin Hakkı’nı artık versin, su yakmıyor bu işletme 🙂

BARON44
Üye
BARON44

AYNEN BURDA DA GELMEZSE URFA YOLU GÖZÜKÜR ŞAHİN 🙂

sahin
Üye
sahin

Ödül olur ona orası, gün yüzü görmemeli, insan içine çıkmamalı:). Ahırında aç susuz yasayabıleceği kadar yaşasın:). Yanlız ne zalim adamım öyle :))

Bombaci
Üye

Yürüüüü be şahinim 🙂

sahin
Üye
sahin

Bombacı pusuda bir kobra bekliyor, :)). Ama bu akanda, anakondalık yapıp bizi zehirlerse kobrayı sahaya süremeyiz.;))))

Bombaci
Üye

O kobra espirisini dün çok güldüm zaten :)))

SİHİRBAZ
Ziyaretçi
SİHİRBAZ

ADANA ALTILIM BOL ŞANSLAR HERKESE.

1. AYAK. 2.1.4.3./

2. AYAK. 7.1.3./

3. AYAK. 2.5.3.6./

4. AYAK. 1. BANKO TEK.

5. AYAK. H.

6. AYAK. 2.5.3./

BARON44
Üye
BARON44

BÜYÜK ALTİLİ YATİRAMAYİZ BUNU

Mavi Tik
Üye
Mavi Tik

Mesala ben DELI IMPARATORU tek tutuyorum. HAKKIMDIR.
DELİ IMPARATOR u ciddi ciddi tek atın demek arkadaşlara HAKSIZLIK VE SAYGISIZLIKTIR.VESSELAM KONUYU KAPATTIM

sahin
Üye
sahin

Offff offff , kobra zor nefes alarak yola çıktı :((. 4 tekle bu yol Nasıl Biter 🙁

Bombaci
Üye

Şahin kobrayı sal. Bende bişey kalmadı 🙂 bari dostlarin kuponunu takip edelim

sahin
Üye
sahin

Yaralı kobra :)))

Bombaci
Üye

Tüm bildiğim totemleri yapicam 🙂 rahat ol

sahin
Üye
sahin

Abi ne yaparsan yap ,:))doktor bizim yapacak bir şeyimiz kalmadı dedı, kafa atları ayda bır kez hepsi bır arada gelir ,oda dündü , bitti 🙂

sahin
Üye
sahin

Bombacı, Biz İstanbul’a bakalım , kum senın işin , çimler çıkmadan önce halledelim şu mangal işini 🙂

sahin
Üye
sahin

Bombacı , akanda yarış önceki sözlerımden cok etkilenmiş , :))).

Bombaci
Üye

😂😂😂

sahin
Üye
sahin

Bombacı , ben karatasa hiç sans vermemişim:). Bunun bedelini bana ödettirir :)).

SİHİRBAZ
Ziyaretçi
SİHİRBAZ

bol şanslar bycred

sahin
Üye
sahin

Arkadas bu at ne yiyiyor böyle, o kadar fark Nasıl kapanır, hemde Karataş a karşı :)))

BARON44
Üye
BARON44

MİSTER STRONG YILAN GİBİ AT SAHİBİ ŞANSLI ADAMMIŞ 🙂

BARON44
Üye
BARON44

ŞAHİN 4 TANE TEKLE ALTILIYI BULURSAN AMMA GÜLERİM 🙂

sahin
Üye
sahin

Güldürmez bu tjk seni :)).

Bombaci
Üye

Şahinim olacak merak etme sen

Bombaci
Üye

Şahinim hazırlıklar başladı İstanbulu mahvedeceğiz

Bombaci
Üye

istanbul kork bizden havaya girdim

BARON44
Üye
BARON44

BOMBACI ORTAM GÜZELMİŞ ORDA GÜZEL BOMBALAR BULUNUR

ERKAN
Üye
ERKAN

Ne varsa istanbulda var…

sahin
Üye
sahin

:))). Admin yakında mangalcılar reklam için teklif yapmaya başlar:))).bu işin fikir babasıyım,:) Yine siteye faydam dokundu. :))Sen bana yine tavır yapmaya devam et , canın saolsun. :).Biz dostlarımızın yanında pazara kadar degil ,mezara kadar yanında oluruz :).

sahin
Üye
sahin

Bombacı, bu ayakta ya Karataş yada yıldırım beni yakacak 🙁

BARON44
Üye
BARON44

türkiye dünya et tüketiminde 125 sıradaymış şahin reklam yapsanda bişey çıkmaz 🙂

sahin
Üye
sahin

Onu da halledecem,:)))

SİHİRBAZ
Ziyaretçi
SİHİRBAZ

slm bombacı bombayı patlat artık yeter bu
formsuzluk kardeş bol şanslar istanbul a bomba tekler bekliyoruz senden artık göster
kendini

BARON44
Üye
BARON44

benim altılı yattı bol şans şahin fredyy coogar kabus gibi çöktü son 200 de

sahin
Üye
sahin

TSK ederim baron ,

sahin
Üye
sahin

Bu ayaktada 15 veya 11 gelmiyor mu ;). Yok artık derım !!

BARON44
Üye
BARON44

bu yarış karakolda biter şahin

Bombaci
Üye

Şahin hayırlı olsun kardeşim totemlerim tuttuyor birbir

sahin
Üye
sahin

Abi, bu iki ayakta patlarsa çok ayıp olur. Bu kupon tutsun. Parayı direk İstanbul’a basacağız , sende istersen ortak bir kolon yaparız. Şöyle geniş geniş bir kupon :)). 100 tl civarı:))

SİHİRBAZ
Ziyaretçi
SİHİRBAZ

geldik mayın tarlasına mayınana basmadan
geçebilcezmi son basamaga imkansız gibi bence çünkü her yer mayın fışkırıyor ama ben
rahatım hava yoluyla geçiyorum burayı o yüzden çok rahatım herkese bol şanslar

sahin
Üye
sahin

Bumu korktuğunuz ayak , vay arkadas . Normal at geldi 🙂

sahin
Üye
sahin

Bombacı son ayaktayız , en zor yere geldik … Totemin dozunu arttır lütfennnn:)).

Bombaci
Üye

Şahin tahsilat için sıraya gir:)

sahin
Üye
sahin

Bir haftada 6 kez. Son ayakta yattım . Acayıp bir sekilde bu ayakta hep yatıyorum, insallah bu kez , seytanın bacağını kırarım 🙂

scarface34
Üye
scarface34

Selam arkadaşlar kuponu nasıl paylasiyorsunuz

kofir kartar
Üye
kofir kartar

istanbul iyi vercek galiba arka arkaya üç altılı boyle olmaz bombaları yardırın gelsin

scarface34
Üye
scarface34

Küçukbir kupon

sahin
Üye
sahin

Kobraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:)))))))))

sahin
Üye
sahin

Bombacıııııııııııııııııııııııı , İstanbul parası çıktı rahat rahat kupon yaz. 50 tl verır herhalde .:)))

BARON44
Üye
BARON44

999 lık kupon yapsamda tek dedim biliyoruzda söylüyoruz :))

sahin
Üye
sahin

Bombacı manevi desteğini hep hissettim, cok tsk ederım. İyiki varsın

BARON44
Üye
BARON44

helal şahin :))))

sahin
Üye
sahin

Baron gülümseyen resmini burda görmek istiyorum:))). Kırma beni ;).4 tekle bildık ya şaka gibi .

BARON44
Üye
BARON44

ben yakışıklıyım bi ara koyarız

sahin
Üye
sahin

Tamam 🙂

BARON44
Üye
BARON44

:))))))

Bombaci
Üye

Tebrikler şahin çok sevindim senin adına. :)))

sahin
Üye
sahin

Ayıp ya 50 bile vermedi :)))

Mavi Tik
Üye
Mavi Tik

Şahin tjk son koşuda 2 numarayı diskalifiye etmiş

Mavi Tik
Üye
Mavi Tik

Tebrikler şahin 👏👏👏👏

Mavi Tik
Üye
Mavi Tik

Allahım bize da şahin ki gibi kobra kuponlar nasip et .
Bu arada kobra kupon tarifi yarış literatürüne girmiştir.

SİHİRBAZ
Ziyaretçi
SİHİRBAZ

İSTANBUL ALTILIM BOL ŞANSLAR HERKESE.

1. AYAK. 7.2.1.11.3.9.8./

2. AYAK. 9.7.1.5.2.4.10./

3. AYAK. 4.9.8.2.5./

4. AYAK. 2.1./

5. AYAK. 2. BANKO TEK.

6. AYAK. 7.14.5.3.6./

Yazar: Bycreed

Bycreed