2 Mayıs İstanbul Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Altılı ganyanın ilk ayağını olşuşturan koşuda 4-AŞIRIM BEY koşunun favorisi.Muhtemel ağır favori çıkacağı koşuda bu mesafede fazla güvenilmemesi gerektiğini düşünüyorum.Sıralamam şablonda.

2.AYAK : Pegiri olarak çime yatkın görünsede son koşusundaki aksiyonlarıyla kum aradığını sezdiğim 9-SÜMERHAN müthiş galobuyla favorim.5-İLKERHAN, 6-JEHANGIR, 8-OTOFROCK şans verdiğim diğer safkanlar.

3.AYAK : Potansiyeli yüksek görünen 6-PRINCE OF KRAKOW etkili binicisiyle ilk şanslı isim. 5-AVILES, 2-REBELLION, 1-CANIS MAJORIS şans verdiğim diğer safkanlar.

4.AYAK : Yamaklara ait şartlı-3 mücadele orjin olarak yüksek potansiyele sahip 7-TEKSAS yarış hayatının ilk startının ardından bir süre geri alınmıştı.Muhtemelen gelişimini tamamlamadığı için geri alınan bu safkan gördüğü koşu sonrası bugün kazanmasını beklediğim isimdir.

5.AYAK : Günün altıncı koşusunda 4-BIOTIC favorim.1-ATEN ve 3-WOLFS BREATH favorinin en yakın takipçileri olur.5-WOODY sonraki ihtimal.

6.AYAK : Uzun aranın ardından koşu gören 9-MARVELOUS IRON sevdiği pist ve mesafede en şanslı isim.1-SOKOLLU, 7-BAYINDIRHAN ve 2-FESTINA LENTE favorinin en sert rakipleri.

ALTILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK : 4 – 6 – 3 – 7 – 1 – 2 – 5

2.AYAK : 9 – 5 – 6 – 8

3.AYAK : 6 – 5 – 2 – 1

4.AYAK : 7

5.AYAK : 4 – 1 – 3 – 5

6.AYAK : 9 – 1 – 7 – 2

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.