2 Mayıs Cuma Bursa Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Altılı ganyanın ilk ayağını oluşturan koşuda 4-ALBURAK KIZI çok sık koşturulmasına rağmen favorim.Üçüncülükle ayrıldığı koşu sonrası takıları değişen safkan bugün kazanabilir.Rakipleri sırasıyla şablonumda.

2.AYAK : Startta oyalanmasına rağmen son koşusunu kazanan 9-NILSU uzayan mesafede yeniden kazanbilir.Küçük çaplı kuponlara tek yazılabilir.Kulvar azizliğine uğramaz ise 6-İPEK AY son koşusundaki sprintini tekrarlar ise rakip olabilir.Bir koşu gören 4-SLEIPNIR eküri desteğiyle adından söz ettirebilir dikkat edilmeli.

3.AYAK : Pedigri olarak yüksek potansiyele sahip 2-ARAPKAMİL start aldığı ilk koşusunda aralara sıkışıp etkisini gösteremedi.Bugün aynı durumla karşı karşıya kalmaz ise kazanabilir.3-BALYOZ, 5-İNSAFSIZ, 1-AĞA ALİCAN,10-TEKNAZ, 6-İSMAİLKAYA ve 7-KİM TUTAR BENİ diğer sıralamam.

4.AYAK : İyi bir form durumu yakalayan 4-CORNER CREEK pedigrisinin kalitasini yansıtmaya başladı.Koşusun temposuda kendine uygun şekilde gideceği için startta fazla oyalanmaz ve grubu çok geriden takip etmez ise  rakiplerini fotoda avlayacaktır.

5.AYAK : Süpriz kokan mücadelede sıralamam şablonda.

6.AYAK : Binicisinin bizzat ilgilendiği 9-FIRE PIECE günü kapatır.Rakip arayanlara 4-ARCSAINT, 7-RED REGENT, 14-ALYA önerebileceğim isimlerdir.

ALTILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK : 4 – 7 – 1 – 3 – 2

2.AYAK : 9 – 6 – 4

3.AYAK : 2 – 3 – 5 – 1 – 10 – 6 – 7

4.AYAK : 4

5.AYAK : 4 – 1 – 7 – 9 – 6 – 8 – 2

6.AYAK : 9

 

KUM PİST ŞABLONUM :

1.AYAK : 3

2.AYAK : 5 – 1 – 9 – 2 – 7 – 8 – 6 – 10 – 3

2.AYAK : 6 – 5 – 7 – 8 – 10 – 2

4.AYAK : 4

5.AYAK : 4 – 1 – 7 – 9 – 6 – 8 – 2

6.AYAK : 9 – 4 – 7 – 2 – 8

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.