bursa altili tahminleri barisci

2 ARALIK 2016 CUMA BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (BARIŞÇI)

1.Ayak: Yarış hayatlarına bu koşuyla başlayacak taylardan HOSLI GOLD(7), KING OF SONALP(2), BABA FERHAT(1), BARBAYANNI(5), LA REYNA(9) ve PRENSES İLSU(10) sırasıyla önereceğim isimler.

2.Ayak: Grubun en formda safkanı NURLUTAÇ(1) favorim. Tek arayanlar için iyi bir alternatif olabilir. GÜLERCE(4) ve SEVEN SISTERS(10) rakipleridir.

3.Ayak: Koşu hayatına başladığı günden beri takibimde olan ve orjinini çok beğendiğim özellikle uzayan mesafelerde çok daha iyi koşacağını düşündüğüm BATMAN ASLANI(3) iyi hazırlıklarıyla bu grubu geçecektir. Bankom.

4.Ayak: Birbirine denk gördüğüm safkanların biraraya geldiği bu ayağı kapatma taraftarıyım.

5.Ayak: Son koşusunu gösterişli kazanan WARRIOR LADY(5) 34.9 23 R yaptığı son galobunda ne kadar formda olduğunu gösteriyor. Tek olarak tercih edilmesi gayet normal olur ancak ben yanına bir kaç isim önereceğim: KING OF BROTHERS(1), LADY HUNTERS(4), GLOSS FOR US(3) ve ZEYTİNOĞLU(2) rakip gördüğüm safkanlar.

6.Ayak: Çok favori olduğu son koşusunda içeriden yol bulamayınca ritmi bozulan ve formda rakibinin arkasında ikinci kalan KARDELİNA(1) çok daha iyi hazırlandığı bu koşuda bankomdur.

Altılı Şablonum

1.ayak:7,2,1,5,9,10

2.ayak:1,4,10

3.ayak:3 tek

4.ayak:7,3,1,5,2,6,4

5.ayak:5,1,4,3,2

6.ayak:1 tek

Herkese bol şans…

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Barışçı

Barışçı
1981 doğumluyum yaklaşık 17 senedir at yarışlarını takip ederim ve bahis yaparım. İzmir'de ikamet etmekteyim. herkese bol kazançlar diliyorum...
hbozkurt
Üye
hbozkurt

İyi şanslar Barış bey, ben 3.ayakta Halime Hanım ı tek yazmayı düşünüyordum ama yorumlara baktım şans veren yok, umarım yazdığınız gibi gelir.

Adrian
Üye
Adrian

Başarılar kardeşim

silivrili
Üye
silivrili

Bol şanslar barış