bursa altili tahminleri bombaci

2 ARALIK 2016 CUMA BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese Bursa altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.AYAK: Bende bu yarış için dişi iki safkan ön planda ilki (9) LA REYNA ve rakibi (5) BARBAYANNI olarak görüyorum. Sonra ki tercihlerim ise (1) BABA FERHAT ve (2) KİNG OF SONALP olup yarışın suprizini ise (7) HOSLİ GOLD dan bekliyorum.

2.AYAK: Son yarışında son düzlüğe iç kulvar yerine dışarıyı tercihlerek bence gereksiz yere hamle kaybeden (1) NURLUTAÇ bu yarışta ilk safkanım. Son yarışında 4 boy startta kalıp son düzlüğe 11 at da 10. sırada dönüp 17 ganyanla ORMANCI DAYI, PORSUK BEYİ gibi safkanların arkasında rahat bir beşincilik elde eden (3) numaralı KIZIL GÖZ ün startta takılmayacağını bilsem direk tek derdim. Bu yarışı iki safkanla riske ediyorum. Bu yarışa çok inanıyorum. Bu iki safkanla geçemezsem de üzülmem.

3.AYAK: Burası da oldukça karışık  bir yarış. Vermiş olduğu yaklaşık 2 aylık aradan sonra bu yarışa daha hazır gireceğini düşündüğüm (3) BATMAN ASLANI ve (9) URLA DESTANI ilk iki safkanımdır. İç kulvar avantajı ile liderliği alacağını düşündüğüm (2) PAROLA eğer HALİME HANIM tarafından zorlanamaz son düzlükte rahat dönerse çıktığı gibi gelebilir üçüncü safkanım. Son yarışına istinaden 100 metre daha uzayan mesafenin kendisine oldukça iyi geleceğini düşündüğüm (6) KOLAÇAN istediği kopuşu yapabilirse kafa burun grubu avlar dördüncü safkanım. Bilirsiniz Mehmet Kaya kolay kolay olmayacak safkanda ısrar etmez aprantilere bırakır. Ancak bu safkanda çok ısrar etti. Şimdi apranti binse de bu safkan da beklenti olduğunu biliyorum. Yarışın suprizini (7) KRALIN ADAMI ndan bekliyorum.

4.AYAK: Klasik olacak belki ancak bugünkü grupta başka siganabilecegim bir liman bulamadım. Beyaz bayrak ayna yarışına gideceğini düşündüğüm (7) BARBORE BANKOM dur.

5.AYAK: Kocaeli de ki H16 yarışta 10 ganyanla yakın ara dördüncülüğü olan (2) ZEYTİNOGLU bu yarışta ilk şans vereceğim isimdir. İlk rakip gördüğüm isim ise (7) ONUR EFE olup sonraki ihtimallerim ise (5) WARRIOR LADY ve (1) KİNG OF BROTHERS olup yarışın suprizini ise (13) ORDINARUS dan bekliyorum.

6.AYAK: Belki de hata yaptım tam bilemiyorum. Belki kafada ki ayaklardan yatmak korkusu. Buraya kadar ikinci ayak hariç çok riskte alamadım.  Riski son ayağa bıraktım. İstim üzerinde birçok safkan olsa da bütçem dahilinde üç safkan bekleyeceğim. Tercihim şablonumdadır şimdiden bol şanslar.  

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 9-5-1-2-7

2.AYAK: 1-3

3.AYAK: 3-9-2-6-7

4.AYAK: 7 TEK

5.AYAK: 2-7-5-1-13

6.AYAK: 1-4-5

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
silivrili
Üye
silivrili

Usta bol şanslar

cancino
Üye
cancino

Bombacı. Kolaçan tek olmazmı? Sonuç olarak kaçak atlar var. Önde tempoları bozulur ve koçalan son 100 de gelir avlar.borbore dada aynı mantık. Burakşah formda ve kaliteli bi safkan. Bence tek olur. Bol şans diliyorum

Kara
Üye
Kara

Bol şanslar

admin
Yönetici
admin

Bombacı çıkan at yerine ekürileri ekledim de , paraları şu an eziyorum de :)