2 Haziran İzmir Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Altılı ganyanın ilk ayağını oluşturan koşuda 3-ARASHAN favorim.2-ALADAĞLI, 9-KARASONER ve 11-KIZILÖREN şans verdiğim diğer safkanlar.1-DÖRTNALINOĞLU sonraki ihtimal.

2.AYAK : Son iki koşusunda iyi izlenim vermesede 4-CHANKARA beyaz bayrak ayna kazanmasını bekliyorum.

3.AYAK : Son koşusunu uzak ara kazanan kalite isim 3-NIKOLAYEV yeniden kazanailir.2-CEO, 6-PANTHERA ve startta fazla oyalanmaz ise 1-AKIŞLI uzayan mesafede etkili olabilir.4-ISONIC sonraki ihtimal.

4.AYAK : Günün Grup-3 mücadelesinde 8-GARANTİ favorim.4-PALA DAYI favorinin en yakın takipçisi.9-KIŞLALI ve 3-KORALAY şans verdiğim diğer safkanlar.

5.AYAK : İyi form durumuyla 3-KOÇARLI öncelikli şans verdiğim safkan.10-SİNANAĞA, 6-FİLİNTAY, 11-GÜRHANAĞA ve son koşusunu kazanan 9-İLKSEN diğer ihtimaller.

6.AYAK : Uzun aranın ardından gördüğü yarışlar sonrasında yükselen form durumuyla 5-BİLGİNİNOĞLU bugün fotoya uzanabilir.7-ÖZGÜR BİKE favorinin en yakın takipçisi olur.

ALTILI GANYAN KUPONUM :
1.AYAK : 3 – 2 – 9 – 11 – 1
2.AYAK : 4
3.AYAK : 3 – 2 – 6 – 1 – 4
4.AYAK : 8 – 4 – 9 – 3
5.AYAK : 3 – 10 – 6 – 11 – 9
6.AYAK : 5 – 7

TÜM KUPON ve İSTATİSTİKLER İÇİN TIKLA

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.