2 Haziran Bursa Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.KOŞU : Birinci altılı ganyanın ilk ayağını oluşturan koşuda 2-DELİ BEY yatkın olduğu pist ve mesafede fotoya uzanan isim olur.

2.KOŞU : Uzun aranın ardından gördüğü iki yarışındada tatminkar performanslar sergileyip son koşusunu kazanan 7-KAVAKLI daha öncede geride bıraktığı isimler arasında koruduğu formuyla yeniden kazanır.

3.KOŞU : Günün ilk maiden mücadelesinde 8 taya şans veriyorum sıralamam şablonda.

4.KOŞU : ingiliz safkanlarının Şartlı-3 mücadelesinde 6-ÇARÇIRA hernekadar ön plana çıksada koşu eksiği sebebiyle 5-BLACHERNAE ve 4-ONYIL şans vermekte fayda var.1-FLAYING GIRL ve 2-SECRET STORY sornaki ihtimaller.

5.KOŞU : Son koşusunda sert kayaya çarpan 3-BALIKESİRLİ mecburi ikincilikle yetinmişti.Bugün ise daha pişkin görüntüsü ve uygun rakipleri yanında fotoya uzanabilir.1-ANAYÜREĞİ ve 1-KIR FİRUZE sonraki ihtimaller.

6.KOŞU : Bügün sonucunu ençok merak ettiğim koşu.6-KULOĞLU kuşkusuz koşunun favorisi ancak M.GÜNDÜZELİ kendi ekürilerine mensup olan 8-SİVEREK BEYİ’ni tercih etmemesi kuşkucu yönümü iğlenediği bir gerçek.Kendi atlarına fedailik yapması muhtemel koşuda 6-KULOĞLU’nu kıskaca alıp temposunu bozmak isteyecektir.Öte yandan ise bu ablukadan 4-GUNPOWDER ve 9-ZENCİRBEY’de karlı çıkan isimler olabilir dikkat.

7.KOŞU : Bu gurptan 1 gömlek üstte olan 1-FENERLİCAN Karataş’ı bulmuşken büyük ihtimaller fotoyu önde geçer.Siklet avantajını değerlenirebilirse 7-İDİL SULTAN rakip olabilir.

8.KOŞU : Son koşuları bozuk görünsede 3-İPEK SU etkili olduğu pistte ilk olarak şans verdiğim safkan.Sprinter yapısıyla 4-LADY DORA uzayan mesafede en kuvvetli rakibi.2-ART DÜŞES, 5-MY KONOS ve 8-SPRING BREEZE şans verdiğim diğer safkanlar.

9.KOŞU : Günün sürprize açık koşusunda 8 ata şans veriyorum yeri olanlar bu ayağı kalabalık tutabilir.Sıralamam şablonda.

1.ALTILI GANYAN KUPONUM :
1.AYAK : 2
2.AYAK : 7
3.AYAK : 6 – 1 – 3 – 9 – 10 – 11 – 12 – 10 – 13
4.AYAK : 6 – 5 – 4 – 1 – 2
5.AYAK : 3 // 1 – 5
6.AYAK : 6 – 8 – 4 – 9

2.ALTILI GANYAN KUPONUM :
1.AYAK : 6 – 5 – 4 – 1 – 2
2.AYAK : 3
3.AYAK : 6 – 8 – 4 – 9
4.AYAK : 1 – 7
5.AYAK : 3 – 4 – 2 – 5 – 8
6.AYAK : 13 – 8 – 15 – 10 – 6 – 9 – 5 – 14

TÜM KUPON ve İSTATİSTİKLER İÇİN TIKLA

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.