kocaeli altili tahminleri barisci

2 ARALIK 2016 CUMA KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (BARIŞÇI)

1.Ayak: Dişilere ait maiden koşuda ZERŞİNA(9) favorim olmakla beraber DARK QUENN(3), HENDEK PRENSESİ(4), SAN FRANCISCO(6) ve KİM(5) önereceğim safkanlar.

2.Ayak: Son dönemde sürekli kısa vade koşularda boy gösteren KIZIMESRA(5) ile bu mesafeyi seven ÖZDAMAR(1) ikilisiyle geçiyorum bu ayağı.

3.Ayak: Burada gelmeyecek at yok bence. Tüm safkanların şansı var, hepsi.

4.Ayak: Bu gruptan farklı olduğunu düşündüğüm BERATBEY(1) ve BABAESKİ(2) eşit şanstalar.

5.Ayak: Ağır kilosuna rağmen RED LEBEL(1) bu gruptan farklı bir isim, favorim. Son koşusunu kazanan formda isim TAMERCAN(4) ile müsait kilolu PENGUEN(9) rakip olacak safkanlar.

6.Ayak: Bomboş kilolarıyla KONIGIN(8) ve HERCULES(11) başta tuttuğum safkanlar. KOSTANAY(4) ve OĞLUM OZAN(5) daha sonra değerlendirilmeli.

Altılı Şablonum

1.ayak:9,3,4,6,5

2.ayak:5,1

3.ayak:6,3,5,2,4,1,8

4.ayak:1,2

5.ayak:1,4,9

6.ayak:8,11,4,5

Herkese bol şans…

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Barışçı

Barışçı
1981 doğumluyum yaklaşık 17 senedir at yarışlarını takip ederim ve bahis yaparım. İzmir'de ikamet etmekteyim. herkese bol kazançlar diliyorum...
gio
Üye
gio

bol sanslar. ilk ayak wolf trap’i tutuyorum. yeri olanlar ekleyebilir.

memoli752
Üye
memoli752

1. Ayak: Hazırlıklarını çok beğendiğim ARALYN(1) başta olmak üzere DARK QUENN(3) ve HENDEK PRENSESİ(4) yeterli olur görüşündeyim.
2. Ayak: EDEBEY(8)’den çok iyi bir yarış bekliyorum. Yarışa tempo vermesini beklediğim SERHASAN(9), aslında bu atlardan daha kaliteli olduğunu düşündüğüm SIRKAYA(3) ve iyi gruplardaki yarışları çok ölçü olmadığına inandığım KIZIMESRA(5) yazılması gerekenler.
3 .Ayak: Ekürilerin çok ciddi rakip olduğunu düşündemde AĞACEMAL(1) limanım olacak. BANKO
4. Ayak: ÇERMİ KHAN(5) favori, BABAESKİ(2) ve BERATBEY(1) plase, DEVREŞ(7) süpriz.
5. Ayak: TAMERCAN(4) banko adayı olsada, MUYMUS(3), RED REBEL(1) ve PENGUEN(9) benim ekleyeceklerim.
6. Ayak: Ekürilerden IAN TAPP(3), BEAUGAZON(6), OĞLUM OZAN ve TURKISH POWER(12) yazarak günü kapatıyoruz. İnşallah yazdığımız gibi gelir. Şansınız bol olsun.(Kupon değeri 46,08 tl dir ve yatırılmış kuponumdur)

Emin
Ziyaretçi
Emin

Memoli kardeş 3.ayak TEKTABANCA tek olur tabelada RED REBEL çıktığı gibi bitirir benden söylemesi

mehmet.yavuz.
Ziyaretçi
mehmet.yavuz.

Yureyine.saglik.2.atla.2ci.ayagi.verdin.takip.eden.arkadaslarada.sanada.bol.sans.diliyorum.

admin
Yönetici
admin

Tebrikler Barış, devam edenlere bol şanslar