02 ARALIK 2016 CUMA BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Bugüne kadar yaptığı çalışmalarını bugün start alacağı binicisi tarafından bizzat yaptırılan Kaneko yavrusu 2-KING OF SONALP dereceli kısa ve uzun galoplarıyla koşuyu kazanmaya yakındır. Şartlı-1 yarış olduğu için her şey olabilir fakat ben risk alıp yanına at yazmayacağım. BANKOM.

2.AYAK: Uzun zamandır takibimde olan, bugün için uygun koşulları ve grubu bulan, son yarışında istediği tempoyu yapamamış ve son viraj dönülürken binicisi tarafından üzülmeyip enseye basılan 10-SEVEN SISTERS‘ın bugün önde kendi temposunu koyması muhtemel gözüküyor eğer önde fazla rahatsız edilmez ise bir beyaz bayrak ayna yarışı izleyebiliriz. Tek rakip olarak sonlarda sıkı gelecek olan 1-NURLUTAÇ.

3.AYAK: Yaklaşık 2.5 ay sonra start alacak olan 3-BATMANASLANI kalitesiyle bu grubu geride bırakabilir favorim. İstanbul’da start aldığı yarışlarda istikrarlı bir performans sergileyen 8-ŞEHLEVENT bugün birinciliğe uzanabilir. Son startında beyaz bayrak ayna yarışı yapan 1-KUĞU GÜZELİ ve dinçlikle 9-URLA DESTANI şanslı olabilecek isimler.

4.AYAK: Son üçüncülüğü başarılı 7-BORBORE ve son yarışını kazanırken kolay gözüken 5-BURAKŞAH‘a eşit şans veriyorum. Daha sonra ise mesafe kafamda soru işareti oluştursa da iyi koşabilecek 2-BEYREK, uzun zamandır sessiz olsa da 1-YILDIZHAN STAR ve kalitesiyle 3-ÇALIK şanslı gördüğüm isimler.

5.AYAK: Kolay kazandığı yarışın ardından bu yarışa da dereceli galoplarla çıkacak olan 5-WARRIOR LADY ve son yarışında jokeyinin kötü binişi yüzünden dördüncülükle yetinmek zorunda kalan 2-ZEYTİNOĞLU arasında geçmesini beklediğim bir mücadele.

6.AYAK: Dişilere ait bu zorlu HANDİKAP15 mücadele de ne sonuç çıkarsa çıksın benim için sürpriz olmaz onun için tercihim HEPSİ sıralamam şablondadır.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 2

2.AYAK: 10-1

3.AYAK: 3-8-1-9

4.AYAK: 7-5-2-1-3

5.AYAK: 5-2

6.AYAK: 5-2-4-3-1-9-6-7-8-10

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.
silivrili
Üye
silivrili

Bol şanlar olsun

Hasan
Ziyaretçi
Hasan

Ben çalık tek olur diyorum düşünceniz

Azor Ahai
Üye
Azor Ahai

1.ayak çok at yazıcam favori gelirse üzülürüm taylarda elle tutulur bişi yok bence sıralama şeklinde vereyim bütçesi uygun olan h yapsın
1 2 10 9 7 5……

2.ayak özürlü atlar bir araya gelmiş yine sıralamam 5 611 4 2 1 10

3.ayak batmanaslanı için koşmamak etkilemezse kazanır ama bugün cazip kurgudan yanayım 9 ve 8 mutlaka olmalı

4.ayak 7barbore kaçar yakalanmaz

5.ayak 5 kazanabilir ama bugün yarın büyük bomba patlatıcak olan beleki ye dikkat 3 gloss for us ta sigorta olsun

6.ayak kardelinacılara bişi demem ama bence koşunun tek favorisi var büyük ihtimalle çok geride kalıcak ama geçilmesi çok zor gözüken 8 lion queen banko
Herkese bol şans

Adrian
Üye
Adrian

Başarılar kardeşim

Emin
Ziyaretçi
Emin

Selam usta ben ikinci ayak ta GÜLERCE diyorum âmâ hiç şans vermemissiniz neden acaba ustam

crone
Üye
crone

bol şanslar