Ana Sayfa / Tahminler / 2 AĞUSTOS 2018 ANKARA ALTILI TAHMİN VE YORUMLARIM (ETC)

2 AĞUSTOS 2018 ANKARA ALTILI TAHMİN VE YORUMLARIM (ETC)

2 Ağustos 2018 Perşembe ANKARA Tahmin ve yorumlarımı huzuruna sunmak istiyor, hepinize ikbali daim bir yarış günü temenni ediyorum.

1.KOŞU:
10 Mayıs tarihinde katıldığı ANKARA 2200 KUM koşusunda ÖZDEMİR’in gerisinde 2.lik elde eden HOY HOOY ile aynı koşunun lideri ÖZDEMİR, benim açımdan koşunun en önemli tercihleri olup, özellikle ÖZDEMİR’in son zamanlarda uzun mesafedeki performansına dikkat edilmesi gerektiği yönünde görüş belirtmek istiyorum… DIBLANZADE’nin de uzun aradan sonra katıldığı son koşuda derecesi değil ama ÖZDEMİR’in önünde elde ettiği derece de dikkate alınmalı diyor ve DIBLANZADE'yi es geçmemenizi öneriyorum.

2.KOŞU:
KUM pistte ortalama mesafede oldukça parlak yarışları bulunan YOLDAŞAĞA, yarışa 4 ay sonra katılacak olması dezavantajına görünse bile bankomdur. Rakip olarak önermek istediğim ise son KUM sınavında etkili performansı bulunan YURDAKUL'dur.

3.KOŞU:
Başta PALERMO, sonrasında ise uzun mesafenin etkili isimlerinden KOMET’in kısa mesafede daha parlak bir performans göstereceğini öngörüyorum. AKAĞAÇ da Özcan YILDIRIM idaresinde ters bir yarış çıkarabilir dikkat derim.

4.KOŞU:
Yarış yaşamının ilk startını verecek isimlerden galoplarını incelediğim NATIVE FAIR, LUCKY FOOT, QUEEN GALINA ve BERAT SULTAN bu koşuda tercihleyeceğim kare asımdır.

5.KOŞU:
28 Temmuz tarihli ANKARA 1400 ÇİM koşusunda elde ettiği 3.lükle dikkat çeken TURBOCU bankomdur.

6.KOŞU:
Yarış yaşamlarının ilk koşularında elde ettikleri birinciliklerle, bir sonraki için teminat olan AZMANTOR-SKY MOON ikilisi ilk ve tek tercihlerimdir.

7.KOŞU:
17 Temmuz tarihli ANKARA 1900 ÇİM koşusunda kalite sim OZANŞAH’ın gerisinde 2.09.81 ile ikincilik elde eden ve Burhan KILINÇ idaresinde izleyeceğimiz İDEALİST ile Ali KAÇMAZ idaresinde uzun mesafe ÇİM liderliklerine alıştığımız PRATİK NEVZAT bu koşuda birlikte tercihlenmesi gereken isimlerdir.

8.KOŞU:
İlk defa start alacak isimler içinden galoplarını incelediğim ve diğerlerine göre olumlu bulduğum CONTES, BOLT GIRL, AYPELDA ROZERIN, HOPEFUL ve PRENSES NİLÜFER diyerek koşuyu kapatıyorum.

9.KOŞU:
DOĞANŞAH ortalama mesafe ÇİM performansına binaen, elde ettiği bitiriş süresini de katarsak bankom durumundadır.  Rakip olarak ise önermek istediğim isim, son koşularını beğendiğim Burhan KILINÇ idaresinde koşuya katılacak olan AK SAÇLI’dır.

1.AYAK: 1 – 3 – 4
2.AYAK: 2 / 6
3.AYAK: 1 – 2 – 6
4.AYAK: 1 – 5 – 7 – 8
5.AYAK: 4
6.AYAK: 2 – 3

1.AYAK:  1 – 5 – 7 – 8
2.AYAK:  4
3.AYAK:  2 – 3
4.AYAK:  3 – 7
5.AYAK: 2 – 3 – 4 – 6 - 8
6.AYAK:  2 / 11

Şansınız bol olsun dostlarım...

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

2
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Bol şanslar

Yazar: ETC

ETC